index index sezon klub historia artykuły forum fanpage ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland

Juventus
Mercato 2019/20
Drużyna
Terminarz

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
23.05.2013  14:59:41    |         6  
Trzydzieści cztery wygrane (z czego dwie po dogrywce), dziewięć remisów i siedem porażek, dziewięćdziesiąt trzy bramki strzelone i trzydzieści cztery stracone, pierwsze miejsce w tabeli Serie A i wygrane scudetto numer 31- oto bilans pięćdziesięciu spotkań sezonu 2012/13. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po pięćdziesięciu meczach sezonu 2012/13:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2012/13
Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
10434979334



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA93-34501,800,68



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
838452



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
71



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
22715Vidal Arturo
21813Vucinic Mirko
17611Giovinco Sebastian
16412Quagliarella Fabio
1468Marchisio Claudio
1385Pirlo Andrea
1019Matri Alessandro
1073Asamoah Kwadwo


ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie1051
Serie A751
Supercoppa Italia30
Champions League200
Coppa Italia70

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek

RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie12944
Serie A11844
Supercoppa Italia1100


NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu27**100%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1563%


*pod uwagę brana kadra 27 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (24 zawodników)
** w tym jeden piłkarz Primavery - Beltrame

BILANS KADRY PO 50. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
15Barzagli4742630150
19Bonucci46414410140
1Buffon44399029**000
21Pirlo4337425870
23Vidal433649157150
8Marchisio3933128680
9Vucinic42280413860
26Lichtsteiner35273441110
22Asamoah3627323720
12Giovinco402571111160
3Chiellini2924681180
6Pogba3722515021
32Matri3316329130
27Quagliarella32138412400
4Caceres1912371010
13Peluso1610601060
24Giaccherini2210232320
20Padoin2410010140
39Marrone139910000
11De Ceglie169480130
33Isla179460320
30Storari65705**000
17Bendtner104280000
2Lucio43070000
18Anelka2230000
7Pepe1200000
35Beltrame180**000
Rubinho000**000


Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 35. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMK
1994/957323475932+272,151
1995/966519875835+231,912
1996/9765171435124+271,911
1997/9874211126728+392,181
1998/9954159104236+61,597
1999/007121854620+262,092
2000/0173211036127+342,152
2001/0271201136423+412,091
2002/037221946429+352,121
2003/046921676742+252,033
2004/057924745923+362,261
2005/0682241016423+412,341
2006/078124926722+452,311
2007/0870201056832+362,003
2008/0967191066235+271,912
2009/1054166135249+31,547
2010/1156151195342+111,607
2011/1277211406218+442,201
2012/138326546720+472,371

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobytec
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce na koniec sezonu


Po trzydziestu pięciu kolejkach Juventus ma na swoim koncie średnio 2,37 punkta na mecz. Jeśli utrzymałby taką średnią zakończyłby sezon z 90,06 punktami na 114 możliwych.

*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki


PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO TRZYDZIESTU PIĘCIU MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:



TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
705Alessandro Del Piero289Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
440Gianluigi Buffon114Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
440Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
275Giorgio Chiellini28Alessandro Matri
212Claudio Marchisio28Claudio Marchisio
127Leonardo Bonucci25Fabio Quagliarella
118Paolo De Ceglie24Giorgio Chiellini
108Vincenzo Iaquinta23Mirko Vucinic
101Andrea Barzagli22Arturo Vidal
89Sebastian Giovinco15Sebastian Giovinco
84Andrea Pirlo11Simone Pepe
81Alessandro Matri8Andrea Pirlo




Calcio bez cenzury od JuvePoland!

okonJUVE | 23.05.2013 | 15:24:47
Statystyki Conte ma lepsze niż Lippi czy Capello.

Lugi997 | 23.05.2013 | 16:56:53
Wielkie dzięki, nie mogłem już się doczekać na te zestawienie.
Podsumowując naszych napastników uważam, że FQ wypadł najlepiej co do czasu jaki spędził na boisku. 2 razy mniej grał niż Mirko czy Seba a jego osiągnięcia są nie gorsze. Szkoda, że w "szczycie" swojej formy w tym sezonie sam sobie zaszkodził, niepotrzebnie kłapiąc dziobem :/
Strzelił kilka ważnych bramek, chciałbym aby został na 4/5 napastnika w następnym sezonie :)


Stawiar90 | 23.05.2013 | 17:11:37
Pobga zawalił nam statystyki kartek :p


białas | 23.05.2013 | 17:36:06
dlaczego Buffona nie ma w Top Ten Klasyfikacja wszech czasów, skoro ma 440 występów?

Juventinha | 23.05.2013 | 18:15:39
Już dodalam Buffona, przeoczylam.
Bedzie jeszcze jedna bilansowa, bo mam troche tyly z terminami...


PrzemasJuve | 25.05.2013 | 1:33:31
28 Alessandro Matri

dziekuje :)



Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 14. kolejka
2019-12-01 (niedziela) - Godzina 12:30
Juventus 2-2 Sassuolo
Juventus Sassuolo
Serie A - 15. kolejka
2019-12-07 (sobota) - Godzina 20:45
 
vs Juventus
Lazio typuj Juventus

Nowe częœci samochodowe - iParts.pl
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone