index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
1.04.2011  15:44:20    |         3  
Po wygranej z Interem przyszła kolejna, ósma już w tym sezonie porażka. Tym razem Bianconeri ulegli Lecce. Oto ciekawostek liczbowych związanych z meczem dwudziestej szóstej kolejki Serie A:


2: mecz z Lecce z ramach siódmej kolejki rundy rewanżowej Serie A i druga porażka. W pierwszym meczu padł remis, który miał miejsce 9. kwietnia 1989 roku padł identyczny rezultat jak w tym sezonie. 2-0 wygrało Lecce.

2: przegrana w meczu rozegranym 20. lutego w 13 spotkaniach.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 20. lutego:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie136522616


3: porażka Juve w meczach wyjazdowych przeciwko Lecce w Serie A.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane LecceBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze wyjazdowe148332114

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
07.12.2008, 1-221.12.2003, 1-125.09.1999, 2-0


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii wyjazdowych potyczek Juve z Lecce w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
2Del Piero Alessandro7Del Piero Alessandro
2Trezeguet David6Zambrotta Gianluca
1Amauri4Conte Antonio
1Baggio Roberto4Ferrara Ciro
1Cabrini Antonio4Tacchinardi Alessio

* pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

4: czerwona kartka w bieżącym sezonie dla piłkarza Juventusu. Oto szczegóły dotyczące wszystkich czerwonych kartoników oglądanych przez zawodników Juve w bieżącym sezonie:
NazwiskoRozgrywkiDataMeczMinuta
GiandonatoSerie A, 17 kolejka19.12.2010Chievo - Juventus 1-162'
Felipe MeloSerie A, 18 kolejka06.01.2011Juventus-Parma 1-417'
BonucciSerie A, 22 kolejka30.01.2011Juventus - Udinese 1-287'
BuffonSerie A, 26 kolejka20.02.2011Lecce - Juventus 2-013'


4: porażka Juve w historii potyczek z Lecce.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane LecceBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie3624847529
Serie A2818645825


10: puntów zdobytych w siedmiu kolejkach rundy rewanżowej Serie A i zaledwie 8 bramek strzelonych. Dla porównania w pierwszej rundzie rozgrywek ligowych Juventus zdobył 11 punktów i strzelił 16 goli.

16: przegrana w meczach rozegranych w ramach siódmej kolejki rundy rewanżowej w Serie A.
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach siódmej kolejki rundy rewanżowej rozgrywek ligowych:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska7840221613274

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
28.02.2009, Juve-Napoli, 1-018.02.2006, Messina-Juve 2-228.02.2010, Juve-Palermo, 0-2


20: mecz Storariego w Serie A w barwach Juve.

30: mecz Krasicia w barwach Juve, z czego 22 w Serie A (4 bramki), 2 w Coppa Italia (1 gol) i 1 w Lidze Europejskiej (1 gol).

50: mecz Melo w Serie A w barwach Juve, a 70 w barwach Juve. W sumie pomocnik strzelił dla Bianconerich 4 bramki.

100: mecz Marchisio w Serie A, z czego 74 w barwach Juve (10 bramek) i 26 w Empoli.

130: mecz Chielliniego w Serie A w barwach Juve, w których zdobył 12 bramek.

130: mecz Matriego w Serie A, z czego 4 w barwach Juve (3 bramki) i 125 w barwach Cagliari (36 bramek) i 1 w Milanie.

480: mecz ligowy Del Piero w barwach Juve, z czego 445 w Serie A (181 bramek) i 35 w Serie B (20 bramek).


BILANS KADRY PO TRZYDZIESTU OŚMIU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini3531503230
19Bonucci3430571051
8Marchisio31263444100
30Storari26232629**010
27Krasic3022926640
23Pepe3121114280
4Melo2920851081
10Del Piero3520247500
14Aquilani2419412310
2Motta2416080270
5Sissoko2915980170
18Quagliarella1713269200
21Grygera1612310020
9Iaquinta2011566310
6Grosso1511290130
11Amauri1610213000
29De Ceglie1310150200
43Sorensen129370110
25Martinez146960120
1Buffon86436001
33Legrottaglie84801000
13Manninger54507**000
20Lanzafame93720010
15Barzagli43600000
32Matri43373000
17Traore73250010
20Toni52191000
28Diego*31990200
41Giannetti31451000
39Camilleri21220000
36Giandonato31090001
7Salihamidzic6800100
26Rinaudo1750000
46Liviero1390000
35Buchel2370000
37Boniperti1220000
38Libertazzi2140000
17Trezeguet*190000
27Ekdal*110000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
517304


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
41


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie664
Serie A48 (11)*4 (9)*
Coppa Italia2-
Liga Europejska10-
el. do Ligi Europejskiej60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie3254
Liga Europejska0011
Serie A3243


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu39**150%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę15***58%

*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (23 zawodników)
**w tym siedmiu zawodników Primavery (Giandonato, Buchel, Liviero, Giannetti, Camilleri, Libertazzi, Boniperti), niewliczeni do podstawowej kadry oraz sześciu zawodników (Diego, Treze, Ekdal, Amauri, Lanzafame, Legrottaglie), którzy opuścili Juventus podczas letniego oraz zimowego mercato
***w tym jeden zawodnik Primavery (Giannetti)

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
134151013



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 26. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

TR class="ciemnyzolty">
SezonP-ktyZRPBZBSRBŚP
1994/955818444222+202,23
1995/964814664625+211,85
1996/9752141024016+242,00
1997/985415925424+302,08
1998/994111873126+51,58
1999/005917814013+272,27
2000/015516734521+242,12
2001/0252141024921+282,00
2002/035717634918+312,19
2003/045617545130+212,15
2004/055717634315+282,19
2005/066721415317+362,58
2006/075817725018+322,23
2007/084813944624+221,85
2008/095316554221+212,04
2009/104112594035+51,58
2010/114111874132+91,58

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz



Po dwudziestu sześciu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,58 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 59,92 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**W bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07

MIEJSCE W TABELI W PORÓWNANIU Z DWOMA UBIEGŁYMI SEZONAMI:



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
667Alessandro Del Piero280Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
667Alessandro Del Piero280Alessandro Del Piero
352Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
201Giorgio Chiellini20Giorgio Chiellini
124Claudio Marchisio10Claudio Marchisio
111Zdenek Grygera9Fabio Quagliarella
105Vincenzo Iaqunta8Hasan Salihamidzic
100Momo Sissoko6Milos Krasic
78Paolo De Ceglie4Simone Pepe
70Felipe Melo4Felipe Melo
69Hasan Salihamidzic3Matri Alessandro




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

tabo89 | 1.04.2011 | 15:46:05
Prima Aprilis na bank ;D

Kogut W. | 1.04.2011 | 18:44:17
No raczej...

Alex10JuveDelPiero | 1.04.2011 | 19:32:26
hehe


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone