index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
27.02.2011  21:22:46    |         1  
Druga z rzędu wygrana Juventusu, po serii trzech porażek. Bianconeri pokonali na własnym boisku Inter Mediolan 1-0. Oto ciekawostek liczbowych związanych z meczem dwudziestej piątej kolejki Serie A:

1: asysta Sorensena w barwach Juve.
Poniżej prezentujemy zestawienie najlepiej asystujących piłkarzy Juve w bieżącym sezonie:
Liczba asystNazwisko
6Krasic Milos
4Del Piero Alessandro
4Marchisio Claudio
3Aquilani Alberto
3Iaquinta Vincenzo


3: bramka Matriego w barwach Juve w trzecim meczu, a 14 w bieżącym sezonie w Serie A.

8: zwycięstwo w meczu rozegranym 13. lutego w 14 spotkaniach.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 13. lutego:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie148242215


9: mecz z Interem z ramach szóstej kolejki rundy rewanżowej Serie A i piąta wygrana. W pozostałych meczach 3 razy padał remis, a raz Bianconeri przegrali. Stosunek bramek: 9-3.

10: mecz Sorensena w Serie A w barwach Juve.

39: wygrana w meczach rozegranych w ramach szóstej kolejki rundy rewanżowej w Serie A.
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach szóstej kolejki rundy rewanżowej rozgrywek ligowych:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska7839241512070

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
21.02.2010, Bologna-Juve, 1-226.02.2008, Juve-Torino 0-018.03.2001, Lazio-Juve, 4-1


54: zwycięstwo Juve w meczach domowych przeciwko Interowi w Serie A.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane InteruBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze domowe7854141014061

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
05.12.2009, 2-118.04.2009, 1-120.04.2005, 0-1


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii domowych potyczek Juve z Interem w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
7Sivori Omar14Boniperti Giampiero
4Bellini Savino13Furino Giuseppe
4Boniperti Giampiero12Del Piero Alessandro
4Charles John12Salvatore Sandro
3Bettega Roberto12Scirea Gaetano

* pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

96: zwycięstwo Juve w historii potyczek z Interem.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane InteruBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie216965367308270
Serie A156733944224186


100: mecz Sissoko w barwach Juve, z czego 71 w Serie A (3 bramki), 5 w Coppa Italia, 10 w Lidze Mistrzów i eliminacjach, 14 w Lidze Europejskiej i eliminacjach.

200: mecz Chielliniego w barwach Juve, z czego 129 w Serie A (12 bramek), 32 w Serie B (3 bramki), 10 w Coppa Italia (1 bramka), 18 w Lidze Mistrzów i eliminacjach (2 bramki) i 11 w Lidze Europejskiej i eliminacjach (2 bramki).

280: mecz ligowy Buffona w barwach Juve, z czego 243 mecze w Serie A, 37 w Serie B.


BILANS KADRY PO TRZYDZIESTU SIEDMIU MECZACH:
>
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini3430603230
19Bonucci3329671051
8Marchisio30254444100
27Krasic2922786640
30Storari25225027**010
23Pepe3121114280
4Melo2819951081
10Del Piero3419797500
14Aquilani2318512310
2Motta2416080270
5Sissoko2915980170
18Quagliarella1713269200
21Grygera1612310020
6Grosso1511290130
9Iaquinta1911256310
11Amauri1610213000
29De Ceglie1310150200
43Sorensen118780110
25Martinez146960120
1Buffon76306000
33Legrottaglie84801000
13Manninger54507**000
20Lanzafame93720010
17Traore73250010
15Barzagli32700000
32Matri32473000
28Diego*31990200
20Toni41991000
41Giannetti31451000
39Camilleri21220000
36Giandonato31090001
7Salihamidzic6800100
26Rinaudo1750000
46Liviero1390000
35Buchel2370000
37Boniperti1220000
38Libertazzi2140000
17Trezeguet*190000
27Ekdal*110000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
517304


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
41


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie663
Serie A48 (11)*3 (9)*
Coppa Italia2-
Liga Europejska10-
el. do Ligi Europejskiej60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie3254
Liga Europejska0011
Serie A3243


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu39**150%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę15***58%

*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (23 zawodników)
**w tym siedmiu zawodników Primavery (Giandonato, Buchel, Liviero, Giannetti, Camilleri, Libertazzi, Boniperti), niewliczeni do podstawowej kadry oraz sześciu zawodników (Diego, Treze, Ekdal, Amauri, Lanzafame, Legrottaglie), którzy opuścili Juventus podczas letniego oraz zimowego mercato
***w tym jeden zawodnik Primavery (Giannetti)

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
134151115



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 25. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚP
1994/955818434120+212,32
1995/964513664525+201,80
1996/974913102315+191,96
1997/985315825222+302,12
1998/994011773025+51,60
1999/005616813711+262,24
2000/015215734220+222,08
2001/025114924719+282,04
2002/035717624816+322,28
2003/045517445130+212,20
2004/055416634015+252,16
2005/066621315115+362,64
2006/075817714915+342,32
2007/084813934421+231,92
2008/095015554121+202,00
2009/104112584033+71,64
2010/114111864130+111,64

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz


Po dwudziestu pięciu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,64 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 62,32 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**W bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07

MIEJSCE W TABELI W PORÓWNANIU Z DWOMA UBIEGŁYMI SEZONAMI:



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
666Alessandro Del Piero280Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
666Alessandro Del Piero280Alessandro Del Piero
351Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
200Giorgio Chiellini20Giorgio Chiellini
123Claudio Marchisio10Claudio Marchisio
111Zdenek Grygera9Fabio Quagliarella
104Vincenzo Iaqunta8Hasan Salihamidzic
100Momo Sissoko6Milos Krasic
78Paolo De Ceglie4Simone Pepe
69Hasan Salihamidzic4Felipe Melo
69Felipe Melo3Matri Alessandro




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

ZZX | 27.02.2011 | 23:50:51
Del Piero szatański na Inter?


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone