index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
23.05.2011  20:58:13    |         0  
Dziesiąta w sezonie porażka w Serie A i trzecia w stosunku 0-1. Oto ciekawostek liczbowych związanych z meczem trzydziestej siódmej kolejki Serie A:

1: od 20. lutego przegrany mecz wyjazdowy Juve. Bianconeri ulegli wtedy Lecce 0-2.

2: mecz z Parmą, rozegrany w ramach 18. kolejki rundy rewanżowej Serie A. Pierwszy miał miejsce 09.05.2010 i zakończył się porażką Bianconerich 2-3.

3: mecz z Parmą, rozegrany 15. maja. Poprzednie miały miejsce w 1993 roku (2-1 dla Parmy) i w 2003 roku (2-0 dla Juve).

3: porażka Juve w meczach rozegranych w ramach osiemnastej kolejki rundy rewanżowej w Serie A.
Poniżej przedstawiamy bilans wszystkich spotkań Juve rozegranych w ramach osiemnastej kolejki rundy rewanżowej Serie A:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska125432014

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
24.05.2009, Siena-Juve, 0-311.05.2008, Juve-Catania 1-109.05.2010, Juve-Parma, 2-3


6: porażka w meczu rozegranym 15. maja.
Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 15. maja:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie147162216


6:porażka w historii meczów wyjazdowych przeciwko Parmie w 19 meczach.

Oto bilans wszystkich ligowych meczów wyjazdowych między tymi drużynami:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane ParmyBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze wyjazdowe195862122

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
06.01.2010, 1-223.03.2002, 1-0


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii wyjazdowych potyczek Juve z Parmą w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
2Baggio Roberto9Del Piero Alessandro
2Di Vaio Marco9Tacchinardi Alessio
2Ravanelli Fabrizio8Pesotto Gianluca
2Tacchinardi Alessio7Ferrara Ciro
1Camoranesi Mauro7Montero Paolo

* pogrubienionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

10: mecz Traore w Serie A w barwach Juve.

12: porażka w historii potyczek Juve z Parmą w 54 meczu.

Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane ParmyBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie542715129052
Serie A38161396342


20: mecz Martineza w barwach Juve, z czego 14 w Serie A, 1 w Coppa Italia, 5 w Lidze Europejskiej z eliminacjami.

60: mecz Salihamidzicia w Serie A w barwach Juve (7 bramek).

100: mecz Martineza w Serie A, z czego 14 w barwach Juve i 86 w Catanii (22 gole).

130: mecz Motty w Serie A, z czego 22 w barwach Juve, 29 w Romie, 36 w Udinese, 24 w Torino, 19 w Atalancie.

360: mecz Buffona w barwach Juve, z czego 252 w Serie A, 37 w Serie B, 11 w Coppa Italia, 2 w Superpucharze Włoch, 57 w Lidze Mistrzów z eliminacjami, 1 w Lidze Europejskiej.

420: mecz Buffona w Serie A, z czego 252 w barwach Juve i 168 w Parmie.

BILANS KADRY PO CZTERDZIESTU DZIEWIĘCIU MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
3Chiellini4237803230
19Bonucci4336951071
8Marchisio40343845120
27Krasic4031038750
4Melo3828681091
23Pepe41283652100
14Aquilani3226612430
10Del Piero44261111700
30Storari29259633**020
2Motta32211302121
6Grosso2116610360
5Sissoko2915980170
21Grygera1913910020
1Buffon16136315011
18Quagliarella1713269200
32Matri1512428100
9Iaquinta2312406310
43Sorensen1812290120
16Barzagli1311920000
11Amauri1610213000
29De Ceglie1310150200
25Martinez209320120
17Traore126940010
33Legrottaglie84801000
20Toni144522100
13Manninger54507**000
20Lanzafame93720010
28Diego*31990200
36Giandonato41630001
41Giannetti31451000
39Camilleri21220000
7Salihamidzic81200210
26Rinaudo1750000
46Liviero1390000
35Buchel2370000
37Boniperti1220000
38Libertazzi2140000
17Trezeguet*190000
27Ekdal*110000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas letniego okienka transferowego



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
520405


ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
61


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie865
Serie A68 (17)*5 (9)*
Coppa Italia2-
Liga Europejska10-
el. do Ligi Europejskiej60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie5465
Liga Europejska0011
Serie A5454


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu39**150%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę15***58%

*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (23 zawodników)
**w tym siedmiu zawodników Primavery (Giandonato, Buchel, Liviero, Giannetti, Camilleri, Libertazzi, Boniperti), niewliczeni do podstawowej kadry oraz sześciu zawodników (Diego, Treze, Ekdal, Amauri, Lanzafame, Legrottaglie), którzy opuścili Juventus podczas letniego oraz zimowego mercato
***w tym jeden zawodnik Primavery (Giannetti)

BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE

Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
164421411


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 37. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚP
1994/957323475932+272,15
1995/966519875835+231,91
1996/9765171435124+271,91
1997/9874211126728+392,18
1998/9954159104236+61,59
1999/007121854620+262,09
2000/0173211036127+342,15
2001/0271201136423+412,09
2002/037221946429+352,12
2003/046921676742+252,03
2004/058325846325+382,24
2005/0688261016924+452,38
2006/0785251027124+472,30
2007/0871201166934+351,92
2008/0971201166737+301,92
2009/1055167145553+21,49
2010/11571512105545+101,54

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz


Po trzydziestu siedmiu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,54 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 58,54 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07y
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
676Alessandro Del Piero284Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
676Alessandro Del Piero284Alessandro Del Piero
360Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
208Giorgio Chiellini20Giorgio Chiellini
133Claudio Marchisio10Claudio Marchisio
114Zdenek Grygera9Fabio Quagliarella
108Vincenzo Iaqunta8Hasan Salihamidzic
100Momo Sissoko8Milos Krasic
78Paolo De Ceglie8Alessandro Matri
78Felipe Melo5Simone Pepe
72Hasan Salihamidzic4Felipe Melo




Calcio bez cenzury od JuvePoland!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
Parma 0-1 Juventus
Parma Juventus
Serie A - 2. kolejka
2019-08-31 (sobota) - Godzina 20:45
 
vs Napoli
Juventus typuj Napoli

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone