index index sezon klub historia artykuły forum fanpage Sklep Pod Stadionem ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland

Juventus
Mercato 2019/20
Drużyna
Terminarz

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
13 powodów
I Zlot - Poznań 2003
II Zlot - Poznań 2004
III Zlot - Poznań 2005
Turyn 2002
Rozpad Fighters - powrót Drughi
10.09.2004 21:02:45 | komentarzy: 3 | czytano: 7732 razy

Pierwszy oficjalny zlot fanów Juve zrzeszonych wokół strony JuvePoland miał miejsce w dniach 25-27 lipca 2003 roku w Poznaniu.
Udział w zlocie zapowiedziało wielu fanów, ale w końcu do stolicy Wielkopolski przybyło niewielu, ale chyba nie żałowali tej decyzji. Zlot trwał trzy dni i obfitował w wiele atrakcji. Z różnych przyczyn nie udało nam się w jednym dniu zebrać wszystkich uczestników ale i tak zabawa była przednia.
Rozpoczęliśmy w piątek 25.07 około godziny 14. Wtedy to do Poznania zawitał Browaks. Następnie dobiła trójca fanów z okolic Świebodzina - Przemo, Damian i Adam. Na zlot przybyli także Oskar i Pluto. Mieliśmy także przedstawicielkę płci pięknej - Lidkę z Warszawy. Tak zebraną grupą udaliśmy się do schroniska gdzie swoje bagaże zostawili Oskar, Pluto i Browaks. Ponieważ pora była już późna wybraliśmy się na zwiedzanie najlepszych pubów Poznania. Po drodze dołączył do nas Behemot.
Niestety w tym momencie zostaliśmy bez trójcy ze Świebodzina, która z powodów komunikacyjnych musiała nas opuścić. Wieczór nie trwał zbyt długo ponieważ już następnego dnia czekała nas batalia na zielonej murawie ;)
Dzień 26 lipca rozpoczął się wcześnie. Już o godzinie 11:00 zaczęliśmy zbierać się na sztucznym boisku na poznańskich Jeżycach. Do naszej ekipy dołączył także Juveluck i Jacol, znany z dobrego typowania w typerze JuvePoland :).
Skład fanów Juve uzupełniła moja stała ekipa. Podzieleni na 5-osobowe składy rozpoczęliśmy mecz za meczem. Rozgrywki obfitowały w wiele ciekawych zagrań, padało wiele bramek, a niektóre spokojnie mogłby być ozdobą niejednego meczu Serie A.
Drużyny, które akurat nie uczestniczyły w meczach odpoczywały w cieniu drzew (temperatura na dworze była iście włoska), zaspokajając pragnienie zimnym browarkiem :) Lidka, która przez jakiś czas obserwowała zmagania, po jakimś czasie udała się z moją dziewczyną na spacer po Malcie. Wieczorem, po kilku godzinach grania każdy udał się na zasłużony odpoczynek, po którym wieczorem udaliśmy się na degustację poznańskich browarów.
Odwiedziliśmy między innymi "Starą Rzeźnie", gdzie przy wspaniałej muzyce zmierzyliśmy się w mini turnieju piłkarzyków. Niestety trójca ze Świebodzina i tym razem nie udała się z nami na miasto, z powodu licznych kontuzji w składzie :/
Wieczór spędziliśmy bardzo mile. Przecież chyba każdy z nas już od jakiegoś czasu marzył o tym, żeby spotkać się z innym fanem Juve i podyskutować o naszych idolach z zielonej murawy :P
Wieczór minął bardzo szybko i każdy z nas udał się na zasłużony odpoczynek.
Niedziela zaczęła się od smutnej informacji. Zlot opuścili Browaks, Lidka, Przemo, Damian i Jacek. Jednak to nie przeszkodziło nam w tym aby ponownie wybiec na sztuczne boisko i pograć w piłkę. Trochę nas było mało ponieważ temperatura tego dnia sięgała wręcz rekordowych wyników. Moja ekipa wybrała grilla i chłód cienia. Zdziesiątkowani postanowliśmy zmierzyć się w konkurencjach taktycznych. Przeprowadziliśmy tak zwany "konkurs króla strzelców". Udział wzięli Oskar, Jacol, Pluto, mój kumpel Sławek i ja. Wynik akurat tu był najmniej ważny, bo zabawa była wspaniała i liczymy na powtórkę w roku 2004.
Jednak to nie był jeszcze koniec zlotu. Wieczorem praktycznie tym samym składem udaliśmy się na mecz pomiędzy Juventusem a Barceloną w ramach turnee po USA. Juventus zremisował 2-2 a stacja Polsat nie pokazała karnych więc o porażce po konkursie rzutów karnych dowiedzieliśmy się dopiero wieczorem.
Podsumowując... Pierwszy zlot fanów Juve był wyśmienitą imprezą. Na pewno nie zapomnianą i wartą powtórzenia.

Już teraz zapraszamy wszystkich na drugi zlot fanów Juve, który odbędzie się w dniach 23-25 lipca br. ponownie w Poznaniu. Już wkrótce umieścimy na stronie więcej szczegółów.


Autor: Martin

Bartek | 8.12.2004 | 18:11:32
super ta stronka


drobnykahil | 15.12.2004 | 23:20:36
fajny taki zlot może przyjade

konik | 11.03.2005 | 13:16:02
Mieszkam blisko Poznania i też chciałbym sie wybrać na zlot, jeśli dojdzie on do skutku w roku 2005 to prosiłbym o kontakt w tej sprawie!!


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone