index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
11.02.2011  19:39:08    |         2  
Pierwsza wygrana od pięciu meczów. Juventus pokonał Cagliari 3-1, a pierwsze trafienia w biało-czarnych barwach zaliczyli Matri oraz Toni. Oto ciekawostek liczbowych związanych z meczem dwudziestej czwartej kolejki Serie A:

1: bramka Matriego i Toniego w barwach Juve.

2: mecz Juve z Cagliari rozegrany w piątej kolejce rundy rewanżowej w Serie A. Pierwszy miał miejsce w 28. lutego 1982 roku i zakończył się zwycięstwem Bianconerich 1-0.

7: zwycięstwo w meczu rozegranym 5. lutego w 16 spotkaniach.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 5. lutego:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie167362221


10: mecz Sorensena w barwach Juve.

10: zwycięstwo Juve w meczach wyjazdowych przeciwko Cagliari w Serie A.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane CagliariBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze wyjazdowe31101292628

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
21.09.2008, 0-115.04.2006, 1-129.11.2009, 2-0


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii wyjazdowych potyczek Juve z Cagliari w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
3Altafini Jose10Del Piero Alessandro
2Bettega Roberto9Furino Giuseppe
2Tardelli Marco9Salvatore Sandro
1Amauri8Causio Franco
1Anastasi Pietro8Cuccureddu Antonello

* pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

20: mecz Krasicia w Serie A w barwach Juve w których zdobył 4 bramki.

30: zwycięstwo Juve w historii potyczek z Cagiari.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane CagliariBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie703026148661
Serie A622823117753


44: wygrana w meczach rozegranych w ramach piątej kolejki rundy rewanżowej w Serie A.
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach piątej kolejki rundy rewanżowej rozgrywek ligowych:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska7844231114066

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
14.02.2010, Juve-Genoa, 3-215.02.2009, Juve-Sampdoria 1-123.02.2008, Reggina-Juve, 2-1


70: mecz Sissoko w Serie A w barwach Juve, w których zdobył 3 bramki.

160: mecz ligowy Chielliniego w barwach Juve (z czego 128 w Serie A i 32 w Serie B), w któych zdobył 15 bramek. W sumie obrońca zakładał koszulkę w biało-czarne pasy już 199 razy i strzelił 20 goli.

350: mecz Buffona w barwach Juve, z czego 242 mecze w Serie A, 37 w Serie B, 11 w Coppa Italia, 2 w Superpucharze Włoch, 57 z Lidze Mistrzów i eliminacjach i 1 w Lidze Europejskiej.

444: mecz Del Piero w Serie A w barwach Juve. Il Capitano pobił rekord Bonipertiego i w chwili obecnej prowadzi w klasyfikacji zawodników Juve, którzy zaliczyli najwięcej występów w Serie A. Oto szczegóły:
Liczba występów w Serie ANazwisko
444Del Piero Alessandro
443Boniperti Giampiero
377Scirea Gaetano
361Furino Giuseppe
331Salvatore Sandro



BILANS KADRY PO TRZYDZIESTU SZEŚCIU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini3329703230
19Bonucci3228771051
8Marchisio29247244100
30Storari25225027**010
27Krasic2821886640
23Pepe3020934280
10Del Piero3419797500
4Melo2719211081
14Aquilani2217612310
2Motta2416080270
5Sissoko2815820160
18Quagliarella1713269200
21Grygera1612310020
6Grosso1511290130
9Iaquinta1811016310
11Amauri1610213000
29De Ceglie1310150200
43Sorensen107880010
25Martinez146960120
1Buffon65406000
33Legrottaglie84801000
13Manninger54507**000
20Lanzafame93720010
17Traore73250010
28Diego*31990200
15Barzagli21800000
32Matri21572000
41Giannetti31451000
20Toni31261000
39Camilleri21220000
36Giandonato31090001
7Salihamidzic6800100
26Rinaudo1750000
46Liviero1390000
35Buchel2370000
37Boniperti1220000
38Libertazzi2140000
17Trezeguet*190000
27Ekdal*110000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
517294


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
41


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie653
Serie A47 (9)*3 (9)*
Coppa Italia2-
Liga Europejska10-
el. do Ligi Europejskiej60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie3254
Liga Europejska0011
Serie A3243


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu39**150%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę15***58%

*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (23 zawodników)
**w tym siedmiu zawodników Primavery (Giandonato, Buchel, Liviero, Giannetti, Camilleri, Libertazzi, Boniperti), niewliczeni do podstawowej kadry oraz sześciu zawodników (Diego, Treze, Ekdal, Amauri, Lanzafame, Legrottaglie), którzy opuścili Juventus podczas letniego oraz zimowego mercato
***w tym jeden zawodnik Primavery (Giannetti)

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
113251116


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 24. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚP
1994/955517433920+182,29
1995/964212664123+181,75
1996/974813923415+192,00
1997/985215725020+302,17
1998/993710772824+41,54
1999/005315813511+242,21
2000/014914734120+212,04
2001/024813924518+272,00
2002/035416624516+292,25
2003/045517435027+232,29
2004/055316534015+252,21
2005/066320314914+352,63
2006/075516714515+302,29
2007/084713834421+231,96
2008/094714553921+181,96
2009/103811583832+61,58
2010/113810864030+101,58

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek


Po dwudziestu czterech kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,58 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 60,17 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**W bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07

MIEJSCE W TABELI W PORÓWNANIU Z DWOMA UBIEGŁYMI SEZONAMI:


TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
666Alessandro Del Piero280Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
666Alessandro Del Piero280Alessandro Del Piero
350Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
199Giorgio Chiellini20Giorgio Chiellini
122Claudio Marchisio10Claudio Marchisio
111Zdenek Grygera9Fabio Quagliarella
103Vincenzo Iaqunta8Hasan Salihamidzic
99Momo Sissoko6Milos Krasic
78Paolo De Ceglie4Simone Pepe
69Hasan Salihamidzic4Felipe Melo
68Felipe Melo3Momo Sissoko




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

Pluto | 11.02.2011 | 19:46:38
Satan, Satan, Satan }:>.

pauluss | 11.02.2011 | 20:34:11
początek sezonu :
Bari 0-1
Sampdoria 3-3
Udine 4-0
Palermo 1-3
Cagliari 4-2

bilans : 2-1-2

runda rewanżowa :
Bari 2-1
Sampdoria 0-0
Udine 1-2
Palermo 1-2
Cagliari 3-1

bilans 2-1-2

to co remis z interem ??? czy zwycięstwo a remis z Lecce :) ????



Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone