Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
14.04.2019  22:35:31    |         5
Podczas gdy podstawowi piłkarze Juventusu odpoczywali w ten weekend przed wtorkowym rewanżem w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów, ich holenderscy rywale nie mogli sobie pozwolić na taki komfort. Ajax walczy o mistrzostwo Holandii z PSV i każdy mecz traktuje niczym mały finał. Przy aktualnej równej liczbie punktów, mimo lepszego bilansu bramkowego, Ajax zająłby drugie miejsce z powodu gorszego bilansu w dwumeczu (0-3 i 3-1).

Wczoraj de Amsterdammers pokonali 6-2 ekipę Excelsioru. Mimo, że sobotni rywal Ajaxu to jedna z najsłabszych ekip w całej stawce, trener Erik ten Hag podszedł do tego spotkania niezwykle poważnie.
W podstawowym składzie zagrało od pierwszej minuty aż dziewięciu zawodników, którzy rozpoczynali również mecz w środę przeciwko Starej Damie. Bohaterem spotkania został jednak jeden z dwóch zmienników - Klaas-Jan Huntelaar, który zaliczył hat-tricka i asystę. Kibiców Joden martwi jednak uraz, jakiego nabawił się w pierwszej połowie Frenkie de Jong. Młody pomocnik musiał opuścić plac gry już w 24. minucie spotkania i jego występ przeciwko Juventusowi stoi obecnie pod znakiem zapytania.

Del | 14.04.2019 | 23:03:29
o kurcze, Ajax wygral w lidze zlozonej z ogorkow.. ;o

dawid91 | 14.04.2019 | 23:54:19
jakies ogórki strzeliły im 2 gole

putout | 15.04.2019 | 1:23:02
przedostatnia ekipa Eredivisie. kolejne stracone bramki przez Ajax. sporo strzelają ale sporo też tracą. łatwo nie będzie ale w tym meczu to Juventus będzie mieć pzewagę.

Samael | 15.04.2019 | 8:54:00

Zastanawiam się czy gra w otwartą piłkę to nie woda na młyn dla Ajaxu... młode chłopaki i jak mają dużo wolnego miejsca to niego korzystają (z kontry grają szybko i finezyjnie). Nie zazdroszczę Allegriemu jaki wariant wybrać!

grzwys | 15.04.2019 | 15:03:09
Raczej bez zaskoczenia, będziemy się heroicznie bronić i wyprowadzać kontry. Z dwumeczu wyjdziemy zwycięsko, ale będzie się mówiło że to Ajax zasłużył bardziej..

Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.