index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
5.03.2010  20:20:57    |         2  
Po serii sześciu meczów bez porażki przyszedł czas na pierwszą przegraną pod wodzą Alberto Zaccheroniego. Juventus nie sprostał na własnym boisku Palermo. Była to czwarta w tym sezonie porażka u siebie w domu w Serie A. Oto kilka ciekawostek liczbowych związanych z ostatnim meczem z Palermo:

3: w historii porażka Juve w meczach domowych przeciwko Palermo.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane PalermoBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze domowe2216336328

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
25.11.2007, 5-025.09.2004, 1-105.10.2008, 1-2


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii domowych potyczek Juve z Palermo w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
5Borel II Felice6Boniperti Giampiero
4Boniperti Giampiero6Hansen John
4Muccinelli Ermes6Muccinelli Ermes
3Del Piero Alessandro5Manente Sergio
3Haller Helmut5Praest Karl

* pogrubienionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

8: strzelonych bramek, średnio 1,33/mecz i 7 straconych, średnio 1,17/mecz- to bilans wszystkich sześciu spotkań rozegranych w lutym, kiedy to Juventus przerał tylko jeden mecz, dwa zremisował, a 3 pozostałe wygrał.

MiesiącStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
Sierpień4-122,00,5
Wrzesień8-461,330,67
Październik10-761,670,70
Listopad7-651,41,2
Grudzień5-1041,252,50
Styczeń8-1071,141,43
Luty8-761,331,17
SUMA50-45361,391,25


9: przegrana Juve w historii potyczek z Palermo.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane PalermoBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie492812910250
Serie A44251189045


15: porażka w meczach rozegranych w ramach dwudziestej szóstej kolejki Serie A:
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach dwudziestej szóstej kolejki ligowej:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska7740221413272

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
28.02.2009, Juve-Napoli, 1-018.02.2006, Messina-Juve, 2-202.03.2008, Juve-Fiorentina, 2-3


18: spotkanie rozegrane 28. lutego i piąta przegrana.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 28. lutego:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie187652116


20: mecz Melo w Serie A w barwach Juve i 30 w sumie w barwach Juve. Do tej pory pomocnik strzelił dla Bianconerich 2 bramki, obie w meczach ligowych.

90: mecz Cannavaro w Serie A w barwach Juve, w których zdobył do tej pory 6 goli.

130: mecz ligowy Chielliniego w barwach Juve, z czego 98 w Serie A (9 bramek) i 32 w Serie B (3 bramki). W sumie prawie 26-letni obrońca zakładał biało-czarną koszulkę 158 razy i strzelił 15 goli.

240: mecz ligowy Treze w koszulce w biało-czarne pasy, z czego 209 w Serie A (123 bramki) i 31 w Serie B (15 bramek).

BILANS KADRY PO TRZYDZIESTU SZEŚCIU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini3228802220
28Diego3327076740
1Buffon29260335001
4Melo30251930132
11Amauri3324017151
6Grosso2620981240
33Legrottaglie2219061050
5Cannavaro2017380250
8Marchisio2217012260
21Grygera2215330140
2Caceres1914621451
16Camoranesi2413884450
18Poulsen2113850050
17Trezeguet2012318020
29De Ceglie2312080210
22Sissoko1611820060
10Del Piero1811726210
20Giovinco166741110
13Manninger86363000
9Iaquinta76204210
7Salihamidzic105732031
30Tiago105360030
26Candreva84721020
15Zebina104430030
19Molinaro52940000
27Paolucci51090000
40Immobile4350000
39Marrone2330010
36Giandonato170000
12Chimenti000000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2009/10
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



ROZKŁAD STRZELONYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicy
61825


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
60


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie886
Serie A70 (8)*5 (4)
Champions League9 (9)0 (-)
Coppa Italia50
Liga Europejska41

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie4344


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu29**100%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1560%

*pod uwagę brana kadra 28 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (25 zawodników)
**w tym trzech zawodników Primavery, nie wliczonych do podstawowej kadry

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
123341113


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 26. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚP
1994/955818444222+202,23
1995/964814664625+211,85
1996/9752141024016+242,00
1997/985415925424+302,08
1998/994111873126+51,58
1999/005917814013+272,27
2000/015516734521+242,12
2001/0252141024921+282,00
2002/035717634918+312,19
2003/045617545130+212,15
2004/055717634315+282,19
2005/066721415317+362,58
2006/075817725018+322,23
2007/084813944624+221,85
2008/095316554221+212,04
2009/104112594035+51,58

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz


Po dwudziestu sześciu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,58 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 59,92 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07

MIEJSCE W TABELI W PORÓWNANIU Z UBIEGŁYM SEZONEM:


TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
621Alessandro Del Piero268Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega169David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore131Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
621Alessandro Del Piero268Alessandro Del Piero
338Gianluigi Buffon169David Trezeguet
312David Trezeguet32Mauro Camoranesi
279Mauro Camoranesi31Vincenzo Iaquinta
158Giorgio Chiellini21Amauri
140Nicola Legrottaglie14Giorgio Chiellini
115Fabio Cannavaro8Hasan Salihamidzic
105Jonathan Zebina7Fabio Cannavaro
92Zdenek Grygera7Nicola Legrottaglie
81Cristian Molinaro6Diego


Zobacz także:
Historia - Bianconeri w liczbach


Calcio bez cenzury od JuvePoland!

*Ki$iEL* | 5.03.2010 | 23:18:57
Jakiś błąd się wdarł skoro pisze ze Diego 1 bramkę ma... :P

Brutalo | 6.03.2010 | 0:21:53
47 bramek strzelonych, 35 straconych... To na bank Juve ?


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone