index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
6.01.2013  17:44:02    |         0  
Osiemnaście wygranych (z czego jedna po dogrywce), pięć remisów i dwie porażki, pięćdziesiąt trzy bramki strzelone i szesnaście straconych, pierwsze miejsce w tabeli Serie A, awans do 1/8 Champions League i 1/4 Coppa Italia - oto bilans pierwszych dwudziestu pięciu spotkań sezonu 2012/13. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po dwudziestu pięciu meczach sezonu 2012/13:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2012/13
Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
6218525316



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA53-16252,120,64



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
424232



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
31



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
1349Vidal Arturo
1248Giovinco Sebastian
1129Quagliarella Fabio
1064Pirlo Andrea
1055Vucinic Mirko
853Asamoah Kwadwo
835Marchisio Claudio


ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie570
Serie A420
Supercoppa Italia30
Champions League120

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie6433
Serie A5333
Supercoppa Italia1100


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu2496%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1359%


*pod uwagę brana kadra 25 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (22 zawodników)


BILANS KADRY PO 25. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
19Bonucci2321001090
1Buffon23210016**000
15Barzagli2320730130
21Pirlo2219884650
22Asamoah2418343510
8Marchisio2117955360
23Vidal2217849460
3Chiellini1916450160
12Giovinco2315998450
9Vucinic2013665530
26Lichtsteiner1712312050
6Pogba157632010
27Quagliarella156929200
32Matri156131120
33Isla95850310
11De Ceglie85000020
24Giaccherini104541100
17Bendtner104280000
4Caceres84221010
39Marrone63940000
2Lucio43070000
20Padoin82660110
30Storari21800**000
7Pepe1200000
13Rubinho000**000


Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 17. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMK
1994/953611333019+112,121
1995/96288452416+81,652
1996/97339622312+111,941
1997/983811513914+252,241
1998/99246651817+11,417
1999/00361061228+142,122
2000/01339622915+141,942
2001/02318723013+171,821
2002/033510523213+192,061
2003/043912323818+202,293
2004/05401241298+212,351
2005/06461511389+292,711
2006/07411250308+222,411
2007/083510523515+202,063
2008/093611333013+172,122
2009/10309353021+91,767
2010/11318723217+151,827
2011/123710702811+172,181
2012/134113223610+262,41?

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobytec
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce na koniec sezonu


Po siedemnastu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 2,41 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 91,58 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO SIEDEMNASTU MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:


TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
705Alessandro Del Piero289Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
419Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
265Giorgio Chiellini25Claudio Marchisio
194Claudio Marchisio23Giorgio Chiellini
110Paolo De Ceglie20Alessandro Matri
108Vincenzo Iaquinta22Fabio Quagliarella
104Leonardo Bonucci16Arturo Vidal
77Andrea Barzagli15Mirko Vucinic
76Simone Pepe12Sebastian Giovinco
72Sebastian Giovinco11Simone Pepe
63Alessandro Matri7Andrea Pirlo




Calcio bez cenzury od JuvePoland!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone