Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
5.09.2019  22:59:50    |         10
W rozegranym dziś spotkaniu eliminacji Euro 2020, Włosi pokonali na wyjeździe Armenię 3-1. Było to piąte zwycięstwo Italii w tych eliminacjach, piłkarze Squadra Azzurra przewodzą w tabeli grupy J z kompletem zwycięstw oraz bilansem bramkowym 16-2. Całe spotkanie w barwach Azzurrich rozegrał pełniący obowiązki kapitana pod nieobecność Giorgio Chielliniego Leonardo Bonucci (na zdjęciu). Były zawodnik Milanu zapisał się w tym spotkaniu szczególnie w dwóch sytuacjach. Po faulu na nim drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał w 45. minucie Alexander Karapetian. Bonucci popisał się również asystą, kiedy to na trzynaście minut przed końcem spotkania świetnie dograł piłkę na głowę Lorenzo Pellegriniego. Do 83. minuty na placu gry znajdował się również Federico Bernardeschi, którego zastąpił Kevin Lasagna.

Armenia 1-3 Włochy
Karapetyan 11' - Belotti 28', 80', Lo Pellegrini 77'

Armenia: Airapetyan; Hambartsumyan, Haroyan, Calisir, K Hovhannisyan; A Grigoryan (Hovsepyan 57'), Mkrtchyan; Barseghyan (Adamyan 57'), Mkhitaryan, Ghazaryan (Babayan 82'); Karapetyan

Włochy: G Donnarumma; Florenzi, Romagnoli, Bonucci, Emerson; Barella (Sensi 68'), Jorginho, Verratti; Bernardeschi (Lasagna 82'), Belotti, Chiesa (Lo Pellegrini 60')

Calcio bez cenzury od JuvePoland!

hellspawn | 6.09.2019 | 0:29:11
Były zawodnik Milanu... jpdl
Drobna uszczypliwość, czy kij w mrowisko?
A można było zwyczajnie, po ludzku, zgodnie ze stanem obecnym: zawodnik Juve - bo to w końcu strona o Juve i jego zawodnikach, a nie o byłych zawodnikach Milanu..

Świrek | 6.09.2019 | 1:07:27
Jestem zachwycony jego grą i tym jak liderował w meczu z Napoli. Dzisiaj kolejny kapitalny występ w kadrze i ta asysta.. palce lizać ! :))

Ja po jego odejściu i tym, że potrafił przyznać się do błędu i przeprosić, cenię go jeszcze bardziej i mam nadzieję, że to on przejmie schedę po Chiellinim.

miczbi | 6.09.2019 | 5:25:32
Nie oglądałem , ale ładny kurs mi wszedł 2,69 . Obie strzelą + 2,5 bramki. Dzięki Bonu;)

Samael | 6.09.2019 | 8:23:20

Ja oglądałem i byłem lekko zaskoczony problemami Włochów z wygraniem tego meczu. Armenia stawiała się ostro i gdyby nie czerwona kartka reprezentanta tego kraju to kto wie co by było...

Niemniej Italii jest dość młoda i gra, a jak nie gra to się stara. Mancini mnie zaskoczył - bardzo pozytywnie!

Danielpiero | 6.09.2019 | 9:11:18
A przy 1 bramce zawalił jak zawsze...no bo po co się poświęcić i blokować strzał?

Mateys | 6.09.2019 | 10:27:59
Z ciekawości obejrzałem dwa skróty spotkań. Włochów i Hiszpanów. Czy w eliminacjach działa VAR? W obu meczach żałosne symulki wypaczające wynik meczu.