Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
9.12.2008  23:17:17    |         0
Pierwsza bramka Giovinco w barwach Juve i pierwsza asysta De Ceglie w sezonie. Juventus wygrał z Lecce 2-1, po bramce Amauriego w 90 minucie meczu. Oto kilka ciekawostek liczbowych związanych z tym spotkaniem:

1: zawodnik, który zagrał we wszystkich meczach Serie A tego sezonu. Mowa o Amaurim.

1: bramka Giovinco w barwach Juve.

1: asysta De Ceglie w sezonie. Najwięcej asyst wśród zawodników Juve ma na koncie Nedved (4), Del Piero, Giovinco, Grygera (po 3) i Camoranesi (2).

1: mecz Giovinco w bieżącym sezonie w Serie A, w którym rozegrał pełne 90 minut. W sumie wystąpił w 8 spotkaniach ligowych, z czego trzy razy wyszedł na boisko w podstawowej jedenastce, pięć razy z ławki, a 2 razy został zmieniony, co daje 329 minut gry.

8: zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Lecce w Serie A. Całkowity bilans to: 13 spotkań, 3 remisy i 2 porażki. Stosunek bramek: 21-12.

10: występ De Ceglie w Serie A w barwach Juve. W sumie biało-czarną koszulkę zakładał 21 razy i strzelił 1 bramkę.

10: zawodników Juve, którzy w bieżącym sezonie strzelali bramki. A są to Amauri (10), Del Piero (9), Iaquinta (4), Nedved (3), Camoranesi (2), Chiellini (2), Giovinco (1), Grygera (1), Legrottaglie (1) i Marchionni (1).

10: gol Amauriego w barwach Juve, z czego 8 w Serie A, 1 w Champions League i 1 w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Średnio 0,45 bramki/mecz, a w Serie A 0,53/mecz.

10: goli straconych w ostatnich 30 minutach meczu. Jest to okres czasu, kiedy Bianconeri tracą najwięcej bramek. W pierwszych 30 minutach: 4 stracone, w drugich - 0.

170: mecz Amauriego w Serie A, z czego 15 w Juve (8 bramek), 52 w Palermo (23 bramki), 90 w Chievo (17 bramek) , 7 w Piacenzie i 6 w Napoli (1 bramka).