Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
3.10.2019  6:59:09    |         11
We wczorajszym spotkaniu w ramach drugiej kolejki Ligi Mistrzów Inter przegrał na wyjeździe z Barceloną 1-2. Najbliższy ligowy rywal Juventusu, z którym Bianconeri zmierzą się w niedzielnym meczu na szczycie, rozegrał na Camp Nou świetne spotkanie. Przez ponad godzinę gry podopieczni Antonio Conte stwarzali Barcelonie ogromne problemy, Katalończycy bili głową w mur a Nerazzurri groźnie kontratakowali. Dopiero wejście Arturo Vidala w drugiej połowie odmieniło mecz, a dwa cudowne trafienia zanotował Luis Suarez. Zbliżające się Derby d'Italia zapowiadają się więc niezwykle emocjonująco, zwłaszcza, że po wypowiedziach piłkarzy Interu widać niezwykłą pewność siebie oraz zaufanie do swojego nowego trenera. Nicolò Barella po meczu przyznał: "Juve? Jesteśmy Interem i mamy na ławce Antonio Conte - chcemy wygrać każdy mecz!".

Calcio bez cenzury od JuvePoland!

misiekjt | 3.10.2019 | 7:20:17
Mam pytanie odnośnie tego meczu. Oglądałem i nie wylapalem w komentarzu ,dlaczego nie ma Lukaku? Nawet na ławce go nie widziałem, wie ktoś coś wiecej na ten temat? Kontuzja czy jakaś gierka ze strony interu?

Profesor | 3.10.2019 | 7:51:29
Kontuzja 4glowego ale może zagra z Juve.

Fed2012 | 3.10.2019 | 7:54:46
Jakieś problemy mięśniowe, chyba uda. Podobno nic poważnego, ale nie chcieli ryzykować pogłębienia urazu.
Odnośnie gry Interu w Lidze Mistrzów to faktycznie momentami wyglądali świetnie, imponowali szybkością przechodzenia z obrony do ataku i zasłużyli na więcej niż jednego gola. Pozostawili dobre wrażenie tylko co z tego? Przypominają mi się lata kiedy Juventus pod wodzą Conte rozegrał znakomite dwa mecze z Realem (1-2 i 2-2), a i tak odpadł w grupie, bo oprócz dobrych starć z potentatem był wstydliwy remis z Kopenhagą i frajerski z Galatasaray gdzie pół meczu gonili wynik, a po wyjściu na 2-1 dali sobie wbić gola na 2-2 po 60 sekundach. Tych punktów zabrakło potem do awansu. Z Interem może być podobnie. Co z tego, że fajnie się ich oglądało jak po 2 kolejkach mają 1 punkt, a Dortmund już 4. Większe zagrożenie czeka z ich strony w Serie A, tam że swoją solidnoscia mogą regularnie punktować. Ja będę zadowolony z remisu.

Mateys | 3.10.2019 | 8:32:29
Póki Interowi starczyło sił na bieganie, wyglądali świetnie i powinni byli strzelić ze 2-3 bramki, bo mieli świetne okazje. Wtedy łatwiej by im było bronić rezultatu, kiedy odpadną z sił. A opadli i to dość szybko.

Trzeba przyznać, że to nie ten sam Inter co w poprzednich sezonach. Conte potrafi sprawić, żeby nawet przeciętniacy gryźli murawę i biegali jak psy za rywalami. W niedzielę będzie ciężko, ale jeśli przetrzymamy ich szał w pierwszej połowie, w drugiej możemy ich dobić.

Poki | 3.10.2019 | 9:05:46
Szykują się prawdziwe derby Włoch. Tym bardziej, że mecz o lidera Serie A i związaną z tym otoczką.

Inter jak Juve kiedyś nie miało energi na grę przez 90 minut. To może być dla nas szansa, bo by od 60-tej minuty przyspieszamy.

Danielpiero | 3.10.2019 | 9:54:57
Dawno nie widziałem, żeby ktoś tak świetnie wychodził spod pressingu.

Profesor | 3.10.2019 | 10:35:05
Grali na prawdę dobrze do 60minuty ale mecze rozstrzyga się właśnei w końcówkach, nie mówiąc już o 30minutach ostatnich.
Widać brak ławki dlatego fajnie jakby chociaż zdobyli 3cie miejsce a gra w LE będzie ich kosztować dużo sił w przyszłym roku co byłoby kluczowe dla końca sezonu we Włoszech.

poke8585 | 3.10.2019 | 10:43:34
Myślę, że jeśli na początku spotkania nie damy sobie wbić bramki spokojnie ten mecz wygramy. Obstawiam, że od pierwszej minuty rzucą się na nas i później opadną z sił. Dobrze , że nasza obrona ostatnio lepiej się spisuje, to dobry prognostyk. Mamy też więcej wartościowych graczy na ławce, którzy mogą zrobić różnicę i dać dobrą zmianę.
Obstawiam 3:0 dla nas, możecie się śmiać, ale czuję, że wypunktujemy ich , wyczekamy i ze spokojem będziemy dobijać raz za razem.