index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
10.03.2012  15:50:15    |         3  
Piętnaście wygranych i dziesięć remisów, czterdzieści bramek strzelonych i piętnaście straconych, drugie miejsce w tabeli Serie A oraz awans do półfinału Coppa Italia - oto bilans dwudziestu pięciu spotkań sezonu 2011/12. Bianconeri pozostają jedyną niepokonaną drużyną w lidze włoskiej i mają największy od sezonu 2006/07 dorobek punktowy w tabeli ligowej. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po dwudziestu pięciu meczach sezonu 2011/12:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2011/12
Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
55151004015



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA40-15251,600,60



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
619141



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
40



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
1239Matri Alessandro
927Marchisio Claudio
725Pepe Simone
633Vucinic Mirko
550Pirlo Andrea
422Stephan Lichtsteiner
422Vidal Arturo


ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:




ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie502
Serie A442
Coppa Italia60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie1131
Serie A1131


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu27**108%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1464%


*pod uwagę brana kadra 25 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (22 zawodników)
**w tym dwóch zawodników (Pazienza i Sorensen), którzy opuścili Juventus podczas zimowego mercato


BILANS KADRY PO 25. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
15Barzagli2522800130
26Lichtsteiner2320632230
21Pirlo2320590540
3Chiellini2320381150
1Buffon20180010**000
8Marchisio2217457240
19Bonucci2016851060
7Pepe2116405230
22Vidal2015982280
32Matri2113759320
14Vucinic1812733321
24Giaccherini169383030
28Estigarribia147491110
11De Ceglie116610101
10Del Piero165511100
30Storari54805**000
18Quagliarella154161030
27Krasic93721010
5Pazienza*92640010
34Marrone52100100
6Grosso21800000
23Boriello41640010
33Sorensen*11200000
17Elia31030100
4Caceres2912000
20Padoin1700000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas zimowego okienka transferowego



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 22. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMK
1994/954915433620+162,231
1995/963811563522+131,732
1996/974412823115+162,001
1997/984814624819+292,181
1998/99339672623+31,507
1999/004713813110+212,142
2000/014814623915+242,182
2001/024412824115+262,001
2002/034814624116+252,181
2003/044915434425+192,233
2004/055015523813+252,271
2005/065919214713+342,681
2006/074914713915+242,231
2007/084412824219+232,003
2008/094313453619+171,952
2009/103410483429+51,557
2010/11359853627+91,597
2011/1246121003313+202,09?

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce na koniec sezonu


Po dwudziestu dwóch kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 2,09 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 79,45 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO DWUDZIESTU DWÓCH MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
693Alessandro Del Piero285Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
693Alessandro Del Piero285Alessandro Del Piero
381Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
232Giorgio Chiellini22Chiellini Giorgio
156Marchisio Claudio17Marchisio Claudio
108Iaquinta Vincenzo18Matri Alessandro
90De Ceglie Paolo10Quagliarella Fabio
63Pepe Simone10Pepe Simone
64Bonucci Leonardo9Krasic Milos
59Grosso Fabio3Vucinic Mirko
50Krasic Milos3Giaccherini Emanuele




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

zibunek | 10.03.2012 | 16:42:27
Witam, w tabelce z karnymi jest mały błąd, zamiast 3 karnych podyktowanych przeciwko (Parma, Napoli i Roma) są 2.
pozdrawiam


Maly | 10.03.2012 | 17:11:31
Piętnaście wygranych i dziesięć remisów - oto bilans dwudziestu spotkań ;)

juverecmen | 10.03.2012 | 22:57:03
14 strzelonych 15 straconych to co porazka byla bramka minus


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
Parma 0-1 Juventus
Parma Juventus
Serie A - 2. kolejka
2019-08-31 (sobota) - Godzina 20:45
 
vs Napoli
Juventus typuj Napoli

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone