index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland

MŚ Rosja 2018
Forum
Terminarz
Klasyfikacja


Juventus
Drużyna
Mercato 2018/19
Mercato 2017/18
Piłkarz sezonu
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
10.11.2017  12:56:24    |         0  
Pomocnik Juventusu Claudio Marchisio (na zdjęciu) przyznaje, że ostatnie dwa miesiące były nawet trudniejsze niż poprzednia sześciomiesięczna przerwa spowodowana kontuzją. Włoch po dłuższej absencji wystąpił od pierwszej minuty w ostatnim ligowym spotkaniu z Benevento.

"Ostatnie dwa miesiące były z pewnością trudniejsze niż te sześć, w trakcie których nie grałem ze względu na kontuzję kolana. Miałem dość poważny problem ze zginaczem lewej nogi ale na szczęście dzięki odpowiedniemu leczeniu mogłem wrócić na boisko, to najważniejsze. Ciesze się, że zagrałem 90 minut. Nie wydawało mi się, żebym dotrwał do końcowego gwizdka bez żadnych problemów czy skurczów ale wszystko poszło doskonale" - powiedział Marchisio w rozmowie z mediami podczas prezentacji nowej sekcji w Juventus Museum poświęconej 120 rocznicy powstania klubu.

Pomocnik będący już jedną z ikon Starej Damy odnośnie nowej wystawy dodał również: "To wszystko reprezentuje historię Juventusu. Mam nadzieję, że tę sekcję zobaczy wielu ludzi, ponieważ jest tutaj wiele wspomnień i emocji. Żartowałem, że wcześniej nigdy nie widziałem wielu przedmiotów tutaj eksponowanych, na szczęście średnia wieku drużyny jest wciąż niska. Widząc pierwsze komputery czy kolorowe telewizory przypomniałem sobie Mistrzostwa Świata 1994 kiedy to Roberto Baggio sprawiał, że nasze marzenia się spełniały".


!!! Koszulki GRAZIE GIGI i SCUDETTO !!!

Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Serie A - 38. kolejka
2018-05-19 (sobota) - Godzina 15:00
Juventus 2-1 Verona
Juventus Verona
Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2018 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone