index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
10.05.2011  22:35:50    |         0  
Piąty mecz z rzędu bez porażki. Po serii trzech wygranych Juventus zremisował bezbramkowo z Fiorentiną. Oto ciekawostek liczbowych związanych z meczem trzydziestej trzeciej kolejki Serie A:




3: remis w meczu rozegranym 17. kwietnia.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 17. kwietnia:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie137333217


9: mecz z Fiorentiną, rozegrany w ramach 14. kolejki rundy rewanżowej Serie A. Oto bilans:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane FiorentinyBramki strzeloneBramki stracone
Serie A93421112


10: mecz Barzagliego w Serie A w barwach Juve.

10: mecz Toniego w barwach Juve, z czego 9 w Serie A (2 gole) i 1 w Coppa Italia.

16: remis Juventusu w bieżącym sezonie, a 10 w Serie A. Spośród nich 10 zostało osiągniętych w meczach wyjazdowych, a 6 w meczach na własnym boisku.

19: remis 0-0 z Fiorentiną. W rozgrywkach ligowych taki wynik po raz ostatni miał miejsce 16.12.1984 (we Florencji), natomiast biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki 20.01.1998 w meczu Coppa Italia w Turynie.

21: remis Juve w meczach rozegranych w ramach czternastej kolejki rundy rewanżowej w Serie A.
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach czternastej kolejki rundy rewanżowej Serie A:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska7838211911580

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
11.04.2010, Juve-Cagliari, 1-026.04.2009, Reggina-Juve 2-225.04.2004, Juve-Lecce, 3-4


28: w historii remis Juve w meczach wyjazdowych przeciwko Fiorentinie.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane FiorentinyBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze wyjazdowe721928257996

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
06.03.2010, 1-231.08.2008, 1-113.12.1998, 1-0


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii wyjazdowych potyczek Juve z Fiorentiną w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
4Bettega Roberto13Boniperti Giampiero
3Boniperti Giampiero13Scirea Gaetano
3Magni Pietro12Cabrini Antonio
3Trezeguet David12Cuccureddu Antonello
2Causio Franco11Bettega Roberto

* pogrubienionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

30: mecz Aquilaniego w barwach Juve, z czego 29 w Serie A i 1 w Coppa Italia. W sumie w biało-czarnych barwach strzelił 2 bramki.

160: mecz w historii potyczek Juve z Fiorentiną i 53 remis.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane FiorentinyBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie160715336269181
Serie A143654731232157


200: mecz Grosso w Serie A, z czego 41 w barwach Juve, 67 w Perugii, 69 w Palermo i 23 w Interze.

450: mecz Del Piero w Serie A w barwach Juve, w których strzelił 182 bramki.



BILANS KADRY PO CZTERDZIESTU PIĘCIU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
19Bonucci4136021071
3Chiellini3935103230
8Marchisio38326445110
27Krasic3728438640
4Melo3525981081
30Storari29259633**020
23Pepe3725704290
14Aquilani2923912420
10Del Piero4022648600
2Motta28181702101
5Sissoko2915980170
21Grygera1913910020
18Quagliarella1713269200
6Grosso1713010340
9Iaquinta2312406310
43Sorensen1711840120
11Amauri1610213000
29De Ceglie1310150200
1Buffon12100310011
32Matri119237100
25Martinez198650120
15Barzagli108320000
17Traore116580010
33Legrottaglie84801000
13Manninger54507**000
20Toni103792100
20Lanzafame93720010
28Diego*31990200
41Giannetti31451000
39Camilleri21220000
36Giandonato31090001
7Salihamidzic6800100
26Rinaudo1750000
46Liviero1390000
35Buchel2370000
37Boniperti1220000
38Libertazzi2140000
17Trezeguet*190000
27Ekdal*110000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
519365


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
51


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie785
Serie A60 (11)*5 (9)*
Coppa Italia2-
Liga Europejska10-
el. do Ligi Europejskiej60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie3265
Liga Europejska0011
Serie A3254


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu39**150%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę15***58%

*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (23 zawodników)
**w tym siedmiu zawodników Primavery (Giandonato, Buchel, Liviero, Giannetti, Camilleri, Libertazzi, Boniperti), niewliczeni do podstawowej kadry oraz sześciu zawodników (Diego, Treze, Ekdal, Amauri, Lanzafame, Legrottaglie), którzy opuścili Juventus podczas letniego oraz zimowego mercato
***w tym jeden zawodnik Primavery (Giannetti)

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
175231311


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 33. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚP
1994/957022475631+252,12
1995/966419775633+231,94
1996/9764171334922+271,94
1997/9873211026627+392,21
1998/9951141093934+51,55
1999/007121844619+272,15
2000/0170201035926+332,12
2001/0268191136223+392,06
2002/036920946026+342,09
2003/046620676441+232,00
2004/057322745622+342,21
2005/068024816221+412,42
2006/077522926321+422,27
2007/0864181055930+291,94
2008/096519865932+271,97
2009/1051156124947+21,55
2010/1152141095040+101,58

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz


Po trzydziestu trzech kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,58 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 59,88 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07

MIEJSCE W TABELI W PORÓWNANIU Z DWOMA UBIEGŁYMI SEZONAMI:


TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
672Alessandro Del Piero281Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
672Alessandro Del Piero281Alessandro Del Piero
356Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
205Giorgio Chiellini20Giorgio Chiellini
131Claudio Marchisio10Claudio Marchisio
114Zdenek Grygera9Fabio Quagliarella
108Vincenzo Iaqunta8Hasan Salihamidzic
100Momo Sissoko8Milos Krasic
78Paolo De Ceglie7Alessandro Matri
75Felipe Melo4Felipe Melo
70Hasan Salihamidzic4Simone Pepe




Calcio bez cenzury od JuvePoland!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone