Terminarz
Tabela

Terminarz
18.04.2017  14:15:52    |         7
Ostatnia sesja treningowa w Vinovo przed meczem z Barceloną dobiegła końca. Z drużyną z normalnym obciążeniem trenował już Paulo Dybala (na zdjęciu), co potwierdza, że piłkarz będzie gotowy na jutrzejszą potyczkę w stolicy Katalonii. O godzinie 16:00 Bianconeri wylecą do Hiszpanii. Wieczorem zaplanowano konferencję prasową, w której wezmą udział trener Massimiliano Allegri oraz były gracz Barcy, Dani Alves.

Samael | 18.04.2017 | 14:31:46
Wszyscy sprawni, skład najmocniejszy, forma w pełni osiągnięta, nie wypada nic jak zagrać i wygrać!

Sytuacja jest super, mają przewagę, teraz wystarczy zagryźć Barcelonę, rzucić się jej do gardła, bo jak zrobi to pierwsza to nawet 3 bramki zaliczki nic nie dadzą. Trzymam jutro kciuki za naszych!

motorcycleboy | 18.04.2017 | 14:36:20
Jestem przekonany, że Juve może obronić zaliczkę nawet broniąc się głęboko przez większość meczu. Ale po co? Lepiej zamknąć im usta bramką już w pierwszej połowie.

Talent | 18.04.2017 | 15:12:30
panowie jedziemy z nimi od poczatku agresywnie nie bac sie i przede wszystkim nie dac sie zepchnac do glebokiej defensywy pierwsze 15 minut barcelona napewno sie na nas rzuci przetrzymac ten okres i samemu atakowac i mamy polfinal...panowie nie zmarnujcie tego zrobcie to dla Gigiego jedziemy z nimi polfinal jest nasz wojnnnnaaaa

Profesor | 18.04.2017 | 15:16:18
Musi paść jedna bramka z naszej strony w pierwszej połowie, nie ma innej opcji. FORZA JUVE!

Podpora | 18.04.2017 | 15:33:12
Niby trzy bramki zaliczki, niby jest forma, niby bez kontuzji, niby jest wiara we własne możliwości ale i tak ta adrenalina pozostanie do końca meczu.

Powiem tak, jeśli Juve przejdzie teraz Barce, i Bayern odpadnie z Realem to mamy na prawdę teraz okazję do końcowego triumfu. Graliśmy dwa lata temu w finale i zasłużyliśmy sobie ciężko pracą na zwyciężenie tego turnieju. Tytuł przypieczętuje powrót do ELITY.

FJ!

RodanBejhaut | 18.04.2017 | 15:45:01
Spokojnie :) bez paniki i nerwów. Jutro cieszymy sie awansem :)
Tak jak Podpora piszesz, jesli real wygra z Bayernem to jesteśmy najmocniejsza ekipą w tym zestawieniu... chociaż po tym co widziałem w meczu Bayern-Real juz zadna ekipa nie jest nam straszna. W tym roku mamy szanse wygrac LM.

Abdul | 18.04.2017 | 15:49:59
Ja licze na to że barcelona rzuci się do walki jak kiedyś z Bayernem... dostanie jutro szybką bramkę z kontry a w tym jesteśmy mocni. I dalej już będziemy ich tylko dobijać jak oni będą walić głową w mur.

Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.