index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
7.10.2010  22:34:13    |         3  
Po bezbramkowym remisie z Interem Juventus przesunął się na siódme miejsce w tabeli Serie A i ma obecnie 5 punktów straty do prowadzącego Lazio. Oto kilka ciekawostek liczbowych związanych z ostatnim meczem:


1: zawodnik, który rozegrał do tej pory wszystkie pełne spotkania Juve w bieżącym sezonie. Mowa o Chiellinim.

9: mecz z Interem w szóstej kolejce rozgrywek ligowych. Oto szczegóły podsumowujące wszystkie te spotkania:
DataMeczWynikStrzelcy
18.11.1934Juve-Inter1-0Ferrari 69'
18.10.1936Juve-Inter1-1Neri 44' - Frossi 71'
10.11.1940Inter-Juve2-1Rebuzzi II 4', Candiani 49' - Colaussi 24'
25.10.1987Inter-Juve2-1Serena 9', 73' - De Agostini 51'
20.10.1996Juve-Inter2-0Jugovic 40', Zidane 62'
25.10.1998Juve-Inter*1-0Del Piero 87'
19.10.2002Inter-Juve1-1Vieri 96' - Del Piero 90'-karny
02.10.2005Juve-Inter2-0Trezeguet 22', Nedved 34'
03.10.2010Inter-Juve0-0-

Suma meczówWygrane JuveRemisyWygrane InteruBramki strzeloneBramki stracone
9432106


*Bramkarz Interu obronił karnego wykonywanego przez Del Piero w 87', ale Alex zdobył bramkę po dobitce. Juventus kończył ten mecz w dziewiątkę - czerwone kartki otrzymali Zidane w 49' i Davids w 92'.

10: mecz Storariego w barwach Juve.

17: spotkanie rozegrane 3. października i trzeci remis.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 3. października:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie1712324318


22: remis w meczach rozegranych w ramach szóstej kolejki Serie A.
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach szóstej kolejki ligowej:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska7839221712376

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
30.09.2007, Torino-Juve 0-127.09.2009, Juve-Bologna, 1-105.10.2008, Juve-Palermo, 1-2


25: remis Juve w historii meczów wyjazdowych przeciwko Interowi. Oto szczegóły:

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane InteruBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze wyjazdowe7819253484125

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
22.03.2008, 1-228.11.2004, 2-216.04.2010, 2-0


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii wyjazdowych potyczek Juve z Interem w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
5Sivori Omar14Boniperti Giampiero
3Anastasi Pietro13Furino Giuseppe
3Baggio Roberto13Scirea Gaetano
3Boniperti Giampiero12Varglien I Mario
3Ferrari Giovanni11Bettega Roberto

* pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

50: mecz Melo w barwach Juve, z czego 35 w Serie A (3 gole), 2 w Coppa Italia, 6 w Lidze Mistrzów, 7 w Lidze Europejskiej i eliminacjach.

215: mecz Juve z Interem i 53 remis. Poniżej prezentujemy bilans wszystkich spotkań:

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane InteruBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie215955367307270
Serie A155723944223186



BILANS KADRY PO DWUNASTU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini1210802010
19Bonucci119901020
30Storari1090010**000
8Marchisio108002250
2Motta117990220
23Pepe117911220
29De Ceglie97030000
4Melo107020030
10Del Piero126703200
27Krasic86503320
5Sissoko106080020
21Grygera75540010
11Amauri64403000
9Iaquinta74073010
18Quagliarella54052100
20Lanzafame63300010
25Martinez52630000
14Aquilani42000000
28Diego*31990200
13Manninger21804**000
33Legrottaglie31190000
26Rinaudo1750000
17Trezeguet*190000
36Giandonato150000
27Ekdal*110000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
36112


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
21


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie230
Serie A13 (6)*0
Coppa Italia--
Liga Europejska4-
el. do Ligi Europejskiej60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie0011
Liga Europejska0011


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu25**96%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę940,90%

*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (22 zawodników)
**w tym jeden zawodnik Primavery, niewliczony do podstawowej kadry oraz trzech zawodników (Diego, Treze, Ekdal), którzy opuścili Juventus podczas letniego mercato

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
164421914



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 6. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚP
1994/951132163+31,83
1995/9611321114+71,83
1996/971341195+42,17
1997/9814420142+122,33
1998/991341185+32,17
1999/001341184+42,17
2000/0111321106+41,83
2001/0211321127+51,83
2002/0312330104+62,00
2003/0416510167+92,67
2004/0516510122+102,67
2005/0618600122+103,00
2006/0716510132+112,67
2007/0813411156+92,17
2008/09923154+11,50
2009/1014420114+72,33
2010/118222129+31,33

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz


Po sześciu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,33 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 50,67 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**W bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07

MIEJSCE W TABELI W PORÓWNANIU Z DWOMA UBIEGŁYMI SEZONAMI:
Uploaded with ImageShack.us

TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
644Alessandro Del Piero276Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonello Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
644Alessandro Del Piero276Alessandro Del Piero
344Gianluigi Buffon37Vincenzo Iaquinta
178Giorgio Chiellini24Amauri
149Nicola Legrottaglie19Giorgio Chiellini
103Claudio Marchisio8Hasan Salihamidzic
102Zdenek Grygera8Nicola Legrottaglie
92Vincenzo Iaquinta8Claudio Marchisio
90Amauri3Milos Krasic
81Momo Sissoko3Felipe Melo
74Paolo De Ceglie3Momo Sissoko




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

kamilu_87 | 7.10.2010 | 22:52:57
2005/06 18 6 0 0 12 2 +10 3,00 Capello ;D

bendzamin | 7.10.2010 | 23:04:59
Cuccureddu to się chyba nazywa Antonello, nie Antonio

ewerthon | 7.10.2010 | 23:32:20
Dobija mnie te 14 bramek straconych, oby już obrona trzymała poziom.


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone