index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
28.04.2011  0:07:16    |         0  
Pierwsza wygrana od 13. lutego, kiedy to Juventus pokonał Inter. Następne cztery spotkania to trzy porażki i jeden remis, a piątym z rzędu wreszcie udało się zdobyć trzy punkty - Bianconeri pokonali Brescię 2-1. Oto ciekawostek liczbowych związanych z meczem trzydziestej kolejki Serie A:


2: mecz z Brescią, rozegrany w ramach 11. kolejki rundy rewanżowej Serie A. Pierwszy mecz miał miejsce 25. maja 1930 roku i zakończył sie remisem 2-2.

4: bramki straconych, średnio 1,33/mecz i 4 strzelone, średnio 1,33/mecz - to bilans trzech spotkań rozegranych w marcu, kiedy to Juventus wygrał jeden mecz, jeden zremisował i jeden przegrał. DWa spotkania zostały rozegrane na własnym boisku.

MiesiącStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
Lipiec2-012,00,0
Sierpień4-241,00,5
Wrzesień16-1262,672,0
Październik7-251,40,4
Listopad8-461,330,67
Grudzień8-551,601,00
Styczeń6-1270,861,71
Luty5-751,001,40
Marzec4-431,331,33
SUMA60-48421,431,14


5: bramka Matriego w barwach Juve, a 16 w Serie A w bieżącym sezonie.

10: zwycięstwo w meczu rozegranym 20. marca w 17 spotkaniach.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 20. marca:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie171061257


17: w historii wygrana Juve w meczach domowych przeciwko Brescii.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane BresciiBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze domowe221750449

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
23.01.2005, 2-001.04.2001, 1-121.03.1976, 2-1


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii domowych potyczek Juve z Brescią w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
7Del Piero Alessandro6Del Piero Alessandro
5Trezeguet David6Varglien I Mario
3Borel II Felice5Conte Antonio
3Ferrari Giovanni5Ferrara Ciro
3Orsi Raimundo5Orsi RAimuindo

* pogrubienionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

150: bramka strzelona w meczach rozegranych w ramach jedenastej kolejki rundy rewanżowej w Serie A.
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach jedenastej kolejki Serie A:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska7841211615085

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
22.03.2008, Inter-Juve, 1-205.04.2009, Juve-Chievo 3-325.03.2010, Napoli-Juve, 3-1



BILANS KADRY PO CZTERDZIESTU DWÓCH MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini3935103230
19Bonucci3833321061
8Marchisio35299445100
27Krasic3426077640
30Storari27241631**010
4Melo3223551081
23Pepe3423114290
10Del Piero3922338600
14Aquilani2621212320
2Motta2516510291
5Sissoko2915980170
21Grygera1813460020
18Quagliarella1713269200
9Iaquinta2312406310
6Grosso1511290130
43Sorensen1411170110
11Amauri1610213000
29De Ceglie1310150200
1Buffon1191310011
25Martinez188540120
32Matri86715100
17Traore105680010
15Barzagli75620000
33Legrottaglie84801000
13Manninger54507**000
20Lanzafame93720010
20Toni83341000
28Diego*31990200
41Giannetti31451000
39Camilleri21220000
36Giandonato31090001
7Salihamidzic6800100
26Rinaudo1750000
46Liviero1390000
35Buchel2370000
37Boniperti1220000
38Libertazzi2140000
17Trezeguet*190000
27Ekdal*110000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
518334


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
51


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie725
Serie A54 (11)*5 (9)*
Coppa Italia2-
Liga Europejska10-
el. do Ligi Europejskiej60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie3265
Liga Europejska0011
Serie A3254


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu39**150%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę15***58%

*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (23 zawodników)
**w tym siedmiu zawodników Primavery (Giandonato, Buchel, Liviero, Giannetti, Camilleri, Libertazzi, Boniperti), niewliczeni do podstawowej kadry oraz sześciu zawodników (Diego, Treze, Ekdal, Amauri, Lanzafame, Legrottaglie), którzy opuścili Juventus podczas letniego oraz zimowego mercato
***w tym jeden zawodnik Primavery (Giannetti)

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
103161015


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 30. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚP
1994/956420464828+202,13
1995/965717675130+211,90
1996/9759161134319+241,97
1997/986619926225+372,20
1998/994813983831+71,60
1999/006519834417+272,17
2000/0161171035125+262,03
2001/0259161135523+321,97
2002/036720735722+352,23
2003/046319655936+232,10
2004/056720735019+312,23
2005/067724516019+412,57
2006/076820825820+382,27
2007/0858161045125+261,93
2008/096319655426+282,10
2009/1045136114643+31,50
2010/114512994538+71,50

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz


Po trzydziestu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,50 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 57,00 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**W bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07

MIEJSCE W TABELI W PORÓWNANIU Z DWOMA UBIEGŁYMI SEZONAMI:



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
671Alessandro Del Piero281Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Betega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
671Alessandro Del Piero281Alessandro Del Piero
355Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
205Giorgio Chiellini20Giorgio Chiellini
128Claudio Marchisio10Claudio Marchisio
113Zdenek Grygera9Fabio Quagliarella
108Vincenzo Iaqunta8Hasan Salihamidzic
100Momo Sissoko7Milos Krasic
78Paolo De Ceglie5Alessandro Matri
72Felipe Melo4Felipe Melo
69Hasan Salihamidzic4Simone Pepe




Calcio bez cenzury od JuvePoland!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone