Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
11.07.2018  22:51:47    |         18
Mario Mandżukić (na zdjęciu) strzelił decydującą bramkę w meczu Chorwacja - Anglia, który był drugim półfinałem Mistrzostw Świata w Rosji. Po regulaminowych dziewięćdziesięciu minutach na tablicy widniał wynik 1:1. Napastnik Juventusu dał swojej drużynie prowadzenie w 109. minucie meczu i chorwackim zawodnikom udało się utrzymać ten rezultat do końca. Mandżukić kilka minut po strzelonej bramce musiał zejść z boiska z powodu zmęczenia.

W niedzielnym finale Mistrzostw Świata Chorwacja Mandżukicia i Pjacy podejmie Francję Blaise'a Matuidiego. Oznacza to, że tego lata do Turynu wróci zawodnik lub zawodnicy nowego mistrza świata.

muki99 | 11.07.2018 | 22:54:33
Mandzukicia bym nie sprzedawał już bardziej Pjanica.

Slim | 11.07.2018 | 22:54:50
Bardzo się cieszę! Tak sobie to wymarzyłem dziś :)
Chciałem Chorwację w finale i jest. Miała grać z Urugwajem ale cóż ;) oby wygrali! Mario powodzenia!

Codino18 | 11.07.2018 | 23:14:18
Uwielbiam tego gościa. W życiu nie spodziewałem się po jego transferze do Juve, że aż tak się w nim zakocham. Kibicowałem Chorwacji w sumie tylko dla niego. Życzę mu tego mistrzostwa i niech w Turynie nawet nie myślą o jego sprzedaży:)

nanana | 11.07.2018 | 23:15:23
Mandzu jest idealny na szpicę obok Ronaldo, musi zostać. Podobna rola co Benzemy w Realu dotychczas, ale z najlepszym napastnikiem do pressingu ;) a że grał na skrzydle to z rotacją na pozycjach może być dobrze :)

AndyKrz | 11.07.2018 | 23:17:08
Dalej chcecie sie pozbywac Mandzukica? Zawodnik robiacy roznice, pomimo wieku zaangazowania ma tyle co 20latek. Z dzisiejszego Juve nie widze tylko miejsca dla Pjacy, Sturaro i niestety Ruganiego. Jak zawsze go bronilem, tak teraz Caldara mu nie da w ogole pograc.

muki99 | 11.07.2018 | 23:22:31
Może przesadzam.. ale bez Sturraro to będzie ciężko to taki tajny zamiennik :)

misza870127 | 11.07.2018 | 23:31:57
Jak Higuain odejdzie a Mario zostanie i będzie grać na pozycji 9 to tak jakbyśmy weszli w gówno. Ani razu w dzisiejszym meczu nie przyjął piłki na ścianę tylko przedłużał głową do nikogo. Gość jest mega słaby jako snajper , zajebisty jako obrońca. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, Marotta dawaj jakąś 9- tkę chyba że Cristiano będzie pełnił tą rolę. Czas pokaże i zweryfikuje .