index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
27.03.2012  22:12:21    |         9  
Szesnaście wygranych i czternaście remisów, czterdzieści sześć bramek strzelonych i dziewiętnaście straconych, drugie miejsce w tabeli Serie A oraz awans do półfinału Coppa Italia - oto bilans trzydziestu spotkań sezonu 2011/12. Bianconeri pozostają jedyną niepokonaną drużyną w lidze włoskiej i mają największy od sezonu 2008/09 dorobek punktowy w tabeli ligowej. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po trzydziestu meczach (dwadzieścia siedem ligowych i trzy pucharowe) sezonu 2011/12:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2011/12
Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
62161404619



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA46-19301,530,63



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
820171



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
40



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
13310Matri Alessandro
927Marchisio Claudio
871Pirlo Andrea
835Pepe Simone
734Vucinic Mirko
422Stephan Lichtsteiner
422Vidal Arturo


ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:



ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie614
Serie A554
Coppa Italia60

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie1131
Serie A1131


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu27**108%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1673%


*pod uwagę brana kadra 25 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (22 zawodników)
**w tym dwóch zawodników (Pazienza i Sorensen), którzy opuścili Juventus podczas zimowego mercato


BILANS KADRY PO 30. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
21Pirlo2825091750
15Barzagli2825020140
26Lichtsteiner2824252230
3Chiellini2623082150
1Buffon2522514**000
8Marchisio2721787250
19Bonucci2419981081
7Pepe2518715350
22Vidal2318682280
32Matri25166210341
14Vucinic2315874331
24Giaccherini2012193030
11De Ceglie159101111
28Estigarribia158841110
18Quagliarella185772030
10Del Piero185751100
30Storari54805**000
23Boriello83760010
27Krasic93721010
4Caceres52882000
5Pazienza*92640010
20Padoin42260000
34Marrone52100100
6Grosso21800000
17Elia41210100
33Sorensen*11200000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas zimowego okienka transferowego



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 27. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMK
1994/956119444423+212,261
1995/965115664725+221,892
1996/9752141034019+211,931
1997/985716925825+332,111
1998/994111883127+41,527
1999/005917824015+252,192
2000/015616834521+242,072
2001/0255151025021+292,041
2002/036018635118+332,221
2003/045918545431+232,193
2004/0560186316+292,221
2005/067022415618+382,591
2006/076118725118+332,261
2007/085114944824+241,893
2008/095617554321+222,072
2009/104413594236+61,637
2010/114111884134+71,527
2011/1253131403917+221,96?

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce na koniec sezonu


Po dwudziestu siedmiu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 1,96 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 74,59 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO DWUDZIESTU SIEDMIU MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
695Alessandro Del Piero285Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
695Alessandro Del Piero285Alessandro Del Piero
386Gianluigi Buffon23Giorgio Chiellini
235Giorgio Chiellini19Alessandro Matri
161Claudio Marchisio17Claudio Marchisio
94Paolo De Ceglie11Fabio Quagliarella
68Leonadro Bonucci10Simone Pepe
67Simone Pepe9Milos Krasic
59Fabio Grosso4Mirko Vucinic
50Milos Krasic3Emanuele Giaccherini
43Andrea Barzagli3Martin Caceres




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

Kubas | 27.03.2012 | 22:18:12
Pirlo strzelił 2 bramki - z Catanią i Violą;) Poprawcie;)


-Lucas- | 27.03.2012 | 22:31:51
Jest okej. To statsy z 27 spotkań ligowych i 3 pucharowych. Z Violą graliśmy w 28 kolejce:)

zagroo | 27.03.2012 | 22:36:09
Ale to jest po 27 kolejkach, w 28 graliśmy z Violą.

W którym meczu Elia zaliczył asystę?


Pavciooo | 27.03.2012 | 22:40:29
Te statystyki nie obejmują jeszcze meczu z Violą -> widać to po punktach, 53 kontra obecne 59

Pavciooo | 27.03.2012 | 22:42:51
Mogłem sobie odświeżyć przed napisaniem - jak się okazuje - po raz trzeci tej samej informacji :P

W każdym razie, w tych statystykach najbardziej zdziwiła mnie jedna rzecz - Bonucci ma więcej minut na boisku niż Vidal


@D@$ | 27.03.2012 | 22:49:36
Vidal kilka razy się wykartkował i na początku sezonu grał mniej (wchodził z ławki)
@zagroo - chyba tylko z Bologną w Coppa Italia w dogrywce jak podał Marchisio


black_rose | 28.03.2012 | 8:49:18
Fajnie by było zobaczyć jak Alex strzela 300 bramkę dla Juventusu :)

Adra | 28.03.2012 | 11:27:14
Podoba mi się wykres przedstawiający pozycję ligową z 3 sezonów. 2 miejsce właściwie już mamy, ciekawe czy Milan potraci parę punktów i zdobędziemy Scudetto (czego sobie i wam życzę).
Martwi mnie natomiast, że nasi napastnicy tak mało strzelają. Widać gołym okiem, że potrzeba zwiększyć siłę ognia w letnie mercato.
Ostatnia rzecz - chciałbym bardzo, aby Barzagli coś ustrzelił. Za ten poziom co prezentuje, byłaby to ładna nagroda.


matbar21 | 28.03.2012 | 13:28:36
@ zagroo
Elia asystował w meczu pucharu Włoch z Bologną. Dogrywał piłkę do Marchisio, zresztą w dość efektowny sposób :)



Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone