index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
24.05.2010  12:11:21    |         1  
Juventus zakończył sezon 2009/10 przegrywając mecz z Milanem 0:3. Była to 19. porażka Bianconerich. Oto kilka ciekawostek liczbowych związanych z ostatnim meczem z Milanem:

2: porażka w meczach rozegranych w ramach trzydziestej ósmej kolejki Serie A.
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach trzydziestej ósmej kolejki ligowej:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska116322718

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
31.05.2009, Juve-Lazio2-017.05.2008, Sampdoria-Juve, 3-305.06.1949, Padova-Juve, 3-0


4: mecz z Milanem rozegrany 15 maja. Do tej pory po dwa razy wygrywał Juventus (1927, 1960) i dwa razy Milan (1955, 2010). Bilans bramek: 6-7.

4: raz* Juventus zajął siódme miejsce w klasyfikacji końcowej w rozgrywkach ligowych. Taki sam "wyczyn" udał się Bianconerim także w sezonach 1954/55, 1990/91, 1998/99. Gorzej było tylko 4 razy.Szczegóły poniżej:

Miejsce w tabeliIlość
1.29
2.17
3.13
4.7
5.6
6.3
7.4
8.1
9.1
12.2


*uwzględniono sezony od 1925/26, łacznie z Serie B, bez rozgrywek rozgrywanych w czasie wojny

7: straconych bramek, średnio 2,33/mecz i 3 strzelone, średnio 1,00/mecz i - to bilans wszystkich trzech spotkań rozegranych w maju, kiedy to Juventus wygrał jeden mecz i dwa przegrał.

MiesiącStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
Sierpień4-122,00,5
Wrzesień8-461,330,67
Październik10-761,670,70
Listopad7-651,41,2
Grudzień5-1041,252,50
Styczeń8-1071,141,43
Luty8-761,331,17
Marzec12-1471,712,00
Kwiecień4-541,001,25
Maj3-731,002,33
SUMA69-71501,381,42


13: spotkanie rozegrane 15. maja i piąta porażka.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 15. maja:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie137152213


20: mecz Candrevy w barwach Juve, z czego 16 w Serie A (2 gole), 1 W Coppa Italia i 3 w Lidze Europejskiej.

26: w historii porażka Juve w meczach wyjazdowych przeciwko Milanowi. Oto szczegóły:

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane MilanuBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze wyjazdowe7517322689109

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
08.05.2005, 0-110.05.2009, 1-129.10.2005, 3-1


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii wyjazdowych potyczek Juve z Milanem w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
5Bettega Roberto13Boniperti Giampiero
4Boniperti Giampiero12Furino Giuseppe
4Borel II Felice11Bettega Roberto
3Anastasi Piero11Salvatore Sandro
3Gabetto Guglielmo11Scirea Gaetano

* pogrubienionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

50: meczów rozegranych przez Juventus w minionym sezonie 2009/10, z czego 21 spotkań wygranych, 10 remisów i aż 19 porażek. Stosunek bramek 69-71.

60: mecz Poulsena w barwach Juve, z czego 48 w Serie A (1 gol), 3 w Coppa Italia, 8 w Lidze Mistrzów z eliminacjami, 1 w Lidze Europejskiej.

63: porażka w historii potyczek Juve z Milanem. Poniżej prezentujemy bilans wszystkich spotkań:

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane MilanuBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie203707063284276
Serie A150515346207203



BILANS KADRY PO PIĘĆDZIESIĘCIU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini4036005240
28Diego44346671050
4Melo40335940182
1Buffon35309843001
5Cannavaro3328450271
6Grosso3628432260
11Amauri4027977251
8Marchisio3527853390
33Legrottaglie2824092070
18Poulsen3119930150
10Del Piero29191711430
16Camoranesi3318444480
29De Ceglie3118220230
22Sissoko24175801101
21Grygera2517080140
17Trezeguet27166410120
2Caceres2115761451
15Zebina2214961071
9Iaquinta1712117320
13Manninger14113120000
26Candreva2010952320
7Salihamidzic188322051
20Giovinco197701120
30Tiago105360030
19Molinaro52940000
12Chimenti32708000
27Paolucci51090000
40Immobile4350000
39Marrone2330010
36Giandonato170000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2009/10
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



ROZKŁAD STRZELONYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicy
112234


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
80


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie1208
Serie A98 (6)*5 (4)
Champions League9 (9)0 (-)
Coppa Italia50
Liga Europejska83

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie5476


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu30**100%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1664%

*pod uwagę brana kadra 28 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (25 zawodników)
**w tym trzech zawodników Primavery, nie wliczonych do podstawowej kadry

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
103161017


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 38. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚP
1994/957323475932+272,15
1995/966519875835+231,91
1996/9765171435124+271,91
1997/9874211126728+392,18
1998/9954159104236+61,59
1999/007121854620+262,09
2000/0173211036127+342,15
2001/0271201136423+412,09
2002/037221946429+352,12
2003/046921676742+252,03
2004/058626846727+402,26
2005/0691271017124+472,39
2006/0788261027425+472,32
2007/0872201267237+351,89
2008/0974211166937+321,95
2009/1055167155556-11,45

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz


Po trzydziestu siedmiu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,49 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 56,49 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07

MIEJSCE W TABELI W PORÓWNANIU Z UBIEGŁYM SEZONEM:
Uploaded with ImageShack.us

TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
632Alessandro Del Piero273Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore131Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
632Alessandro Del Piero273Alessandro Del Piero
344Gianluigi Buffon171David Trezeguet
319David Trezeguet34Vincenzo Iaquinta
288Mauro Camoranesi32Mauro Camoranesi
166Giorgio Chiellini21Amauri
146Nicola Legrottaglie17Giorgio Chiellini
128Fabio Cannavaro8Hasan Salihamidzic
117Jonathan Zebina8Nicola Legrottaglie
95Zdenek Grygera7Fabio Cannavaro
93Claudio Marchisio7Diego


Historia - Bianconeri w liczbach


Calcio bez cenzury od JuvePoland!

NeWhOlLaNd | 24.05.2010 | 13:54:03
Jak to wygląda - poprzedni sezon różnica bramek +32, obecny - -1 :(


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone