index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
13.05.2019  9:07:20    |         1  
Walka o udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów trwa i nadal kilka drużyn ma na to szansę. Jedną z nich jest Roma, która pokonała Juventus i dzięki pozostała w wyścigu. Trener stołecznego zespołu, Claudio Ranieri (na zdjęciu) wierzy w swój zespół.
"Jestem usatysfakcjonowany. Świetny Antonio Mrante utrzymał nas w grze. Staramy się nie grać wysokim pressingiem, ale kilka razy tego spróbowaliśmy i Juventus przebijał się dwoma, trzema podaniami. Musimy się zabezpieczać, nie dawać oponentom przestrzeni, ale zarazem nie rezygnować z ataku. Po prostu atakujemy w inny sposób i bylibyśmy bardziej efektywni, gdyby nie błędy z wykańczaniem akcji" - powiedział dla Sky Sport Italia.

"Musimy wierzyć, że wszystko jest możliwe. Doskonale wiemy, że to nie tylko od nas zależy, ale zrobimy co w naszej mocy, by awansować do Ligi Mistrzów. Nie mam specjalnego taktycznego credo, którego zawsze się trzymam. Dostosowuję się do piłkarzy i ich cech, starając się wykorzystać ich mocne strony i utrzymać zrównoważony zespół".

Włoski trener, podobnie do Allegriego, zmaga się z pytaniami o swoją przyszłość i spekulacjami, kto może go zastąpić. "Po prostu skupiam się na mojej pracy. Jestem Rzymianinem, znam miasto jak własną kieszeń i wiem o nim wszystko. To jest mój dom, chociaż podróżowałem po całym świecie. Zawsze staram się okazywać szacunek i tego oczekuję. Możemy śmiać się, żartować, ale na boisku trzeba dawać z siebie wszystko. Myślę, że władze wiedzą, czego chcą, ale poczekają z decyzjami na końcowy wynik i to całkiem słuszne. Zanim zostałem tu zatrudniony pytano, czy nie chciałbym przejąć roli dyrektora, ale powiedziałem, że jestem trenerem i chcę trenować".


bania_u_cygana | 13.05.2019 | 11:03:39
Przychodz do nas Claudio. Będziesz lepszy niż ten Allegro. W ogóle ty go wczoraj pokonales mając dużo gorszy skład bez cr7. Jak potrafiłeś wygrać lige z Leicester, to może będziesz w stanie zdjąć z nas tą klątwę europejską.


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Serie A - 38. kolejka
2019-05-26 (niedziela) - Godzina 18:00
Sampdoria 2-0 Juventus
Sampdoria Juventus
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone