index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
22.07.2013  16:59:09    |         0  
Fascynujesz się Serie A? Chciałbyś stanąć w szranki z innymi użytkownikami forum i udowodnić kto ma większą wiedzę o lidze, w której na co dzień występuje Juventus? Jeżeli tak, to zapraszamy do zabawy z innymi użytkownikami w ramach Fantasy Serie A.

Fantasy football to gra polegająca na zbudowaniu własnej hipotetycznej drużyny piłkarskiej składającej się z realnych zawodników, którzy otrzymują dodatnie i ujemne punkty za swoje ligowe dokonania takie jak np. zdobycie bramki, zaliczenie asysty, wywalczenie lub spowodowanie rzutu karnego, zachowanie czystego konta, żółte i czerwone kartki itp.

Zadaniem gracza jest wybranie 18 piłkarzy (2 bramkarzy, 6 obrońców, 6 pomocników, 4 napastników) spośród wszystkich zawodników występujących w Serie A w sezonie 2013/14, którzy jego zdaniem pozwolą na zdobycie jak największej liczby punktów. W tym celu gracz dysponuje początkowym budżetem w wysokości 120 mln wirtualnych jednostek pieniężnych. Następnie należy wybrać podstawową jedenastkę i jej ustawienie oraz rezerwowych. Poszczególne dokonania są punktowane w zależności od wybranego przez gracza stylu gry spośród: ofensywnego, zrównoważonego i defensywnego. Przykładowo styl ofensywny bardziej punktuje bramki i asysty, a defensywny zachowanie czystego konta. Szczegółowa punktacja znajduje się w zasadach gry. Ustawienie drużyny, styl gry, a także zawodników można zmieniać pomiędzy poszczególnymi kolejkami ligowymi, ponieważ w odróżnieniu od realnego świata okienko transferowe jest otwarte zawsze pomiędzy końcem jednej kolejki, a początkiem następnej.

Jeżeli chcesz wziąć udział w grze i rywalizować z użytkownikami naszego forum musisz się zarejestrować na stronie http://fantasyseriea.com utworzyć swoją drużynę i przystąpić do naszej ligi. W celu dołączenia do ligi należy kliknąć w zakładkę "LEAGUES" wybrać "MY LEAGUES", a następnie w polu "League code" wpisać: WtG6jqqmrtdZ i kliknąć "Join". Gra trwa przez cały sezon od 1 do 38 kolejki Serie A, a zwycięzcą zostaje uczestnik, którego drużyna zgromadziła na swoim koncie największą liczbę punktów.

W razie wątpliwości wszelkie pytania można zadawać w specjalnym pokoju na forum Fantasy Football.

Zwycięzcą ubiegłorocznej edycji, w której udział wzięło 166 osób, został Lato1897, a za nim na podium uplasowali się kolejno pumex i Ouh_yeah.


Calcio bez cenzury od JuvePoland!

Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
Parma 0-1 Juventus
Parma Juventus
Serie A - 2. kolejka
2019-08-31 (sobota) - Godzina 20:45
 
vs Napoli
Juventus typuj Napoli

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone