index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
29.10.2012  23:05:50    |         0  
Siedem wygranych (z czego jedna po dogrywce) i trzy remisy, dwadzieścia cztery bramki strzelone i dziewięć straconych, pierwsze miejsce w tabeli Serie A oraz wygrany Superpuchar Włoch - oto bilans pierwszych dziesięciu spotkań sezonu 2012/13. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po dziesięciu meczach sezonu 2012/13:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2012/13
Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
24730249



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA 24-9102,400,90



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
211101



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
20



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
624Vidal Arturo
532Asamoah Kwadwo
523Pirlo Andrea
523Vucinic Mirko
431Marchisio Claudio
303Giovinco Sebastian
303Quagliarella Fabio


ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:



ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie220
Serie A160
Supercoppa Italia30
Champions League30

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie5411
Serie A4311
Supercoppa Italia1100


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu2392%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1150%


*pod uwagę brana kadra 25 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (22 zawodników)


BILANS KADRY PO 10. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
15Barzagli98400110
19Bonucci98401040
1Buffon98409**000
8Marchisio108261320
21Pirlo98183210
23Vidal97834230
22Asamoah107532300
9Vucinic107123220
3Chiellini87010020
12Giovinco96703020
26Lichtsteiner96131020
24Giaccherini52891000
32Matri72671020
2Lucio22100000
27Quagliarella62043000
39Marrone31890000
11De Ceglie41890010
4Caceres21660000
6Pogba41220000
30Storari1900**000
33Isla2650000
20Padoin2430000
17Bendtner1100000
7Pepe000000
13Rubinho000**000


Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 4. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMK
1994/951442084+42,001
1995/9614421145+92,002
1996/9714421106+42,001
1997/9817520183+152,431
1998/9916511105+52,297
1999/001442195+42,002
2000/0112331106+41,712
2001/0212331127+51,711
2002/0315430114+72,141
2003/0419610187+112,713
2004/0519610152+132,711
2005/0621700132+113,001
2006/0719610142+122,711
2007/0814421167+92,003
2008/0992326601,292
2009/1014421116+52,007
2010/1111322169+71,577
2011/1213340115+61,861
2012/1319610174+132,71?

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobytec
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce na koniec sezonu


Po siedmiu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 2,71 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 103,14 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO SIEDMIU MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:




TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
705Alessandro Del Piero289Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
405Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
254Giorgio Chiellini23Giorgio Chiellini
183Claudio Marchisio21Claudio Marchisio
108Vincenzo Iaquinta20Alessandro Matri
106Paolo De Ceglie16Fabio Quagliarella
90Leonardo Bonucci13Mirko Vucinic
75Simone Pepe11Simone Pepe
63Andrea Barzagli11Arturo Vidal
58Sebastian Giovinco7Sebastian Giovinco
55Alessandro Matri4Emanuele Giaccherini




Calcio bez cenzury od JuvePoland!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone