index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
21.03.2019  9:58:19    |         0  
Wczorajsza wypowiedź Davida Endta, o stosowaniu nielegalnego wspomagania przez piłkarzy Juventusu w meczu z Ajaksem w 1996 roku, wywołała oburzenie w środowisku związanym ze Starą Damą. Holenderski działacz powiedział radiu Kiss Kiss, że Juventus mógł być wtedy na dopingu i że nikt naprawdę nie wie, jak rzeczywiście było. Ten ćwierćfinał ma być dla Ajaksu okazją do zemsty. Za pośrednictwem SportMediaset odpowiedzieli mu Ciro Ferrara i Alessio Tacchinardi (na zdjęciu).
"Słuchałem tego oświadczenia, które padło z ust wielce słynnego Davida Endta" - powiedział sarkastycznie Tacchinardi - "Mogę tylko powiedzieć, że powinien się wstydzić! Wstydź się! Drużyna pracowała ciężko od pierwszego dnia przygotowań do sezonu, żeby przywieźć puchar do Turynu i spełniliśmy swoje marzenie. Mam nadzieję, że jego słowa będą motywacją dla naszych graczy, żeby wyeliminować Ajax jeszcze raz. Wstyd!".
Ciro Ferrara, uczestnik finałowego starcia, dodał żartobliwie, że Endt pomógł jego drużynie wygrać. "Chciałbym podkreślić, że Endt bardzo nam pomógł w zwycięstwie. Kilka dni przed finałem zapytano trenera Louisa van Gaala o to kto wygra Ligę Mistrzów, a ten odpowiedział, ze nie wie kto, ale puchar wróci z nimi do samolotu. Endt, osoba odpowiedzialna za komunikację powinna wiedzieć, jak bardzo te słowa nas nakręcą i puchar przeniósł się tylko z Rzymu do Turynu".Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 33. kolejka
2019-04-20 (sobota) - Godzina 18:00
Juventus 2-1 Fiorentina
Juventus Fiorentina
Serie A - 34. kolejka
2019-04-27 (sobota) - Godzina 20:30
 
vs Juventus
Inter typuj Juventus

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone