Konko i Cisse zagrają przeciwko Juve

Trener Edoardo Reja może odetchnąć z ulgą. W spotkaniu przeciwko Starej Damie będzie mógł skorzystać z usług Abdoulay Konko oraz Djibril Cisse. Gorsze wieści dotarły do niego w sprawie Matuzalema oraz Diasa. Pierwszy z Brazylijczyków będzie musiał odpocząć od piłki przez trzy tygodnie, drugi jeszcze co najmniej tydzień.

Podczas dzisiejszego treningu szkoleniowiec Lazio bacznie przyglądał się kilku zawodnikom. Zwłaszcza Mariusowi Stankeviciusowi, Modibo Diakite oraz Giuseppe Biavie, z których jeden w sobotę na pewno usiądzie na ławce, a także Senadowi Luliciowi oraz Gonzalezowi. Z dwójki piłkarzy zagra tylko jeden.

www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacja zwrotna
Zobacz wszystkie komentarze
Kaczynski_K
Kaczynski_K
12 lat temu

Skład najmocniejszy, może zamiast Vucinicia Qua, Elie i tego Paragwajczyka mogli by w miarę wcześnie wpuścić, jeżeli wynik byłby korzystny dla Juve, tak jak w przypadku palermo....

bartoi
bartoi
12 lat temu

mi juz sie te mecz po nocach snija wczoraj mi sie lazio snilo ze remis byl 2:2 mam nadzieje ze zgarniemy komplet pkt! FORZA JUVE!

lormo88
lormo88
12 lat temu

evilboy
wole zeby Juve wygralo 1:0 z druzyna w najmocniejszym skladzie niz 3:0 czy 4:0 z rezerwami......wtedy mozna sie przekonac o sile Juve.Nie zawsze inne druzyny beda graly rezerwami z powodu urazow

Adrian27th
Adrian27th
12 lat temu

Malo mnie martwi to że Konko i Cisse są.

Dias trzyma obrone LAzio w ryzach wiec milutko.

Makiavel
Makiavel
12 lat temu

Ja wierze w Juve nie dla tego, że mają super gwiazdy, ale dla tego, że odzyskali jaja w grze. Jeśli wyjdą zmobilizowani i pełni woli walki to mogą Lazio ograć spokojnie tak samo jak Napoli. Mnie w tych dwóch meczach najbardziej będzie interesowała postawa zespołu, wynik będzie jej pochodną, ale nie możemy wykluczać, że ściany (sędziowie, łut szczęścia) pomogą Lazio albo Napoli. 4 punkty to już będzie znak, że jesteśmy absolutnie w stanie wygrać ligę w tym sezonie, 2-3 punkty - to zapowiedź finiszu "z peletonu", poniżej tego nie będzie tragedii ale trochę obniżenie optymizmu, 6 punktów to znak, że jesteśmy faworytami do scudetto. Marzy mi się jakaś bramka Del Piero np. w Rzymie a Fabio mógłby coś strzelić na dobrze znanym przez niego stadionie w Neapolu 🙂

don1205
don1205
12 lat temu

http://www.youtube.com/watch?v=P-IGCkC4k-k&feature=related sorki ze nie w temacie ,ale obczaiłem tu jak Amauri z Treze tu grał...Woww:)

di_mateo
di_mateo
12 lat temu

Jeśli w kolejnych dwóch meczach zdobędziemy:
- 0 punktów to nasz entuzjazm były na wyrost i dużo pracy przed nami
- 3 lub 4 punkty to nadal nie wiadomo na co stać Juve w tym sezonie
- 6 punktów można wtedy otwarcie powiedzieć że gramy o Scudetto

lamotta
lamotta
12 lat temu

Abdoulay Konko oraz Djibril Cisse? inne nazwiska odmieniacie, raczej powinno byc Abdoulay'a Konki oraz Djibrila Cisse'a ?

FORZA JUVE !!!
FORZA JUVE !!!
12 lat temu

Będę zadowolony z remisu. Tyle w temacie 🙂

19
19
12 lat temu

obecny juventus nie musi sie bac pilkarzy takich jak cisse, oczywiscie musi go pilnowac ale to oczywiste

Ziółi
Ziółi
12 lat temu

Im mocniejsi, tym lepiej. Nie będzie żadnego alibi.

Juveslaw
Juveslaw
12 lat temu

Dokładnie, powinien wyjść najmocniejszy skład a my powinniśmy ich zniszczyć, a nie, że zagrają rezerwowi a my się cieszymy jacy to my mocni. FORZA JUVE!

Samael
Samael
12 lat temu

Najbliższe dwa mecze sporo powiedzą o dyspozycji JUVE w tym sezonie. Liczę na komplet punktów, z Lazio po ciężkim boju, a z Napoli bo grają w LM.

TrezeChampion17
TrezeChampion17
12 lat temu

Niedobrze.

Separatysta_JG
Separatysta_JG
12 lat temu

1:1 będzie i tyle 🙂

aragorni
aragorni
12 lat temu

@up

co "kurde"? nie bedziesz mi sie tu nikogo bał. Jak ma wrocic prawdziwy Juve to tylko po kozacku:P

mateelv
mateelv
12 lat temu

blagam was, co to dla nas Cisse 😉

Push3k
Push3k
12 lat temu

Kurde.

evilboy
evilboy
12 lat temu

Mówicie, jak byśmy znowu byli potęgą... Spokojnie, najpierw trzeba zdobywać punkty i zakwalifikować się do Ligi Mistrzów, potem można się wzmacniać i wjeżdżać w każdego jak Freddie Mercury.

Dla mnie lepiej, żeby każdy przeciwnik miał problemy kadrowe i żebyśmy mieli pewne 3 punkty.

evilboy
evilboy
12 lat temu

@lormo88: No proszę jaki optymista... A ja wolę, żeby Juventus w ogóle wygrał, niż żeby przegrał lub zremisował. Nie ważne jak rezerwowym składem będzie grał przeciwnik - liczą się tylko 3 punkty, bo tylko te 3 punkty przybliżają nas do Ligi Mistrzów w przyszłym roku.

NoWaCzEk
NoWaCzEk
12 lat temu

Może nawet Benedykt XVI u nich zagrać, a my i tak ten mecz wygramy! Nie widzę innej opcji, jak 3pkt. Życzę Lichemu bramki w tym spotkaniu;) Pamiętam jak kibice Lazio pisali na forach:"Jak dobrze, że odchodzi..itp. ". Teraz daliby się za niego pokroić;) Także strzel Forest i pokaż im, że się mylili! Forza Juventus F.C!

chicken
chicken
12 lat temu

skład Lazio jednak nie powala. Klosego nie ma, Diaz im trzymał defensywę. Jedyni, których możemy się obawiać to Cisse i oczywiście Hernanes, reszta to raczej średniaki. No może Marchetti to trochę więcej niż średniak 😛

AmericanPsycho
AmericanPsycho
12 lat temu

A Klose?

MaNieK_JuVe
MaNieK_JuVe
12 lat temu

Ze strony Lazio najgrozniejsze beda kontry bo w ataku pozycyjnym beda detronizowani w srodku pola. Jesli unikniemy bledow w obronie to o wynik raczej jestem spokojny no chyba ze nasza skutecznosc pod bramka wyniesie 0,0000.

Łukasz
Łukasz
12 lat temu

Jak już odmieniacie to wszystkich: Abdulaya i Djibrila też.