index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
6.12.2012  16:17:51    |         2  
Trzynaście wygranych (z czego jedna po dogrywce), pięć remisów i dwie porażki, czterdzieści cztery bramki strzelone i szesnaście straconych, pierwsze miejsce w tabeli Serie A, drugie w tabeli Champions League - oto bilans pierwszych dwudziestu spotkań sezonu 2012/13. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po dwudziestu meczach sezonu 2012/13:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2012/13
Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
4713524416



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA44-16202,200,80



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
320201



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
21



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
1349Vidal Arturo
1129Quagliarella Fabio
963Pirlo Andrea
853Asamoah Kwadwo
826Giovinco Sebastian
624Vucinic Mirko
532Marchisio Claudio


ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie480
Serie A350
Supercoppa Italia30
Champions League100

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie5433
Serie A4333
Supercoppa Italia1100


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu2496%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1359%


*pod uwagę brana kadra 25 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (22 zawodników)


BILANS KADRY PO 20. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
19Bonucci1917401080
15Barzagli1816500120
1Buffon18165016**000
21Pirlo1816283640
8Marchisio1815462360
23Vidal1815349460
22Asamoah1914603510
3Chiellini1613750050
12Giovinco1912516240
9Vucinic1610424220
26Lichtsteiner138971030
27Quagliarella146589200
33Isla84950310
32Matri114801120
6Pogba114572010
4Caceres84221010
24Giaccherini73861100
11De Ceglie63500010
17Bendtner73220000
2Lucio43070000
39Marrone42140000
30Storari21800**000
20Padoin51230010
7Pepe1200000
13Rubinho000**000


Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 14. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMK
1994/953310312513+122,361
1995/96247342213+91,712
1996/97298512111+102,071
1997/98298513112+192,071
1998/99216351514+11,507
1999/0029851177+102,072
2000/01277612313+101,932
2001/02246622212+101,711
2002/03267522212+101,861
2003/04309323115+162,143
2004/05351121277+202,501
2005/06391301318+232,791
2006/07341040266+202,431
2007/08267522913+161,863
2008/0927833219+121,932
2009/10278332615+111,937
2010/11246622614+121,717
2011/12308602511+142,141
2012/133210222910+192,29?

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobytec
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce na koniec sezonu


Po czternastu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 2,29 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 87,02 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO CZTERNASTU MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
705Alessandro Del Piero289Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
414Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
262Giorgio Chiellini23Giorgio Chiellini
191Claudio Marchisio22Claudio Marchisio
108Vincenzo Iaquinta20Alessandro Matri
108Paolo De Ceglie22Fabio Quagliarella
100Leonardo Bonucci16Arturo Vidal
76Simone Pepe14Mirko Vucinic
72Andrea Barzagli11Simone Pepe
68Sebastian Giovinco10Sebastian Giovinco
59Alessandro Matri6Andrea Pirlo




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

albertcamus | 6.12.2012 | 18:20:24
BONNY !!!

Robert 10 | 6.12.2012 | 18:54:54
bonucci to profesor


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone