index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
4.10.2014  20:42:33    |         1  
Pięć wygranych, zero remisów i zero porażek, dziewięć bramek strzelonych i zero straconych - oto bilans pierwszych pięciu spotkań sezonu 2014/15. Poniżej przedstawiamy podsumowanie dorobku piłkarzy Starej Damy po pięciu meczach sezonu 2014/15:


BILANS MECZÓW JUVE W SEZONIE 2014/15
RozgrywkiLiczba meczówWygrane JuveRemisyPorażki JuveBramki strzeloneBramki stracone
Wszystkie550090
Serie A440070
Liga Mistrzów110020
Puchar Włoch000000
Superpuchar Włoch000000



ŚREDNIA BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH
XStosunek bramekIlość meczówŚrednio strzelone/meczŚrednio stracone/mecz
SUMA9-051,800,00



ROZKŁAD ZDOBYTYCH BRAMEK:
ObrońcyPomocnicyNapastnicySamobójcze
0441



ILOŚĆ DUBLETÓW I HATTRICKÓW W SEZONIE:
Ilość dubletówIlość hattricków
20



KLASYFIKACJA BRAMEK I ASYST NAJSKUTECZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW W BIEŻĄCYM SEZONIE:

Suma asyst i bramekIlość asystIlość bramekNazwisko
514Tevez Carlos
202Vidal Arturo
211Lichtsteiner Stefan



ILOŚĆ BRAMEK STRZELONYCH I STRACONYCH W POSZCZEGÓLNYCH KWADRANSACH:
wkrótce


ŻÓŁTE I CZERWONE KARTKI W SEZONIE:
RozgrywkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Wszystkie40
Serie A40
Champions League00



RZUTY KARNE W SEZONIE:
RozgrywkiKarne dla JuveKarne strzeloneKarne przeciwko JuveGole stracone z karnych
Wszystkie1100
Serie A1100
Champions League0000



NazwaIlość zawodników% kadry*
Ilość zawodników, którzy zagrali w co najmniej 1 meczu2077%
Ilość zawodników, którzy strzelii bramkę417%


*pod uwagę brana kadra 26 osobowa, w przypadku strzelonych bramek wykluczeni bramkarze (23 zawodników)


BILANS KADRY PO 5. MECZACH:
NrNazwiskoMeczeMinutyBramkiAsystyŻKCK
19Bonucci54500000
1Buffon54500**000
8Marchisio54501010
26Lichtsteiner54400100
6Pogba43600100
14Llorente53570000
10Tevez43524100
5Ogbonna43250010
4Caceres43050000
22Asamoah32700110
33Evra32700000
3Chiellini32700000
37Pereyra42550000
23Vidal31802010
12Giovinco2920100
11Coman2760000
9Morata3250000
20Padoin2150100
2Romulo290000
7Pepe130000

Legenda:
-Nr- numer koszulki
-Mecze- liczba wszystkich meczów rozegranych w sezonie 2010/11
-Minuty- suma minut na boisku (bez doliczonego czasu gry)
-Bramki -strzelone lub puszczone (bramki puszczone w przypadku bramkarzy oznaczone **)
-ŻK- żółte kartki
-CK-czerwone kartki



PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO 4. KOLEJKACH LIGOWYCH OD SEZONU 1994/95:

SezonP-ktyZRPBZBSRBŚPMKDZGZW
1994/951031061+52,5010618
1995/961031091+82,502-2419
1996/971031063+32,5011519
1997/98822071+62,003-4317
1998/99930164+22,253-3519
1999/00721164+21,757-3418
2000/01721175+21,755-3519
2001/021031092+72,5010518
2002/03822083+52,003-4421
2003/0410310114+72,5010519
2004/051031091+82,5012416
2005/061240081+73,0012419
2006/0710310102+82,50--618
2007/087211106+41,755-3419
2008/09822042+22,004-2221
2009/101240081+73,0010621
2010/11411287+11,005-6419
2011/12822073+42,0010718
2012/1312400112+93,0012823
2013/141031083+52,503-2419
2014/151240070+73,0010420

Legenda:
-P-kty: ilość punktów
-Z- ilość zwycięstw
-R – ilość remisów
-P- ilość porażek
-BZ- bramki zdobyte
-BS- bramki stracone
-RB- różnica bramek
-ŚP – średnia punktów na mecz
-MK - miejsce w tabeli, pogrubienie oznacza, że w tym sezonie Juventus zdobył scudetto
-D - dystans do lidera lub do drugiej w tabeli drużyny (w punktach)
-ZG - ilość piłkarzy, którzy zdobyli gola w lidze
-ZW - ilość piłkarzy, którzy wystąpili przynajmniej w jednym meczu ligowym


*W klasyfikacji uwzględniono sezony od czasu, kiedy za zwycięstwo otrzymywało się trzy punkty
**Bilansie nie uwzględniono 9 punktów odjętych przez sąd sportowy w sezonie 2006/07
***Do sezonu 2003-04 rozgrywki Serie A obejmowały 34 kolejki

PORÓWNANIE SYTUACJI BIANCONERICH PO CZTERECH MECZACH LIGOWYCH W TRZECH OSTATNICH SEZONACH:
wkrótce

TOP TEN:
Klasyfikacja wszechczasów:

Liczba występówZawodnikLiczba bramek Zawodnik
705Alessandro Del Piero289Alessandro Del Piero
552Gaetano Scirea179Giampiero Boniperti
528Giuseppe Furino177Roberto Bettega
493Gianluigi Buffon171David Trezeguet
482Roberto Bettega167Omar Sivori
476Dino Zoff157Borel II Felice
459Giampiero Boniperti130Pietro Anastasi
450Sandro Salvatore124John Hansen
447Franco Causio115Roberto Baggio
440Antonio Cabrini112Federico Munerati

*pogrubionym drukiem zaznaczono zawodników z aktualnej kadry

Największa ilość występów i bramek w aktualnej kadrze:
Liczba występówZawodnikLiczba bramekZawodnik
493Gianluigi Buffon42Arturo Vidal
325Giorgio Chiellini33Claudio Marchisio
261Claudio Marchisio28Giorgio Chiellini
178Leonardo Bonucci25Carlos Tevez
135Andrea Barzagli18Fernando Llorente
131Andrea Pirlo18Sebastian Giovinco
129Arturo Vidal14Pogba Paul
123Sebastian Giovinco14Pirlo Andrea
115Stephan Lichtsteiner11Pepe Simone
92Pogba Paul10Lichtsteiner Stephan





Calcio bez cenzury od JuvePoland!

MCJuveForza32Scudetto | 5.10.2014 | 15:20:27
uuuu Buffon niedługo - 500!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone