index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
3.10.2009  14:06:17    |         4  
Trzeci remis z rzędu, a czwarty w sezonie. Na osiem rozegranych do tej pory meczów, aż połowa kończyła się podziałem punktów! Oto kilka ciekawostek liczbowych związanych z ostatnim meczem z Bayernem:

1: remis w historii potyczek z Bayernem.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane BayernuBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie531153
Champions League531153


Oto wszystkie dotychczasowe mecze z Bayernem:
Data Rodzaj rozgrywek MeczWynikStrzelcy
19.10.2004Liga MistrzówJuve-Bayern1-0Nedved
03.11.2004Liga MistrzówBayern-Juve0-1Del Piero
18.10.2005Liga MistrzówBayern-Juve2-1Deisler, Demichelis -Ibrahimovic
02.11.2005Liga MistrzówJuve-Bayern2-1Trezeguet (dwie)- Deisler
30.09.2009Liga MistrzówBayern-Juve0-0-



1: zawodnik, który wystąpił we wszystkich dotychczasowych meczach Juve z Bayernem. Mowa o Mauro Camoranesim.

Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii potyczek Juve z Bayernem:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
2David Trezeguet5Camoranesi Mauro
1Del Piero Alessandro4Cannavaro Fabio
1Ibrahimovic Zlatan4Del Piero Alessandro
1Nedved Pavel4Emerson

* pogrubienionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

1: mecz od 28.02.2009, kiedy to Juventus wygrał z Napoli 1-0 (bramka Marchisio), kiedy Bianconeri nie strzelili ani jednej bramki. Pozytywna passa trwała przez prawie 7 miesięcy i dokładnie 23 spotkania.

3: remis z rzędu, a czwarty w sezonie na osiem rozegranych meczów.

4: zawodników, którzy zagrali we wszystkich ośmiu meczach bieżącego sezonu (Buffon, Camoranesi, Marchisio, Amauri), z czego tylko Buffon rozegrał pełne 720 minut.

8: strzelonych bramek, średnio 1,33/mecz i 4 stracone, średnio 0,67/mecz- to bilans wszystich sześciu spotkań rozegranych we wrześniu.

MiesiącStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
Sierpień4-122,00,5
Wrzesień8-461,330,67
SUMA12-581,50,62


10: mecz Amauriego w Champions League w barwach Juve, w których zdobył jedną bramkę.

36: fauli i 5 żółtych kartek mają na swoim koncie piłkarze Starej Damy po dwóch seriach fazy grupowe Ligi Mistrzów i tym samym są liderami grupy A jeśli chodzi o te statystyki. W klasyfikacji ogólnej plasują się odpowiednio na czwartym (pierwszy jest FC Zurich, 43 faule
) i drugim miejscu (prowadzi Real Madryt i Milan, po 6 żółtych kartek).

GRUPA A CHAMPIONS LEAGUE W LICZBACH:
(po dwóch seriach spotkań)


GRUPA ABayernBordeauxJuventusMacabi Hajfa
Gole strzelone3210
Gole stracone0114
Strzały niecelne151814 11
Strzały w światło bramki910139
Posiadanie piłki (czas)34min29min26min24min
Posiadanie piłki (%)58%54%46%42%
Rzuty rożne191013 10
Spalone3532
Faule23323633
Żółte kartki2252
Czerwone kartki0001



BILANS KADRY PO OŚMIU MECZACH:


NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
1Buffon87205000
8Marchisio86791120
3Chiellini76300100
33Legrottaglie75560010
11Amauri85520010
4Melo65401020
16Camoranesi84600310
21Grygera54500010
9Iaquinta54504110
6Grosso54470000
17Trezeguet53583010
28Diego53362110
18Poulsen63140010
30Tiago52690010
5Cannavaro32470110
20Giovinco52230010
2Caceres32031010
29De Ceglie31480000
19Molinaro293000 0
15Zebina2900000
7Salihamidzic1450000
39Marrone233001 0
10Del Piero160000
12Chimenti000000
13Manninger000000
22Sissoko000000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2009/10
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



ROZKŁAD STRZELONYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicy
147


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu2388%
Ilość zawodników, którzy strzelili bramkę626%


*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (23 zawodników)

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
22640175



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
604Alessandro Del Piero262Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega167Omar Sivori
476Dino Zoff164David Trezeguet
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore131Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
604Alessandro Del Piero262Alessandro Del Piero
317Gianluigi Buffon164David Trezeguet
297David Trezeguet31Vincenzo Iaquinta
263Mauro Camoranesi28Mauro Camoranesi
133Giorgio Chiellini14Amauri
125Nicola Legrottaglie12Giorgio Chiellini
98Fabio Cannavaro7Fabio Cannavaro
97Jonathan Zebina6Hasan Salihamidzic
78Cristian Molinaro6Nicola Legrottaglie
75Zdenek Grygera4Claudio Marchisio


Zobacz także:
Historia - Bianconeri w liczbach


Calcio bez cenzury od JuvePoland!

juve_fan_1897 | 3.10.2009 | 14:11:13
Tam gdzie jest ta tabela z wszystkimi druzynami z naszego koszyka to jestesmy lepsi tylko od Maccafi (niewiem jak sie pisze) :/

juve_fan_1897 | 3.10.2009 | 14:14:50
sciagnijcie sobie lepiej program IPLA na nim mozna ogladac mecze ligi włoskiej i nie tylko a dodatkowo LM a jak zobaczylem jakosc to mnie wcieło jakbyście ogladali mecz w tv naprawde warto !!

juve_fan_1897 | 3.10.2009 | 18:28:41
http://www.ipla.pl/


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone