index index sezon klub historia artykuły forum fanpage Sklep Pod Stadionem ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland

Juventus
Mercato 2019/20
Drużyna
Terminarz

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
15.02.2014  15:22:31    |         0  
Trzeci remis w meczach Serie A bieżącego sezonu, a szósty ogólnie. Bianconeri zremisowali z Veroną mimo dwubramkowego prowadzenia, ale nadal utrzymują bezpieczną przewagę na pozycji lidera Serie A. Oto kilka ciekawostek liczbowych związanych z meczem dwudziestej trzeciej kolejki Serie A:

1: wygrana Gialloblu w 15 ostatnich meczach z Juventusem w Serie A. Było to w kwietniu 2000r., kiedy to Verona wygrała 2-0.

1: remis Verony w bieżącym sezonie w domowych meczach Serie A. Dotychczas 8 razy wygrywali, trzy razy przegrali.

2: remis Juve w dziesięciu porzednich spotkaniach z Veroną. Oto bilans 10 wcześniejszych meczów między tymi drużynami:
PrzeciwnikSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Verona10721138


2: remis w trzech meczach Juventusu z Veroną rozegranych w ramach 23. kolejki Serie A. Bilans to jedna wygrana i dwa remisy. Juventus w tych meczach nie stracił ani jednej bramki.

2: piłkarzy, którzy wystąpili do tej pory we wszystkich dwudziestu dwóch meczach ligowych. Mowa o Vidalu i Tevezie.

3: mecz Juventusu prowadzony przez arbitra Daniele Doveriego. Dotychczasowe dwa spotkania wygrali Bianconeri (z Ceseną w grudniu 2011 i Genoą w październiku 2013, oba w stosunku 2-0).

4: dublet zawodnika Juve w bieżącym sezonie, pierwszy dla Carlosa Teveza. Autirzy pozostałych to Vidal (dwa)i Llorente.

5: remis i 20 bramka Juve w 13. meczach rozegranych 9 lutego. Oto bilans wszystkich spotkań rozegranych 9 lutego:
<
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie134542021


8: asysta Pogby w bieżącym sezonie. Obecnie jest on najlepiej asystującym zawodnikiem Juve w sezonie. Drugie miejsce zajmują Tevez i Lichtsteiner (6 asyst), trzecie Vidal (5 asyst), czwarte Bonucci, Pirlo, Llorente i Giovinco (po 3 asysty).

9: bramek zdobytych przed piłkarzy Juve strzałem głową, pięć zdobytych przez Llorente, żaden stracony w ten sposób. Oba wyczyny są rekordem w bieżącym sezonie Serie A.

13: i 14 bramka Teveza w bieżącym sezonie. Zajmuje on drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Serie A. Najskuteczniejszym piłkarzem Juve w tym sezonie jest Vidal (16 goli), trzeci Llorente (11 goli).
Tevez zajmuje obecnie drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Serie A. Prowadzi Giuseppe Rossi (Fiorentina) - 14 trafień, trzeci jest Ciro Immobile (Torino) - 12 goli.

15: meczów Juventusu w ramach Serie A bez porażki - 13 zwycięstw i 2 remisy.

18: bramek straconych przed Juve w dotychczasowych meczach Serie A. Obrona Starej Damy zajmuje drugie miejsce pod względem skuteczności po Romie* (11 straconych).
*jeden mecz zaległy

20: mecz Peluso w Serie A w barwach Juve.

20: mecz Llorente w Serie A w barwach Juve.

20: meczów domowych Juve w Serie A bez porażki.

23: remis Juve w 81. meczu rozegranym w ramach 23. kolejki Serie A. Poniżej przedstawiamy bilans 23. kolejki rozgrywek ligowych:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Liga włoska8141231712978

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
03.02.2013, Chievo-Juve 1-209.02.2014, Verona-Juve 1-102.02.2011, Palermo-Juve 2-1


25: w historii mecz wyjazdowy Juve przeciwko Veronie i 9. remis. Oto szczegóły:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane VeronyBramki strzeloneBramki stracone
Serie A, mecze wyjazdowe257992828

Ostatnie zwycięstwo JuveOstatni remisOstatnia porażka Juve
08.04.2001, 0-109.02.2014, 2-230.04.2000, 2-0


Najwięcej występów/strzelonych bramek w historii wyjazdowych potyczek Juve z Veroną w rozgrywkach ligowych:
BramkiZawodnikIlość występówZawodnik
2Bettega Roberto9Bettega Roberto
2Schillaci Salvatore9Furino Giuseppe
1Alessio Angelo9Morini Francesco
1Anastasi Pietro9Scirea Gaetano
1Baggio Roberto7Anastasi Pietro

* pogrubienionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

36: meczów ligowych Juventusu z rzędu, w których Bianconeri zdobyli przynajmniej jedną bramkę. Ostatnie spotkanie, w którym nie zaliczyli trafienia do siatki przeciwnika miało miejsce na Stadio Olimpico, przeciwko Romie - w lutym 2013r.

50: w historii mecz między Juve a Veroną w Serie A i 13. remis Bianconerich. Oto szczegóły:
Rodzaj rozgrywekSuma meczówWygrane JuveRemisyWygrane VeronyBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie7243171212959
Serie A50281398345


56: bramek zdobytych przez Juventus w dotychczasowych meczach Serie A. Bianconeri dysponują najlepszym atakiem w lidze włoskiej. Drugie miejsce zajmuje Napoli (47 strzelonych bramek), trzecia jest Roma (45 goli).
*22 mecze rozegrane

60: punktów zdobytych (na 69 możliwych) i 19 zwycięstw w 23. meczach Serie A bieżącego sezonu.

99: meczów Juventusu w Serie A pod wodzą Conte. W tym momencie obecny trener ma najlepszy bilans w historii po 99. meczach ligowych razem z Carcano. Oto bilans:

Nazwisko treneraPunkty (Wx3)Punkty (Wx2)LMZRPBZBS
CONTE231162996924619562
Carcano2311599972151224195
Lippi2001419959231716487
Trapattoni1961429954341114670
Vycpalek1901399951371115483
Parola18913299571824218125
Herrera1711279944391612164
Rosetta1571169941342414898

-LM - liczba meczów
-Z- ilość zwycięstw
-R - ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone

110: mecz Pirlo w barwach Juve, z czego 86 w Serie A, 7 w Coppa Italia, 2 w Supercoppa Italiana i 15 w Lidze Mistrzów. W meczach tych zdobył 11 bramek.

460: mecz Pirlo w Serie A, z czego 86 w barwach Juve, 40 w Bresci, 22 w Interze, 28 w Regginie i 284 w Milanie.


BILANS OSTATNICH DZIESIĘCIU MECZÓW JUVE
Suma punktówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
23721289




Calcio bez cenzury od JuvePoland!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 8. kolejka
2019-10-19 (sobota) - Godzina 20:45
Juventus 2-1 Bologna
Juventus Bologna
Liga Mistrzów - Grupa D
2019-10-22 (wtorek) - Godzina 21:00
 
vs Lokomotiv Moscow
Juventus typuj Lokomotiv Moscow

Nowe częœci samochodowe - iParts.pl
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone