index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland

Juventus
Mercato 2019/20
Drużyna
Terminarz

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
11.09.2019  8:01:53    |         1  
Prezydent Juventusu, Andrea Agnelli (na zdjęciu), został ponownie wybrany na najwyższe stanowisko w European Club Association (ECA), czyli Europejskim Stowarzyszeniu Klubów. Kadencja potrwa do 2023 roku.

Wydarzenie miało miejsce w Genewie w dniach 9 i 10 września. Brało w nim udział 169 przedstawicieli wielu europejskich klubów.

"To dla mnie zaszczyt, że nadal piastuję urząd Prezydenta i chcę podziękować innym członkom Rady za umożliwienie mi kontynuowania tej podróży” - powiedział Włoch - "Po Walnym Zgromadzeniu na Malcie nabrałem pewności. Zobowiązaliśmy się do współpracy ze wszystkimi klubami, zawsze pamiętając, że naszym obowiązkiem jest ochrona piłki nożnej we wszystkich krajach europejskich. Nie ma żadnych prywatnych interesów, jest tylko futbol, a głównym interesem futbolu jest jedność: jestem pewien, że będziemy ten interes realizować pod przewodnictwem prezydenta Ceferina i UEFA, która jest jedynym organem proponującym i zatwierdzającym rozgrywki. Jesteśmy przekonani, że sformalizowanie porozumienia i wspólnego planu nie potrwa długo. W ciągu ostatnich kilku miesięcy ECA zaangażowała się w szczegółowy i dogłębny proces konsultacji, co pozwoliło wszystkim jego członkom na dzielenie się pomysłami i opiniami na temat tego, jak należy rozwijać reformę europejskich rozgrywek. Ogólna informacja zwrotna wyraźnie wskazuje, że więcej meczów międzynarodowych ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju piłki nożnej jako całości. Teraz wkraczamy w drugą fazę konsultacji, które doprowadzą do wypracowania przez UEFA bardziej konkretnej wizji dotyczącej przyszłych rozgrywek europejskich".


Oprócz powołania prezesa wybrano również zarząd, którego liczebność wzrosła z 15 do 24 członków, a także omawiano przyszłość rozgrywek europejskich po 2024 roku. Do zarządu weszli inni przedstawiciele włoskiej piłki: prezes Napoli Aurelio De Laurentiis i prezes Interu Steven Zhang.


Calcio bez cenzury od JuvePoland!

Samael | 11.09.2019 | 8:35:51

Wprowadziliśmy do elity Inter i Napoli - miejmy nadzieję że De Laurentis będzie bardziej wyważony w swoich słowach pod adresem Juventusu.Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
Liga Mistrzów - Grupa D
2019-09-18 (środa) - Godzina 21:00
Atletico M. 2-2 Juventus
Atletico M. Juventus
Serie A - 4. kolejka
2019-09-21 (sobota) - Godzina 18:00
 
vs Verona
Juventus typuj Verona
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone