index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
27.05.2013  19:09:23    |         9  
Trzydzieści pięć wygranych (z czego dwie po dogrywce), dziesięć remisów i osiem porażek, dziewięćdziesiąt siedem bramek strzelonych i trzydzieści osiem straconych, pierwsze miejsce w tabeli Serie A i wygrane scudetto numer 31- oto bilans wszystkich pięćdziesięciu trzech spotkań sezonu 2012/13. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po pięćdziesięciu trzech meczach sezonu 2012/13:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2012/13
RozgrywkiLiczba meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie53351089738
Serie A3827657124
Liga Mistrzów10532178
Puchar Włoch421154
Superpuchar Włoch110042



MECZE DOMOWE VS WYJAZDOWE W SEZONIE 2012/13
Sezon 2012-13DomWyjazd
Liczba meczów2725
Wygrane 1915
Remisy55
Porażki35
Średnia punktów2,302,00
Bramki strzelone5043
Średnia bramek strzelonych1,851,72
Bramki stracone1521
Średnia bramek straconych0,560,84
Najwyższe zwycięstwo4-06-1
Najwyższa porażka2-02-0



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA97-38531,830,76



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
839482



NAJCZĘŚCIEJ PADAJĄCE WYNIKI W SEZONIE Z PODZIAŁEM NA ROZGRYWKI:
WynikSumaw SAw CIw CLw SCI
2-087010
2-176100
1-075110
1-174120
3-053020
4-021010
4-122000
3-122000
0-022000
1-221100
0-122000
0-220020
6-111000
4-210001
2-210010
2-311000
1-311000

Legenda:
Suma - ile razy wynik padł w sezonie 2012-13
SA- Serie A
CL- Champions League
CI - Coppa Italia
SCI - Supercoppa Italia


NAJSKUTECZNIEJSI W SEZONIE:
Najskuteczniejszy napastnikNajskuteczniejszy pomocnikNajskuteczniejszy obrońca
Vucinic, 14Vidal, 15Lichtsteiner, 4



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
71



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
23815Vidal Arturo
22814Vucinic Mirko
17611Giovinco Sebastian
17413Quagliarella Fabio
15105Pirlo Andrea
1468Marchisio Claudio
11110Matri Alessandro
1073Asamoah Kwadwo



ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:



ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH MIESIĄCACH:
MiesiącStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
Sierpień6-223,01,0
Wrzesień15-562,50,83
Październik9-461,50,67
Listopad14-562,330,83
Grudzień12-162,000,17
Styczeń11-871,571,14
Luty10-252,000,40
Marzec8-251,600,40
Kwiecień7-561,170,83
Maj5-441,251,00
SUMA97-38531,830,72



PORÓWNANIE SKUTECZNOŚCI NAJLEPSZYCH STRZELCÓW JUVE W TYM SEZONIE BIORĄC POD UWAGĘ LICZBĘ MINUT NA BOISKU:
NazwiskoBramki (s)Minuty (s)Średnia (s)Bramki (k)Minuty (k)Średnia (k)
Quagliarella1315611gol/120min.2638611gol/148min.
Matri1017931gol/179min.2949971gol/172min.
Vucinic1428431gol/203min.2453161gol/221min.
Vidal1537611gol/251min.2266091gol/300min.
Giovinco1126961gol/245min.1549111gol/327min.

Legenda:
Bramki (s) - liczba bramek strzelonych w bieżącym sezonie
Minuty (s) - liczba minut rozegranych w bieżącym sezonie
Średnia (s) - średnia ilość bramek na minutę w bieżącym sezonie
Bramki (k) - całkowita ilość bramek strzelonych dla Juve
Minuty (k) - całkowita ilość minut rozegranych w barwach Juve
Średnia (k) - średnia ilość bramek na minutę w barwach Juve



ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie1061
Serie A761
Supercoppa Italia30
Champions League200
Coppa Italia70

*w nawiasach miejsce w klasyfikacji wśród wszystkich drużyn danych rozgrywek


NAJWIĘCEJ ŻÓŁTYCH KARTEK W SEZONIE:
NazwiskoIlość żóltych kartek
Vidal16
Bonucci14
Lichtsteiner10
Chiellini8
Marchisio8
Pirlo8
Giovinco6
Peluso6
Vucinic6



RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie12944
Serie A11844
Supercoppa Italia1100



NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu27**100%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1563%


*pod uwagę brana kadra 27 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (24 zawodników)
** w tym jeden piłkarz Primavery - Beltrame


BILANS TRENERÓW PO 76. MECZACH LIGOWYCH:
NazwiskoLP*LMWygraneRemisyPorażkiBramki strzeloneBramki stracone
Capello177765318513851
Carcano1767655111018481
Conte171765021513944
Carver1677651141120387
Parola1627650121418285
Trapattoni158764426611449
Ancelotti1557645201111255
Lippi1537646151512874
Vycpalek148764028811965
Herrera129763330139349
Rosetta1247633251812176

Legenda:
LP -liczba punktów
LM- liczba meczów
*każde zwycięstwo liczone za 3 punkty



BILANS KADRY PO 53. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
19Bonucci48432410140
15Barzagli4842770150
1Buffon44399029**000
21Pirlo45392251080
23Vidal453761158150
8Marchisio4034028680
9Vucinic43284314860
26Lichtsteiner36275042110
3Chiellini3227381180
22Asamoah3627323720
12Giovinco42269611660
6Pogba3722515021
32Matri35179310130
27Quagliarella35156113400
4Caceres2214931010
24Giaccherini2512933320
33Isla2012160320
39Marrone1511710000
20Padoin2611430140
11De Ceglie1811140130
13Peluso1710741060
30Storari98309**000
17Bendtner114440000
2Lucio43070000
18Anelka3450000
7Pepe1200000
Rubinho1100**000
35Beltrame180**000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 38. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMKDZGZW
1994/957323475932+272,151101324
1995/966519875835+231,912-81121
1996/9765171435124+271,91121325
1997/9874211126728+392,18151224
1998/9954159104236+61,597-161527
1999/007121854620+262,092-11021
2000/0173211036127+342,152-21123
2001/0271201136423+412,09111322
2002/037221946429+352,12171626
2003/046921676742+252,033-131525
2004/058626846727+402,26171025
2005/0691271017124+472,39131122
2006/0788261027425+492,321---
2007/0872201257237+351,893-131327
2008/0974211166937+321,952-101728
2009/1055167155556-11,457-271530
2010/11581513105747+101,537-241232
2011/1284231506820+482,21142025
2012/138727657124+472,29191328

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce na koniec sezonu
-D - dystans do lidera lub do drugiej w tabeli drużyny (w punktach)
-ZG - ilość piłkarzy, którzy zdobyli gola w lidze
-ZW - ilość piłkarzy, którzy wystąpili przynajmniej w jednym meczu ligowym


*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki

PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO TRZYDZIESTU OśMIU MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:


TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
705Alessandro Del Piero289Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino178Roberto Bettega
481Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
460Giampiero Boniperti158Borel II Felice
450Sandro Salvatore130Pietro Anastasi
447Franco Causio124John Hansen
440Antonio Cabrini115Roberto Baggio
440Gianluigi Buffon112Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
440Gianluigi Buffon40Vincenzo Iaquinta
278Giorgio Chiellini29Alessandro Matri
213Claudio Marchisio28Claudio Marchisio
129Leonardo Bonucci26Fabio Quagliarella
120Paolo De Ceglie24Giorgio Chiellini
108Vincenzo Iaquinta24Mirko Vucinic
102Andrea Barzagli22Arturo Vidal
91Sebastian Giovinco15Sebastian Giovinco
86Andrea Pirlo11Simone Pepe
83Alessandro Matri8Andrea Pirlo


BILANS Z POSZCZEGÓLNYMI DRUŻYNAMI W SERIE A W SEZONIE 2012-13:
DrużynaLiczba punktówBilans bramkowy
Udinese68-1
Pescara68-2
Torino65-0
Siena65-1
Atalanta64-0
Chievo64-1
Bologna64-1
Catania62-0
Palermo62-0
Cagliari44-2
Genoa44-2
Fiorentina42-0
Lazio42-0
Napoli43-1
Parma43-1
Roma34-2
Milan31-1
Inter33-4
Sampdoria04-5





Calcio bez cenzury od JuvePoland!

wiktorjuve | 27.05.2013 | 19:16:51
WOW! Ktoś się nieźle napracował przy obliczaniu tego :D


Push3k | 27.05.2013 | 19:24:53
BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2012/13: Liczba meczów: 108.


Oh, wow.


-Lucas- | 27.05.2013 | 19:34:57
@Push3k: W zakończonym sezonie rozegraliśmy 53 mecze. Skąd wziąłeś te 108 meczów? ;>

MichałJuve124 | 27.05.2013 | 20:03:35
W ostatniej tabelce dwa razy jest Udinese.
Przy bilansie 5-0 powinna być Atalanta


Sosik | 27.05.2013 | 20:05:13
Ci co chcą się pozbyć na gwałt Vucinicia niech sobie popatrzą na statystyki, szczególnie te przedstawiające sumę asyst i bramek

Juventinha | 27.05.2013 | 20:14:57
nie Atalanta, tylko Torino :P

MichałJuve124 | 27.05.2013 | 20:28:15
A no tak :D

Maly | 28.05.2013 | 10:40:42
1. liczba asyst Gio z tabelki gdzie są wszyscy gracze nie pokrywa się z top klasyfikacji kanadyjskiej
2. suma bramek strzelonych ze wszystkich rozgrywek jest liczbą meczów a nie bramek

ps. Lichego to jednak można sprzedać bez żalu jak ktoś da 13-15mln, pewnie nawet Motta miał 2 asysty w sezonie (no dobra nie miał :D), sezon temu też tylko 2 asysty (+ 2 gole) czyli w 2 lata zrobił nam 10 bramek..., widać podniecamy się nim a on tylko wiatr robi, a cichy Asa 7 asyst i 3 gole w jeden sezon... nie na te skrzydło chyba szukamy wzmocnień ;)


slawekov | 28.05.2013 | 12:27:14
11 sezonu Serie A! http://krotkapilka.pl/artykul,jedenastka_sezonu_serie_a,607


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone