index index sezon klub historia artykuły forum fanpage ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland

Juventus
Mercato 2019/20
Drużyna
Terminarz

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
15.03.2010  20:45:30    |         0  
Pierwsze od dwóch miesięcy zwycięstwo więcej niż jedną bramką i pierwszy od miesiąca mecz, w którym Juventus zdobył trzy gole. Bianconeri wygrali w Fulham 3-1 i są na dobrej drodze do awansu do dalszej fazy rozgrywek. Oto kilka ciekawostek liczbowych związanych z ostatnim meczem z Fulham:

1: bramka Zebiny w barwach Juve w 107 meczu.

1: mecz od pucharowego spotkania z Napoli (3-0), w którym Juventus wygrał w stosunku większym niż jedną bramką.

1: mecz w historii Juventusu z Fulham.

8: bramka Legro w barwach Juve w 143 meczach, z czego 6 w Serie A, 1 w eliminacjach do Ligi Mistrzów i 1 w Lidze Europejskiej.

8: asysta Diego w bieżącym sezonie, z czego 6 w Serie A, 1 w Lidze Mistrzów i 1 w Lidze Europejskiej. Brazylijczyk prowadzi w klasyfikacji najlepiej asystujących zawodników wśród Bianconerich. Drugie miejsce z 4 asystami na koncie zajmują Caceres i Camoranesi.

10: mecz Candrevy w barwach Juve i druga asysta.

14: spotkanie rozegrane 11. marca i szósta wygrana.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 11. marca:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie146441813


15: zwycięstwo w konfrontacji Juve z angielskim zespołem. Oto pełny bilans:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie391510144541


170: bramka Trezeguet w barwach Juve, z czego 123 w Serie A, 15 w Serie B, 2 w Coppa Italia, 1 w Superpucharze Włoch, 28 w Lidze Mistrzów i eliminacjach, 1 w Lidze Europejskiej. Do tej pory Francuz rozegrał w biało-czarnej koszulce 314 meczów.

280: mecz Camoranesiego w barwach Juve, z czego 184 w Serie A (23 bramek), 33 w Serie B (4 bramki), 11 w Coppa Italia (1 bramka), 3 w Superpucharze Włoch, 47 w Lidze Mistrzów z eliminacjami (4 gole) i 2 w Lidze Europejskiej.


BILANS KADRY PO TRZYDZIESTU OŚMIU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini3329702220
28Diego3528877840
4Melo31260930132
1Buffon29260335001
11Amauri3324017151
6Grosso2822332240
33Legrottaglie2420862060
8Marchisio2418812270
5Cannavaro2118280250
21Grygera2215330140
18Poulsen2314760050
2Caceres1914621451
16Camoranesi2514334450
17Trezeguet2213649020
22Sissoko1812710170
29De Ceglie2412530210
10Del Piero1811726210
13Manninger1081612000
20Giovinco166741110
9Iaquinta96674210
26Candreva106521220
15Zebina126231040
7Salihamidzic116182031
30Tiago105360030
19Molinaro52940000
27Paolucci51090000
40Immobile4350000
39Marrone2330010
36Giandonato170000
12Chimenti000000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2009/10
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



ROZKŁAD STRZELONYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicy
91926


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
60


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie926
Serie A73 (6)*5 (4)
Champions League9 (9)0 (-)
Coppa Italia50
Liga Europejska51

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie4344


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu29**100%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1664%

*pod uwagę brana kadra 28 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (25 zawodników)
**w tym trzech zawodników Primavery, nie wliczonych do podstawowej kadry

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
185321512


TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
621Alessandro Del Piero268Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega170David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore131Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
621Alessandro Del Piero268Alessandro Del Piero
338Gianluigi Buffon170David Trezeguet
314David Trezeguet32Mauro Camoranesi
280Mauro Camoranesi31Vincenzo Iaquinta
159Giorgio Chiellini21Amauri
142Nicola Legrottaglie14Giorgio Chiellini
116Fabio Cannavaro8Hasan Salihamidzic
107Jonathan Zebina7Nicola Legrottaglie
92Zdenek Grygera7Fabio Cannavaro
82Claudio Marchisio7Diego


Zobacz także:
Historia - Bianconeri w liczbach


Calcio bez cenzury od JuvePoland!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 14. kolejka
2019-12-01 (niedziela) - Godzina 12:30
Juventus 2-2 Sassuolo
Juventus Sassuolo
Serie A - 15. kolejka
2019-12-07 (sobota) - Godzina 20:45
 
vs Juventus
Lazio typuj Juventus

Nowe częœci samochodowe - iParts.pl
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone