index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop

Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland

Drużyna
Tapety
Mercato
Piłkarz sezonu


Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
10.11.2017  8:50:12    |         1  
Przebywający w Rosji na zgrupowaniu reprezentacji Argentyny Paulo Dybala (na zdjęciu) udzielił wywiadu dziennikarzom TyC Sports, w którym wypowiedział się między innymi o tym, jak z perspektywy czasu postrzega swoją przeprowadzkę do Juventusu.

Dybala przyznał: "W Turynie jest mi dobrze. Kiedy wychodzę na miasto, ludzie od razu mnie rozpoznają, pozdrawiają. Staram się nie siedzieć przez cały czas zamknięty w domu. Przeprowadzka do Juve była dla mnie sporym skokiem jakościowym. Dzięki temu osiągnąłem pewne cele, które sobie stawiałem".

Jak wygląda typowy dzień Paulo? "Wstaję rano i jadę na trening. Do domu wracam mniej więcej około trzeciej po południu. Mam rodzinę, przyjaciół i staram się trzymać z nimi blisko".

Zapytany o reprezentację Argentyny i swój udział w przyszłorocznym mundialu, odparł: "W 2014 roku finał oglądałem na zgrupowaniu Palermo razem z Munozem i Vazquezem. Marzyłem o tym, żeby na nim zagrać. Teraz chcę dzielić to doświadczenie z resztą kolegów. Muszę pracować nad sobą i postarać się pomóc drużynie. Powiedziałem, że trudno jest grać z Messim? Moje słowa zostały źle zinterpretowane, ktoś chyba chciał na siłę szukać dziury w całym. Na temat Leo zawsze wypowiadałem się tylko dobrze, to mój idol i świetny człowiek". Z kolei na temat nieobecności Gonzalo Higuaina powiedział: "To genialny zawodnik, zawsze daje z siebie wszystko i wiem, że marzy, żeby być tutaj z nami. Ludzie też tego chcą".


panlider | 10.11.2017 | 11:25:44
Sampaoli to się powinien strzelić w łeb. Powołuje jakichś ogórków, a Igła zostaje w Europie. Wiem, że dla nas to dobrze, bo nie ryzykujemy jego kontuzji, ale dla samego Higuaina musi być to bolesne.


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Serie A - 17. kolejka
2017-12-17 (niedziela) - Godzina 15:00
Bologna 0-3 Juventus
Bologna Juventus
Puchar Włoch - 1/8 finału
2017-12-20 (środa) - Godzina 20:45
 
vs Genoa
Juventus typuj Genoa
Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2017 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone