index index sezon klub historia artykuły forum fanpage ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland

Juventus
Mercato 2019/20
Drużyna
Terminarz

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
7.11.2010  0:32:02    |         1  
Szósty mecz z rzędu bez porażki, wśród których Juventus wygrał tylko dwa razy. Oto kilka ciekawostek liczbowych związanych z meczem ósmej kolejki Serie A z Bologną:

1: zawodnik, który rozegrał do tej pory wszystkie pełne spotkania Juve w bieżącym sezonie. Mowa o Chiellinim.

1: przestrzelonym w bieżącym sezonie rzut karny.

2: karny przestrzelony przez Iaquintę w barwach Juve na 4 rzuty karne wykonywane.

3: piłkarzy Juve, którzy rozegrali wszystkie pełne spotkania Serie A w bieżącym sezonie. Mowa o Chiellinim, Bonuccim i Storarim.

6: remis w bieżącym sezonie, z czego cztery na wyjeździe. Juventus grając na własnym boisku strzela więcej bramek (średnio 2,43/mecz, przy 1,25/mecz strzelonych w meczach wyjazdowych), ale też więcej traci (1,57/mecz, przy 0,5/mecz straconych w meczach wyjazdowych). Oto szczegółowe zestawienie:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie157622715
Wyjazdowe8341104
Domowe74211711


7: mecz w bieżącym sezonie (na 15 rozegranych) zakończonym z bez straconej bramki, z czego 3 mecze eliminacyjne do Ligi Europejskiej i 4 spotkania Serie A (Udinese, Inter, Lecce, Bologna).

16: spotkanie rozegrane 24. października i ósmy remis.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 24. października:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie165832015


20: remis w meczach rozegranych w ramach ósmej kolejki Serie A.
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach ósmej kolejki ligowej:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska7842201611674

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
25.10.2008, Juve-Torino 1-017.10.2010, Juve-Fiorentina, 1-129.10.1995, Lazio-Juve, 4-0


27: przestrzelony karny od momentu, kiedy zwycięstwo jest liczone za 3 punkty (sezon 1994/95). Oto szczegóły:
DataRozgrywkiMeczWynikPrzestrzelił karnego
25.01.1995Serie ATorino-Juventus3-2Ravanelli 70'
13.04.1997Serie AJuventus-Udinese0-3Vieri 52', Zidane 57'
21.09.1997Serie AJuventus-Brescia4-0Del Piero 68'
15.10.1997Coppa ItaliaJuventus-Lecce2-0Fonseca 71'
21.12.1997Serie AJuventus-Empoli5-2Del Piero 26'
25.01.1998Serie AJuventus-Atalanta3-1Del Piero 56'
26.04.1998Serie AJuventus-Inter1-0Del Piero 73'
25.10.1998Serie AJuventus-Inter1-0Del Piero 87'
11.04.1999Serie AJuventus-Bologna2-2Inzaghi 28'
11.02.2001Serie AJuventus-Napoli3-0Zidane 56'
29.04.2001Serie AJuventus-Lecce1-1Inzaghi 87'
14.10.2001Serie AJuventus-Torino3-3Salas 87'
27.01.2002Serie AChievo-Juventus1-3Del Piero 57'
19.02.2002Liga MistrzówJuventus-Deportivo0-0Del Piero 73'
19.01.2003Serie AChievo-Juventus1-4Del Piero 50'
22.02.2003Serie AComo-Juventus1-3Zalayeta 7'
09.11.2003Serie AJuventus-Udinese4-1Del Piero 54'
08.02.2004Serie ARoma-Juventus4-0Trezeguet 75'
08.02.2006Serie AJuventus-Parma1-1Del Piero 90'
15.04.2006Serie ACagliari-Juventus1-1Del Piero 58'
31.03.2007Serie BPescara-Juventus0-1Del Piero 41'
23.09.2007Serie ARoma-Juventus2-2Del Piero 49'
09.11.2008Serie AChievo-Juventus0-2Iaquinta 54'
10.12.2008Liga MistrzówJuventus-Bate Borysów0-0Giovinco 53'
12.12.2009Serie ABari-Juventus3-1Diego 68'
24.10.2010Serie ABologna-Juventus0-0Iaquinta 36'


60: remis Juve w historii meczów z Bologną. Poniżej prezentujemy bilans wszystkich spotkań:

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane BologniBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie163746029235154
Serie A129624522191120


65: w historii Juve wyjazdowy mecz przeciwko Bologni i 21 remis. Oto szczegóły:

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane BologniaBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze wyjazdowe652621188672

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
21.02.2010, 1-213.04.2003, 2-229.11.1998, 3-0


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii wyjazdowych potyczek Juve z Bologną w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
5Sivori Omar12Varglien I Mario
4Bettega Roberto11Bettega Roberto
3Anastasi Pietro11Boniperti Giampiero
3Causio Franco11Cuccureddu Antonello
3Charles John11Furino Giuseppe

* pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

140: mecz Storariego w Serie A, z czego 8 w barwach Juve, 82 w Messinie, 10 w Milanie, 20 w Cagliari, 1 w Fiorentinie i 19 w Sampdorii.

430: mecz Del Piero w Serie A w barwach Juve, w któych zdobył 178 bramek.


BILANS KADRY PO PIĘTNASTU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini1513502010
19Bonucci1412601020
30Storari12108010**000
8Marchisio1310702350
29De Ceglie129730100
2Motta138980230
4Melo138821040
27Krasic118494520
23Pepe138491220
10Del Piero157974200
21Grygera97250010
5Sissoko127230020
11Amauri96433000
18Quagliarella75573100
9Iaquinta84743010
14Aquilani63671000
25Martinez73450010
20Lanzafame63300010
13Manninger32705**000
28Diego*31990200
33Legrottaglie31190000
26Rinaudo1750000
17Trezeguet*190000
36Giandonato150000
27Ekdal*110000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
39132


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
21


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie260
Serie A14 (6)*0
Coppa Italia--
Liga Europejska6-
el. do Ligi Europejskiej60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie2111
Liga Europejska0011
Serie A2100


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu25**96%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1150%

*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (22 zawodników)
**w tym jeden zawodnik Primavery, niewliczony do podstawowej kadry oraz trzech zawodników (Diego, Treze, Ekdal), którzy opuścili Juventus podczas letniego mercato

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
153612113



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 8. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚP
1994/951752194+52,13
1995/9614422149+51,75
1996/9715431117+41,88
1997/9820620204+162,50
1998/9917521127+52,13
1999/0017521105+52,13
2000/0115431127+51,88
2001/0213341127+51,63
2002/0318530124+82,25
2003/0420620198+112,50
2004/0522710172+152,75
2005/0624800162+143,00
2006/0722710152+132,75
2007/0817521177+102,13
2008/091233276+11,50
2009/1015431127+51,88
2010/1112332169+71,50

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz


Po siedmiu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,50 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 57,00 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**W bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07

MIEJSCE W TABELI W PORÓWNANIU Z DWOMA UBIEGŁYMI SEZONAMI:
Uploaded with ImageShack.us

TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
647Alessandro Del Piero277Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
647Alessandro Del Piero277Alessandro Del Piero
344Gianluigi Buffon37Vincenzo Iaquinta
181Giorgio Chiellini24Amauri
149Nicola Legrottaglie19Giorgio Chiellini
106Claudio Marchisio8Hasan Salihamidzic
104Zdenek Grygera8Nicola Legrottaglie
93Vincenzo Iaquinta8Claudio Marchisio
93Amauri4Felipe Melo
83Momo Sissoko4Milos Krasic
77Paolo De Ceglie3Fabio Quagliarella




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

torin | 7.11.2010 | 10:33:30
Zeszły (fatalny) sezon w na tym etapie rozgrywek - 15 pkt
Sezon 1998-1999 (niemal równie fatalny) na tym etapie rozgrywek - 17 pkt.

Biorąc od uwagę kompletną pomroczność jasną naszego Zarządu w kontekście plagi kontuzji towarzyszącej nam od 4 lat i małe prawdopodobieństwo aby ci ludzie wreszcie dostrzegli że coś tu chyba jest nie w porządku, obawiam się że obecny sezon skończy się jeszcze fatalniej. Niech nie zmyli nas zwycięstwo z Milanem. AC jest w fazie przebudowy i dla nich sezon skończy się ostatecznie lepiej niż dla nas gdyż my na dłuższą metę mamy po porostu za słaby potencjał sportowy. Remis z Interem biorąc pod uwagę fakt że Inter to już nie ten sam zespół, dodatkowo z problemami zdrowotnymi również nie jest sukcesem. Tragedią jest natomiast nasza gra w Europie. Nie wiem dlaczego wszystkie włoskie kluby "olewają" LE ale wiem że jest to przykład niezwykłego wręcz kretynizmu. Kto pracuje we włoskiej Federacji Piłkarskiej?! Czy nie można dać sygnału by wreszcie kluby zaczęły poważniej traktować te rozgrywki. Od 3-4 lat widać pościg Niemiec w za Serie A a we Włoszech spokój. Nie wierzę aby potencjał takich przeciętniaków jak: Werder, HSV, Stuttgart, Borussia Dortmund czy Shalke był większy od potencjału Napoli, Sampdorii, Lazio, Palermo czy Juventusu i Romy. Rożnica tkwi jedynie w motywacji. Co się tyczy Juventusu. Czy w zarządzie klubu ktoś wie o istnieniu rankingu UEFA?! Nawet przy niezwykłym szczęściu jakie musiałoby towarzyszyć awansowi do fazy grupowej Ligi Mistrzów będziemy tam losowani z 3-4 koszyka a więc na lata utkwimy w miejscu bez szans na awans dalej niż 1/8. Ślepota decydentów naszego klubu powoduje że: kupujemy zawodników za drogich i przeciętnych, nie dostrzegamy rekordowej w skali futbolowej historii plagi kontuzji, i olewamy jedyne rozgrywki (LE) które mogą dać nam szanse utrzymania się w europejskim mainstreamie. JEST TRAGICZNIE.



Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 14. kolejka
2019-12-01 (niedziela) - Godzina 12:30
Juventus 2-2 Sassuolo
Juventus Sassuolo
Serie A - 15. kolejka
2019-12-07 (sobota) - Godzina 20:45
 
vs Juventus
Lazio typuj Juventus

Nowe częœci samochodowe - iParts.pl
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone