index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
13.04.2012  20:29:48    |         10  
Dwadzieścia wygranych i piętnaście remisów, sześćdziesiąt bramek strzelonych i dwadzieścia jeden straconych, pierwsze miejsce w tabeli Serie A oraz awans do finału Coppa Italia - oto bilans trzydziestu pięciu spotkań sezonu 2011/12. Bianconeri pozostają jedyną niepokonaną drużyną w lidze włoskiej i mają największy od sezonu 2006/07 dorobek punktowy w tabeli ligowej. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po trzydziestu pięciu meczach sezonu 2011/12:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2011/12
Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
75201506021



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA60-21351,710,60



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
1025241



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
40



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
14410Matri Alessandro
1358Marchisio Claudio
1275Vucinic Mirko
1192Pirlo Andrea
835Pepe Simone
743Vidal Arturo
532Del Piero Alessandro
422Stephan Lichtsteiner


ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:



ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie724
Serie A624
Coppa Italia100

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie1131
Serie A1131


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu27**108%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1777%


*pod uwagę brana kadra 25 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (22 zawodników)
**w tym dwóch zawodników (Pazienza i Sorensen), którzy opuścili Juventus podczas zimowego mercato


BILANS KADRY PO 35. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
21Pirlo3329892950
15Barzagli3127720140
3Chiellini3026982150
26Lichtsteiner3126712350
8Marchisio3226348570
1Buffon29261014**000
19Bonucci2924242081
22Vidal28232243100
7Pepe2920875350
14Vucinic2820047541
32Matri28179810441
24Giaccherini2113393030
11De Ceglie1913001131
28Estigarribia168841110
18Quagliarella227214030
10Del Piero227043200
4Caceres106123000
30Storari660067**010
23Boriello115100020
27Krasic93721010
5Pazienza*92640010
20Padoin52451000
34Marrone52100100
6Grosso21800000
17Elia41210100
33Sorensen*11200000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki
*-opuścił Juventus podczas zimowego okienka transferowego



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 31. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMK
1994/956721465228+242,161
1995/966018675331+221,942
1996/9762171134720+272,001
1997/986920926325+382,231
1998/994813993832+61,557
1999/006820835722+352,192
2000/0164181035526+292,062
2001/0262171135623+332,001
2002/036820835722+352,191
2003/046319666240+222,033
2004/057021735521+342,261
2005/067824616120+412,521
2006/077121826020+402,291
2007/0858161055328+251,873
2008/096319665629+272,032
2009/1048146114844+41,557
2010/114813994738+91,557
2011/1265171405117+342,10?

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce na koniec sezonu


Po trzydziestu jeden kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 2,10 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 79,68 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO TRZYDZIESTU JEDEN MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
699Alessandro Del Piero287Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
699Alessandro Del Piero287Alessandro Del Piero
390Gianluigi Buffon23Giorgio Chiellini
239Giorgio Chiellini19Alessandro Matri
166Claudio Marchisio18Claudio Marchisio
98Paolo De Ceglie13Fabio Quagliarella
73Leonadro Bonucci10Simone Pepe
71Simone Pepe9Milos Krasic
59Fabio Grosso7Mirko Vucinic
50Milos Krasic4Arturo Vidal
46Andrea Barzagli4Martin Caceres




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

Kaczor_9 | 13.04.2012 | 20:54:23
Fabio Grosso nie ma u nas w kadrze. Kiedy Matri i Mirko dostali czerwone kartki? :O

yamakasi | 13.04.2012 | 21:03:48
Vucinic z Bologna a Matri raczej nie dostał.. nie pamietam

Juventinha | 13.04.2012 | 21:04:05
Vucinic - w 4 kolejce Serie A, w meczu z Bologna , za 2 zolte kartki. Matri sie wymienil z Vidalem - poprawione.

MacioJUVE | 13.04.2012 | 21:32:44
Ej kto u nas strzelił samobója ?

J@siu | 13.04.2012 | 21:39:19
@ MacioJUVE

Nie kto inny jak nasz supersnajper Leo ;)


@D@$ | 13.04.2012 | 22:55:04
@Kaczor_9 - teoretycznie jest i nawet zagrał 2 razy na początku sezonu
@J@siu - kiedy tego samobója strzelił bo nie kojarzę?


Reg | 14.04.2012 | 0:50:00
Del Piero 3 bramki, 2 asysty - odwrotnie niż jest napisane. Vucinić ostatecznie ma 7 bramek, Marchisio we wszystkich znanych mi źródłach ma 3-4 asysty, nie wiem skąd 5.

Vanquish | 14.04.2012 | 9:37:42
Storari w tym sezonie 6006 minut na boisku? :0

DajcieRasiakaDoKadry | 14.04.2012 | 12:56:50
Storari musi być już zmęczony sezonem po tych 6006 minutach gry... w końcu to prawie 67 meczy ;)

Juventinha | 15.04.2012 | 12:03:08
@ (SG) Reg - przeciez DP ma 3 bramki i 2 asysty. Vucinic ma oststecznie 6 bramek, a Marchisio 5 asyst (8kol. Genoa 22.10, bramka Matriego, 20kol. Udinese 28.01, bramka Matriego, 28kol. Viola 17.03 bramka Vucinicia, CI 20.03 Milan bramka Vucinicia, 30kol. Napoli 1.04 bramka Vidala).
Storari poprawiony, wyszlo poza kod.



Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone