index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
13.02.2013  19:14:20    |         0  
Dwadzieścia trzy wygrane (z czego dwie po dogrywce), osiem remisów i cztery porażki, siedemdziesiąt jeden bramek strzelonych i dwadzieścia sześć straconych, pierwsze miejsce w tabeli Serie A i zakończenie przygody z Coppa Italia na półfinale- oto bilans trzydziestu pięciu spotkań sezonu 2012/13. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po trzydziestu pięciu meczach sezonu 2012/13:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2012/13
Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
8023847126



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA71-26352,030,74



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
628352



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
51



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
16610Giovinco Sebastian
16610Vidal Arturo
1569Vucinic Mirko
12210Quagliarella Fabio
1165Pirlo Andrea
853Asamoah Kwadwo
835Marchisio Claudio
716Matri Alessandro


ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:



ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie770
Serie A550
Supercoppa Italia30
Champions League120
Coppa Italia70

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie8544
Serie A7444
Supercoppa Italia1100


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu26**100%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1461%


*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (23 zawodników)
** w tym jeden piłkarz Primavery - Beltrame

BILANS KADRY PO 35. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
15Barzagli3330030130
19Bonucci31280310110
1Buffon30273022**000
23Vidal312612106100
21Pirlo2925035660
8Marchisio2722445370
12Giovinco32217610660
22Asamoah2519243510
9Vucinic2918339650
26Lichtsteiner2418263170
3Chiellini1916450160
6Pogba2212994020
32Matri2211236120
4Caceres1610411010
27Quagliarella2196510200
11De Ceglie169480130
33Isla148930320
24Giaccherini168661210
39Marrone118110000
20Padoin145400120
30Storari54804**000
17Bendtner104280000
13Peluso43411020
2Lucio43070000
7Pepe1200000
35Beltrame180**000
Rubinho000**000


Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 24. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMK
1994/955517433920+192,291
1995/964212664123+181,752
1996/974813923415+192,001
1997/985215725020+302,171
1998/993710772824+41,547
1999/005315813511+242,212
2000/014914734120+212,042
2001/024813924518+272,001
2002/035416624516+292,251
2003/045517435027+232,293
2004/055316534015+252,211
2005/066320314914+352,631
2006/075516714515+302,291
2007/084713834421+231,963
2008/094714553921+181,962
2009/103811583832+61,587
2010/113810864030+101,587
2011/1250131103715+222,081
2012/135517435016+342,29?

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobytec
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce na koniec sezonu


Po dwudziestu jeden kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 2,29 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 87,08 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki

PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO DWUDZIESTU CZTERECH MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
705Alessandro Del Piero289Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
434Antonio Cuccureddu114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
426Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
265Giorgio Chiellini25Claudio Marchisio
200Claudio Marchisio25Alessandro Matri
118Paolo De Ceglie23Fabio Quagliarella
112Leonardo Bonucci23Giorgio Chiellini
108Vincenzo Iaquinta19Mirko Vucinic
87Andrea Barzagli17Arturo Vidal
81Sebastian Giovinco14Sebastian Giovinco
76Simone Pepe11Simone Pepe
70Alessandro Matri8Andrea Pirlo




Calcio bez cenzury od JuvePoland!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone