index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
3.03.2014  18:35:40    |         3  
Dwadzieścia pięć wygranych , sześć remisów i cztery porażki, siedemdziesiąt osiem bramek strzelonych i dwadzieścia dziewięć straconych - oto bilans pierwszych trzydziestu pięciu spotkań sezonu 2013/14. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po trzydziestu pięciu meczach sezonu 2013/14:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2013/14
RozgrywkiLiczba meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie3525647829
Serie A2522216019
Liga Mistrzów613299
Liga Europy110020
Puchar Włoch210141
Superpuchar Włoch110040



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA78-29352,230,83



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
<8>/TD>33362



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
42



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
22715Tevez Carlos
21516Vidal Arturo
16412Llorente Fernando
1688Pogba Paul
963Lichtsteiner Stephan
743Pirlo Andrea
624Chiellini Giorgio
532Bonucci Leonardo
514Quagliarella Fabio
532Giovinco Sebastian



ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:



ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie663
Serie A522
Supercoppa Italiana10
Champions League91
Liga Europy00
Coppa Italia40



RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie8833
Serie A4422
Champions League4411
Supercoppa Italiana0000
Coppa Italia0000



NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu2586%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę1661%


*pod uwagę brana kadra 29 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (26 zawodników)


BILANS KADRY PO 35. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
23Vidal34273816560
1Buffon31272422\5**001
10Tevez34261415740
6Pogba3125588830
19Bonucci2925382370
3Chiellini2723284241
15Barzagli2622910040
22Asamoah2922581340
21Pirlo2722103450
14Llorente29194212430
8Marchisio2617722050
26Lichtsteiner2014763630
5Ogbonna1711340021
4Caceres1310311120
33Isla148730110
27Quagliarella206524110
20Padoin155950010
13Peluso125831240
12Giovinco185312330
9Vucinic124832120
30Storari54244**000
11De Ceglie63240100
18Osvaldo41131000
16Motta31050010
Bouy1220010
7Pepe180 000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki




PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 25. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMKDZGZW
1994/955818434120+212,32191121
1995/964513664525+201,803-821
1996/9749131023415+191,96161222
1997/985315825222+302,12121024
1998/994011773025+51,605-121227
1999/005616813711+262,24161021
2000/015215734220+222,082-61023
2001/025114924719+282,042-11222
2002/035717624816+322,28131424
2003/045517445130+212,203-91323
2004/055416634015+252,1610822
2005/066621315115+362,641121225
2006/075817714915+342,321---
2007/084813934421+231,923-131025
2008/095015554121+202,002-91525
2009/104112584033+71,644-141529
2010/114111864130+111,646-111231
2011/1251131203816+222,042-31425
2012/135517445017+332,20141227
2013/146621316019+412,64191424

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce w tabeli
-D - dystans do lidera lub do drugiej w tabeli drużyny (w punktach)
-ZG - ilość piłkarzy, którzy zdobyli gola w lidze
-ZW - ilość piłkarzy, którzy wystąpili przynajmniej w jednym meczu ligowym


*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki

PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO DWUDZIESTU PIĘCIU MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:


TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
705Alessandro Del Piero289Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino177Roberto Bettega
482Roberto Bettega171David Trezeguet
476Dino Zoff167Omar Sivori
471Gianluigi Buffon157Borel II Felice
459Giampiero Boniperti130Pietro Anastasi
450Sandro Salvatore124John Hansen
447Franco Causio115Roberto Baggio
440Antonio Cabrini112Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
471Gianluigi Buffon38Arturo Vidal
305Giorgio Chiellini30Fabio Quagliarella
239Claudio Marchisio30Claudio Marchisio
158Leonardo Bonucci28Giorgio Chiellini
128Andrea Barzagli26Mirko Vucinic
113Arturo Vidal17Sebastian Giovinco
113Andrea Pirlo15Carlos Tevez
109Sebastian Giovinco13Paul Pogba
99Fabio Quagliarella12Fernando Llorente
94Stephan Lichtsteiner11Simone Pepe





Calcio bez cenzury od JuvePoland!

bartek10 | 3.03.2014 | 19:29:35
świetna robota!!! super pomysł, gratulacje.

Davide Ll | 3.03.2014 | 20:57:33
Kiedy kolejne wydanie wypozyczen?

Ouh_yeah | 3.03.2014 | 21:45:16
Dziś poniedziałek, przerwa reprezentacyjna, raport o wypożyczeniach będzie w najbliższych dniach.


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
Serie A - 1. kolejka
2019-08-24 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Juventus
Parma typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone