Czas na nowy rozdział w historii JuvePoland!

Wyłączamy stare forum, które słuźyło Wam z powodzeniem przez ostatnie kilkanaście lat. Prosimy o kilka dni cierpliwości, nowe forum zostanie przekazane do Waszej dyspozycji w niedziele 22 września.
Pracowaliśmy nad nim przez ostatnie kilka miesięcy, mamy wiec nadzieję, źe przypadnie Wam do gustu.

Źeby stanąć na nogi po wydarzeniach z marca ciągle potrzebujemy Waszego wsparcia.
Środki, które wpływają do nas z reklam, nie wystarczają na pokrycie wydatków związanych z szybkim wdrożeniem gruntownych zmian w strukturze serwisu.
Prosimy więc o udzielenie nam wsparcia każdego, kto utożsamia się z JuvePoland i docenia to, co wspólnie zrobiliśmy przez 22 lata istnienia serwisu. Liczy się każde, nawet najdrobniejsze wsparcie.
Całość wpłaconych pieniędzy zostanie wykorzystana na prace przy usprawnieniu i profesjonalizacji naszego serwisu.

Link do zbiorki


Wierzymy, że dzięki wspólnym wysiłkom oraz również Waszej pomocy będziemy mogli wkrótce otworzyć nowy rozdział w historii JuvePoland i oferować Wam jeszcze więcej niż dotychczas.


Przez kilka najbliższych dni, podczas których forum nie będzie funkcjonować, zapraszamy do komentowania newsów, strona bowiem będzie nadal działać w dotychczasowej formie.
Odwiedźcie rowniez naszą strone na facebooku, Grupe JuvePoland i twittera.


Wszystkich, którzy chcieliby spędzić z nami trochę czasu zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu "Żeby nie zapomnieć" o Gaetano Scirei,
który odbędzie się w piątek 27 września o godz. 19:45 w warszawskiej Kinotece w Pałacu Kultury!

Zapraszamy do zapoznania się z Wydarzeniem i Trailerem filmu.


Do zobaczenia!
Fino alla fine!