Edycja 19. (16/17)
14.11.2012 14:26:34 | czytano: 3945 razy

Sezon 2011/12 - EDYCJA 14.

JUVENTUS

Triumfatorem w tej klasyfikacji został maciek77, który w czołówce pokazał się na początku rundy rewanżowej i od tego czasu cały czas w niej pozostawał. Raz wyżej, raz niżej, ale ostatecznie na najwyższym stopniu podium. To dla niego pierwsze 'pudło' w naszym typerze i od razu zwycięstwo. Dodajmy, że jako jedyny w tej kategorii, a także uwzględniając pozostałe klasyfikacje uzyskał najwyższą średnią typów wynoszącą nieco powyżej pięciu punktów. W nagrodę wręczona została domowa koszulka meczowa Nike Juventus 2011/2012. Drugi na tym polu marcinek_juve powtórzył wynik sprzed roku. W poprzednim sezonie do zwycięstwa zabrakło punktu, a tym razem czterech punktów. Na pocieszenie otrzymał od nas koszulkę polo Nike Juve. Trzecie miejsce wywalczył Gigi86, który w naszym typerze czuje się jak ryba w wodzie, czego potwierdzeniem będą kolejne klasyfikacje. W nagrodę wręczona została duża flaga z herbem naszego ukochanego klubu. Stawkę uzupełniają mjo22 i delsebastian, którzy tym razem musieli uznać wyższość konkurentów.

SERIE A

W najbardziej wymagającej kategorii rywalizację w glorii zwycięzcy zakończył damien_. Nie było to jednak jedyne dokonanie jakie padło jego łupem. Jest on również autorem najbardziej spektakularnego debiutu w tym sezonie. Był to bowiem jego pierwszy sezon w naszym typerze i rozpracował go wzorowo. Takie dokonania wymagają sowitej nagrody, dlatego otrzymał od nas dres Adidas Sereno, torbę Adidas oraz rękawice bramkarskie HO Soccer. Drugie miejsce zajął Gigi86, który stoczył zacięty bój o najwyższy stopień podium. Wielokrotnie podczas sezonu obaj laureaci zamieniali się miejscami dodając rumieńców rywalizacji. W nagrodę powędruje do niego koszulka meczowa Puma Włochy i flaga w barwach Włoch. Na trzecim miejscu rywaliację ukończył maciek77. W jego przypadku to drugie podium w tej edycji typera. W nagrodę otrzymał koszulkę Nike Juve i piłkę Nike Juve.
Ponad to, tak jak przed rokiem, tak i teraz postanowiliśmy zrobić niespodziankę uczestnikom naszej zabawy. Otóż mając na uwadze, jak wiele czasu należy poświęcić na typowania meczów w kategorii Serie A zdecydowaliśmy o przyznaniu nagród dodatkowych za miejsca 4-10. I tak: za zajęcie czwartego miejsca przez marcinek_juve przygotowaliśmy nagrodę o wartości 150 zł. Za piąte miejsce, na którym uplasował się Vamp Juve wręczony został upominek o wartości 120 zł. Kolejny w klasyfikacji Mocny zainkasował gadżety o wartości 100 zł. Zaś dla osób, które ukończyły rywalizację na miejscach 7-10 (tawiarz, Bianconeri97, darek_juve82, Michałek:) ) przewidziane zostały t-shirty JuvePoland z podobizną Del Piero lub Nedveda.

LIGA MISTRZÓW

W tej klasyfikacji nosa do typowania miał andrzejq. To on najlepiej poradził sobie z obstawianiem wyników meczów na arenie europejskiej. W nagrodę powędrowały do niego buty piłkarskie Adidas Predator, ochraniacze Adidas oraz getry Adidas. Na drugim miejscu uplasował się Mocny, który do ostatniego starcia rywalizował o najwyższe laury. Nagrodą dla niego była piłka Adidas Finale11 Top Sportivo, oratalion Adidas i getry Adidas. Emocjonujący finisz stoczyli typerzy rywalizacjący o trzecie miejsce. Ostatecznie ex-aequo pozycję tę zajęli Vamp Juve i Gigi86. Obaj uzbierali taką samą ilość punktów oraz identyczną średnią typów. W takiej sytuacji zgodnie z regulaminem zabawy o przyznaniu upominku powinno decydować losowanie. Pominęliśmy jednak tę kwestię i przydzieliliśmy dodatkową nagrodę. W efekcie obydwaj laureaci otrzymali od nas bony na zakupy o wartości 175 zł. W czołówce znalazło się także miejsce dla suret23. Podkreślmy jeszcze, że dla Gigi86 to trzecie podium w tym sezonie, czym zapracował sobie na miano największego wygranego tej edycji naszej zabawy.