Edycja 19. (16/17)
20.05.2012 17:54:04 | czytano: 3748 razy

Sezon 2010/11 - EDYCJA 13.

JUVENTUS

Kwestia pierwszego miejsca w tej klasyfikacji pozostawała otwarta do ostatniego meczu Bianconerich. W końcówce najwięcej szczęścia dopisało uczestnikowi darek_juve82, który zwycięstwo zawdzięcza wyżej średniej typów wynoszącej 0,08 pkt. W nagrodę otrzymał wyjazdową koszulkę Nike Juventus 2010/11. Piorunujący finisz zaliczył marcinek_juve uzyskując blisko trzydzieści punktów w czterech ostatnich meczach. Do pełni szczęścia zabrakło dosłownie jednego punktu. Co prawda udało mu się uzbierać tyle samo oczek co triumfatorowi, ale wystarczyło to na zajęcie drugiego miejsca. W nagrodę wręczona została pościel oraz dywanik w barwach Starej Damy. Trzecie miejsce po równie pasjonującym i owocnym pościgu zdobył Michałek:), a w nagrodę otrzymał dużą flagę z herbem naszego ukochanego klubu. Wielkim przegranym może się czuć *Ki$iEL*, który przez znaczną część zabawy plasował się na czele stawki, a ostatecznie został zepchnięty poza podium. Niemniej warto podkreślić, że jako jedynemu uczestnikowi tej kategorii udało mu się uzyskać średnią powyżej czterech punktów. Pierwszą piątkę uzupełnia Sujo.

SERIE A

W najbardziej wymagającej klasyfikacji zaszczytne pierwsze miejsce przypadło ma83, który od dłuższego czasu liderował w stawce i nie oddał przewodnictwa do samego końca. W nagrodę wręczona została koszulka Copa Italia z 1982 roku oraz dowolna gra z katalogu EA Sports na PS3 lub Xbox. Kroku zwycięscy próbował dotrzymać delsebastian, który ostatecznie zajął drugie miejsce, a w nagrodę otrzymał piłkę Adidas Finale FIFA Approved oraz dowolną grę z katalogu EA Sports na PS3 lub Xbox. Na podium znalazło się również miejsce dla uczestnika o nicku tawiarz za co przydzielona została torba Nike Total90. To jednak nie był koniec dobrych wiadomości. Każda z osób plasująca się na podium w tej kategorii otrzymała od nas popularny wówczas t-shirt JuvePoland z zebrą. Mając zaś na uwadze stopień zaangażowania, jaki wymagany jest podczas skrupulatnego typowania całego sezonu, postanowiliśmy również bardziej docenić pozostałych uczestników kategorii Serie A. Za stosowne uznaliśmy zwiększenie puli nagród i rozdanie upominków osobom zajmujących miejsca 4-10, a były nimi wspomniane już koszulki JuvePoland z zebrami, które trafiły do: del_aleksander, Radek_88, Vamp Juve, qwerty1337, strong13, gaimar, Stawiar90. Ponadto trzem osobom plasującym się tuż za podium przyznaliśmy drobne bony na zakupy. Dla del_aleksander przypadł bon o wartości 120 zł, a dla Radek_88 oraz Vamp Juve bony o wartości 100 zł.

LIGA MISTRZÓW

Kolejna kategoria, w której doszło do zmiany warty na pozycji zwycięzcy. W tym przypadku zmiana o tyle wymowna, ponieważ przerwana została trzyletnia dominacja chico_jr. Nowym triumfatorem po niezwykle zaciętym boju został Bianconeri97, a w nagrodę wręczona została piłka Adidas Finale FIFA Approved oraz dowolna gra z katalogu EA Sports na PS3 lub Xbox. Wyśmienita końcówka del_aleksander pozwoliła mu wskoczyć na drugie miejsce, a przyczyniło się do tego zgarnięcie ponad trzydziestu punktów w pięciu ostatnich meczach. W nagrodę mógł dokonać zakupów w Bomasport na kwotę 200 PLN. Mocnym akcentem rywalizację zakończył również olaf987, w przypadku którego ponadprzeciętny finisz zapewnił trzecie miejsce na podium. Za ten wyczyn wręczona została mu torba Nike oraz plecak Nike Soleday. Nieco mniej szczęścia w decydujących meczach mieli KINIEK oraz Kuleshov, którzy musieli uznać wyższość konkurentów.

PUCHAR WŁOCH

Rywalizacja na tej płaszczyźnie była najbardziej wyrównana spośród wszystkich klasyfikacji. Po każdej serii meczów dochodziło do rotacji w czołówce. Kluczowe znaczenie dla końcowej kolejności miały trzy ostatnie spotkania. Zwycięzcą został Gigi86, który rzutem na taśmę wyprzedził rywala o jeden punkt. Oprócz tytułu triumfatora pozwoliło mu to zgarnąć piłkę Adidas Finale FIFA Approved oraz dowolną grę z katalogu EA Sports na PS3 lub Xbox. Drugi w tej klasyfikacji Mocny na pewno nie traktuje zajętego miejsca jako sukcesu. W końcu jeszcze przed finałowym spotkaniem znajdował się na czele stawki. Na pocieszenie otrzymał od nas plecak oraz piłkę Nike Juventus. Niesamowitym finiszem popisał się Michałek :) oraz marcinek_juve. Pierwszy zdobył dwadzieścia sześć punktów w trzech ostatnich meczach, a drugi o trzy oczka więcej - dwadzieścia dziewięć punktów. W rezultacie obaj uzyskali taką samą ilość końcowych punktów i średnią typów co pozwoliło im zająć ex-aequo trzecie miejsce, za które przysługuje duża flaga Juve. Co prawda regulamin w takiej sytuacji przewiduje losowanie nagrody, ale długo się nie zastanawialiśmy nad takim rozwiązaniem i przyznaliśmy dodatkowy upominek w postaci piłki Adidas Finale FIFA Approved. Czołową piątkę uzupełnia amauri1111, który przez znaczną część sezonu samodzielnie prowadził, ale ostatecznie znalazł się tuż za podium.