index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
18.01.2011  23:51:29    |         6  
Pierwszy wygrany mecz w 2011 roku. Bianconeri awansowali do 1/4 Pucharu Włoch, gdzie zmierzą się ze zwycięzcą meczu Roma - Lazio, który odbędzie się 19. stycznia. Oto kilka ciekawostek liczbowych związanych z meczem 1/8 Pucharu Włoch:

1: pierwszy mecz Gianluigiego Buffona w tym sezonie. Bramkarz wrócił do gry po rehabilitacji po zabiegu usunięcia przepukliny dyskowej. Ostatni raz na boisku pojawił się prawie 8 miesięcy temu, w meczu ostatniej kolejki rozgrywek Serie A sezonu 2009/10 Milan-Juventus 3-0, kiedy to rozegrał pierwsze 45 minut meczu i został zmieniony przez Manningera.
Był to 345 mecz Buffona w barwach Juve. Zawsze wychodził na boisko jako gracz podstawowej jedenastki (8 razy został zmieniony, 2 razy otrzymał czerwoną kartkę). W sumie rozegrał 30.915 minut.

1: mecz od prawie dwóch miesięcy, w którym Bianconerim udało się zachować czyste konto bramkowe. Ostatni raz piłkarze Juve zagrali na zero w meczu 13 kolejki Serie A Genoa-Juve (0-2), 21. listopada 2010. W meczach domowych bramkarz Starej Damy nie musiał ani razu wyciągać piłki z własnej siatki od 4. listopada 2010 (Juventus- FC Salzburg 0-0).

2: mecz Juve z Catanią rozegrany w ramach 1/8 Coppa Italia. Pierwszy miał miejsce w 14. stycznia 2009 roku i zakończył się wygraną Juventusu 3-0.

2: w historii Juve mecz domowy przeciwko Catanii w ramach 1/8 Coppa Italia. Oto szczegóły:

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane CataniiBramki strzeloneBramki stracone
Coppa Italia, mecze domowe220050

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
14.01.2009, 3-0--


4: bramka Pepe w bieżącym sezonie w 27 meczu.

6: bramka Krasicia w bieżącym sezonie w 22 meczu.

11: zwycięstwo w meczu rozegranym 13. stycznia.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 13. stycznia:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie1711333717


15: zwycięstwo Juve w 28 oficjalnym spotkaniu z Catanią. Poniżej prezentujemy bilans wszystkich spotkań:

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane CataniiBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie2815855227
Coppa Italia321061


20: mecz Juventusu w ramach 1/8 Pucharu Włoch i 14 wygrany.
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach 1/8 Coppa Italia:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Puchar Włoch2014154724

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
13.01.2010, Juve-Napoli 3-023.10.1996, Nocerina-Juve, 0-025.10.1995, Atalanta-Juve, 1-0


30: mecz Juventusu w bieżącym sezonie, z czego 13 wygranych (43%), 13 remisów (43%) i 4 porażki (14%).

50: mecz Del Piero w Coppa Italia, w których zdobył 23 bramki (średnio 0,46/mecz), z czego 4 z rzutów karnych. Do tej pory Alex wygrał to trofeum jeden raz, miało to miejsce w sezonie 1994/95.

50: żółta kartka dla Juventusu w bieżącym sezonie. Do tej pory najwięcej żółtych kartoników ma na swoim koncie Claudio Marchisio (8, drugie miejsce zajmują Pepe i Melo (po 7), trzecie Motta i Sissoko (po 5).

660: mecz Del Piero w barwach Juve, z czego 440 w Serie A (180 goli), 35 w Serie B (20 goli), 50 w Coppa Italia (23 gole), 6 w Superpucharze Włoch (3 bramki), 92 w Lidze Mistrzów i eliminacjach (44 gole), 32 w Pucharze Uefa/Lidze Europejskiej i eliminacjach (5 goli), 3 w Pucharze Intertoto (1 gol), 2 w Superpucharze Europy (2 gole) i 1 w Pucharze Interkontynentalnym (1 gol).

BILANS KADRY PO TRZYDZIESTU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
19Bonucci2724301040
3Chiellini2724303120
30Storari24216025**010
8Marchisio2521242480
23Pepe2718514270
27Krasic2217516630
4Melo2416511071
10Del Piero2815506400
2Motta2114220250
14Aquilani1713441300
18Quagliarella1713269200
5Sissoko2212590150
9Iaquinta1710736310
29De Ceglie1310150200
21Grygera129500010
11Amauri148863000
6Grosso118550120
43Sorensen86320000
33Legrottaglie84801000
13Manninger54507**000
25Martinez84020010
20Lanzafame93720010
17Traore52420010
28Diego*31990200
39Camilleri21220000
36Giandonato31090001
20Toni21080000
1Buffon1900000
41Giannetti2871000
26Rinaudo1750000
7Salihamidzic5700100
46Liviero1390000
35Buchel2370000
37Boniperti1220000
38Libertazzi190000
17Trezeguet*190000
27Ekdal*110000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
514254


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
31


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie502
Serie A33 (13)*2 (9)*
Coppa Italia1-
Liga Europejska10-
el. do Ligi Europejskiej60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie3254
Liga Europejska0011
Serie A3243


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu37**137%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę13***57%

*pod uwagę brana kadra 27 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (23 zawodników)
**w tym siedmiu zawodników Primavery (Giandonato, Buchel, Liviero, Giannetti, Camilleri, Libertazzi, BOniperti), niewliczeni do podstawowej kadry oraz trzech zawodników (Diego, Treze, Ekdal), którzy opuścili Juventus podczas letniego mercato
***w tym jeden zawodnik Primavery (Giannetti)

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
164421413



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
660Alessandro Del Piero279Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
660Alessandro Del Piero279Alessandro Del Piero
345Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
193Giorgio Chiellini24Amauri
154Nicola Legrottaglie20Giorgio Chiellini
118Claudio Marchisio9Fabio Quagliarella
107Zdenek Grygera9Nicola Legrottaglie
102Vincenzo Iaquinta8Claudio Marchisio
98Amauri8Hasan Salihamidzic
93Momo Sissoko6Milos Krasic
78Paolo De Ceglie4Felipe Melo




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

evilboy | 19.01.2011 | 2:19:46
13 wygranych (43%), 13 remisów (43%) i 4 porażki (14%)

Zatrważające jak dla klubu pokroju Juventusu. Tyle samo remisów, co porażek, a trzeba wziąć pod uwagę, że graliśmy w tym sezonie w "wyjątkowo elitarnych" rozgrywkach ligi europejskiej.


evilboy | 19.01.2011 | 5:16:43
co Wy wszyscy, śpicie po nocach? sesji nie macie?

Sosik | 19.01.2011 | 7:51:31
człowieku, było głośniej krzyczeć... a ja nie mogłem zasnąć, przedawkowałem z kawą :)

Myzarel | 19.01.2011 | 10:26:43
DO tej pory najwięcej żółtych kartoników ma na swoim koncie Claudio Marchisio (80, ... ) :D
Że Wam się chce... brawo! :)


Gregorioo | 19.01.2011 | 11:05:14
A Bombardier za 25 mln i ponad 4 mln rocznie strzelił 24 bramki w 100 występach :((

Siewier | 19.01.2011 | 20:20:59
@evilboy - Juventus ma wyższy priorytet od sesji :-))


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone