Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
12.10.2019  15:36:05    |         3
W rozegranym wczoraj meczu grupy B eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy 2020, Portugalia na Estádio José Alvalade w Lizbonie pokonała Luksemburg 3-0, a jedną z bramek zdobył Cristiano Ronaldo. Napastnik Juventusu przejął piłkę po błędzie jednego z obrońców i sprytnym lobem pokonał bezradnego bramkarza gości. Tym samym na swoim koncie portugalski snajper ma już 699 oficjalnych bramek w karierze.

Jak radzili sobie inni Juventini? Cały mecz w reprezentacji Francji rozegrał Blaise Matuidi. Mistrzowie świata po ciężkiej przeprawie pokonali na wyjeździe Islandię 1-0, po bramce z karnego autorstwa Oliviera Giroud. W tej samej grupie Turcy z Merihem Demiralem w składzie również w stosunku 1-0 pokonali Albianię. Obrońca Bianconerich rozegrał pełne 90 minut i zapisał się w meczowym protokole, otrzymując żółtą kartkę. Inny defensor Starej Damy - Matthijs de Ligt, również rozegrał w czwartek pełne spotkanie w barwach reprezentacji Holandii. Pomarańczowi pokonali u siebie Irlandię Północną 3-1. Wojciech Szczęsny zachował czyste konto w Rydze, gdzie Polacy pokonali Łotwę 3-0 po hat-tricku Roberta Lewandowskiego. Należy wspomnieć również o Paulo Dybali, który w meczu towarzyskim Niemcy-Argentyna rozegrał 62 minuty. Napastnikowi Juventusu nie udało się jednak wpisać na listę strzelców a mecz zakończył się remisem 2-2.