index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
25.09.2012  15:20:39    |         0  
Pięć wygranych (z czego jedna po dogrywce) i jeden remis, siedemnaście bramek strzelonych i sześć straconych, pierwsze miejsce w tabeli Serie A oraz wygrany Superpuchar Włoch- oto bilans pierwszych sześciu spotkań sezonu 2012/13. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po sześciu meczach sezonu 2012/13:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2012/13
Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
16510176



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA 17-662,831,00



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
1781



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
20



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
532Asamoah Kwadwo
523Vucinic Mirko
413Vidal Arturo
330Marchisio Claudio
303Quagliarella Fabio
211Pirlo Andrea
202Giovinco Sebastian
101Lichtsteiner Stephan
101Giaccherini Emanuele


ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:



ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie120
Serie A80
Supercoppa Italia30
Champions League10

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie4300
Serie A3200
Supercoppa Italia1100


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu2392%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę836%


*pod uwagę brana kadra 25 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (22 zawodników)


BILANS KADRY PO 6. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
19Bonucci65700030
8Marchisio65530320
22Asamoah65152300
15Barzagli54800010
1Buffon54806**000
21Pirlo54801110
12Giovinco54442020
9Vucinic64423200
23Vidal54283110
26Lichtsteiner63651010
3Chiellini43410000
2Lucio22100000
24Giaccherini31931000
32Matri51260010
27Quagliarella31113000
39Marrone21090000
6Pogba1900000
30Storari1900**000
4Caceres1760000
33Isla2650000
11De Ceglie2570000
20Padoin2430000
17Bendtner1100000
7Pepe000000
13Rubinho000**000


Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 4. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMK
1994/951031061+52,501
1995/961031091+82,502
1996/971031063+32,501
1997/98822071+62,001
1998/99930164+22,257
1999/00721164+21,752
2000/01721175+21,752
2001/021031092+72,501
2002/03822083+52,001
2003/0410310114+72,503
2004/051031091+82,501
2005/061240081+73,001
2006/0710310102+82,501
2007/087211106+41,753
2008/09822042+22,002
2009/101240081+73,007
2010/11411287+11,007
2011/12822073+42,001
2012/1312400112+93,00?

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce na koniec sezonu


Po czterech kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 3,00 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 114 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO CZTERECH MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
705Alessandro Del Piero289Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
401Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
250Giorgio Chiellini23Giorgio Chiellini
179Claudio Marchisio20Claudio Marchisio
108Vincenzo Iaquinta19Alessandro Matri
104Paolo De Ceglie16Fabio Quagliarella
87Leonardo Bonucci13Mirko Vucinic
75Simone Pepe11Simone Pepe
59Andrea Barzagli10Arturo Vidal
54Sebastian Giovinco6Sebastian Giovinco
53Alessandro Matri4Emanuele Giaccherini




Calcio bez cenzury od JuvePoland!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone