index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
2.10.2010  22:16:23    |         1  
Drugi remis w drugim meczu Ligi Europejskiej. Juventus zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli grupy A ze stratą dwóch punktów do Manchesteru City i Lecha Poznań. Oto kilka ciekawostek liczbowych związanych z ostatnim meczem z Manchesterem City:

1: zawodnik, który rozegrał do tej pory wszystkie pełne spotkania Juve w bieżącym sezonie. Mowa o Chiellinim.

1: remis Juve w historii potyczek z Manchesterem City. Poniżej prezentujemy bilans wszystkich spotkań:

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane Manchesteru CityBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie311132


2: asysta Marchisio w bieżącym sezonie. W klasyfikacji najlepiej asystujących piłkarzy Juve prowadzi Krasic (3 asysty). Drugi jest Del Piero, Motta, Marchisio, Pepe i Diego* (po 2).
*opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego.

10: mecz Bonucciego w barwach Juve, z czego 5 w Serie A i 5 w Lidze Europejskiej i eliminacjach (1 gol).

10: mecz Motty w barwach Juve, z czego 4 w Serie A i 6 w Lidze Europejskiej i eliminacjach.

11: lat temu po raz ostatni Juventusowi udało się zdobyć punkt w wyjazdowym meczu z drużyną z Anglii. Oto szczegóły:

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
20.11.1996, Manchester United-Juve 0-107.04.1999, Manchester United-Juve, 1-118.03.2010, Fulham-Juve, 4-1


16: bramek strzelonych, średnio 2,67/mecz i 12 straconych, średnio 2,0/mecz - to bilans wszystkich sześciu spotkań rozegranych we wrześniu, kiedy to Juventus wygrał dwa mecze, rtzy zremisował i raz przegrał.

MiesiącStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
Lipiec2-012,00,0
Sierpień4-241,00,5
Wrzesień16-1262,672,0
SUMA22-14112,001,27


20: mecz wyjazdowy w historii potyczek Juve z drużyną z Anglii. Poniżej prezentujemy bilans wszystkich spotkań:

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane AnglikówBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie411511154746
Wyjazdowe2026121530


20: spotkanie rozegrane 30. września i ósmy remis.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 30. września:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie2011813510


37: bramka Vincenzo Iaquinty w barwach Juve w 91 meczach ,średnio 0,41bramki/mecz.

80: mecz Sissoko w barwach Juve, z czego 56 w Serie A (3 gole), 4 w Coppa Italia, 10 w Lidze Mistrzów i eliminacjach, 10 w Lidze Europejskiej i eliminacjach.


GRUPA A LIGI EUROPEJSKIEJ W LICZBACH:
(po dwóch seriach spotkań)

GRUPA AJuventusLech PoznańManchester CitySalzburg
Gole strzelone4530
Gole stracone4314
Strzały na bramkę169105
Rzuty rożne81012 13
Spalone2310
Faule13441621
Żółte kartki4822
Czerwone kartki0000


BILANS KADRY PO JEDENASTU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini119902010
19Bonucci109001010
30Storari989010**000
23Pepe117911220
2Motta107540210
8Marchisio97102250
29De Ceglie86580000
10Del Piero116443200
4Melo96120030
5Sissoko95980020
27Krasic75603320
21Grygera64640010
11Amauri64403000
9Iaquinta63433010
20Lanzafame63300010
18Quagliarella43152100
25Martinez52630000
28Diego*31990200
13Manninger21804**000
14Aquilani31200000
33Legrottaglie31190000
26Rinaudo1750000
17Trezeguet*190000
36Giandonato150000
27Ekdal*110000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
36112


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
21


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie210
Serie A11 (6)*0
Coppa Italia--
Liga Europejska4-
el. do Ligi Europejskiej60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie0011
Liga Europejska0011


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu25**96%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę940,90%

*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (22 zawodników)
**w tym jeden zawodnik Primavery, niewliczony do podstawowej kadry oraz trzech zawodników (Diego, Treze, Ekdal), którzy opuścili Juventus podczas letniego mercato

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
185322014


TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
643Alessandro Del Piero276Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
643Alessandro Del Piero276Alessandro Del Piero
344Gianluigi Buffon37Vincenzo Iaquinta
177Giorgio Chiellini24Amauri
149Nicola Legrottaglie19Giorgio Chiellini
102Claudio Marchisio8Hasan Salihamidzic
101Zdenek Grygera8Nicola Legrottaglie
91Vincenzo Iaquinta8Claudio Marchisio
90Amauri3Milos Krasic
80Momo Sissoko3Felipe Melo
73Paolo De Ceglie3Momo Sissoko




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

torin | 2.10.2010 | 23:30:10
Melo już na początku sezonu zabrał się za bicie własnego rekordu z zeszłego sezonu w liczbie otrzymanych kartek. Na razie 3 żółte.


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone