index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
13 powodów
I Zlot - Poznań 2003
II Zlot - Poznań 2004
III Zlot - Poznań 2005
Turyn 2002
Rozpad Fighters - powrót Drughi
15.01.2019 11:05:05 | komentarzy: 3 | czytano: 800 razy

X Warszawska Wigilia Kibiców Juventusu

W przypadku warszawskich kibiców Juventusu dopingowanie ukochanej drużyny nie ogranicza się jedynie do śledzenia meczowych rezultatów. Wspólna pasja zacieśnia również więzy przyjaźni, a to z kolei motywuje do realizowania wielu inicjatyw sprzyjających integracji. Jedną z nich jest coroczna Warszawska Wigilia Kibiców Juventusu. Nim rozpocznie się świąteczna gorączka, kibice ze stolicy spotykają się przy suto zastawionym stole wigilijnym, by złożyć sobie życzenia i wspólnie obejrzeć jedno z ostatnich spotkań Juventusu w ramach rundy zimowej Serie A. W 2018 roku w Warszawie została zorganizowana jubileuszowa, dziesiątą już wigilia, na którą zostali zaproszeni tifosi z całego kraju. Współorganizatorem i patronem wydarzenia był oficjalny polski fanclub Juventusu - Bianconeri 48.


X Warszawska Wigilia Kibiców Juventusu odbyła się 15 grudnia na warszawskim Targówku w "Restauracji u Piłkarzy". Sala lokalu została przystrojona należycie do okazji - wszędzie królowały klubowe barwy, a na ścianie dumnie prezentował się jubileuszowy baner. Pierwsi goście pojawili się na miejscu już około południa. Witał ich zarząd stowarzyszenia Bianconeri 48 wraz z lokalnymi kibicami Juventusu. Równo dwie godziny przed startem Derbów della Mole spotkanie zostało oficjalnie rozpoczęte przemową władz fan clubu, którą zwieńczyły życzenia świąteczne i symboliczne łamanie się opłatkiem. Ponadto społeczność ze stolicy postanowiła docenić jednego ze swoich kolegów - Konrada. Uczestniczył on we wszystkich warszawskich wigiliach i z tej okazji otrzymał koszulkę z Warszawską Syrenką na piersi.


Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu najserdeczniejszych życzeń, uczestnicy zasiedli do uginających się pod ciężarem przekąsek i napojów, przystrojonych w biało-czarne barwy stołów. Na każdego z gości czekał świąteczny upominek od stowarzyszenia - stylowa przypinka z herbem Juventus Official Fan Club Bianconeri 48.


Uczestnicy Wigilii obejrzeli najważniejsze derby w sezonie Serie A w najlepszej jakości. Przygotowano rzutnik i nagłośnienie, a transmisja przebiegła bez najmniejszych problemów technicznych. Mecz rozegrany tego dnia między Juventusem i Torino trudno nazwać piłkarskim widowiskiem, jednak poziom pojedynku nie przeszkadzał oglądającym w szampańskiej zabawie. Przyśpiewki intonowane przez kibiców sprawiły, że spotkanie przebiegało w wyjątkowej, niemal stadionowej, atmosferze. Wigilię uświetnił wynik korzystny dla Juventusu (1:0). A wszystko to za sprawą bramki Cristiano Ronaldo, najjaśniejszej gwiazdy klubu.


Po meczu nadszedł czas na dalsze świętowanie. Burzliwe dyskusje, bogate we wspomnienia i plany na przyszłość oraz zabawy integracyjne sprawiały, że czas mijał bardzo szybko. Ostatni goście opuścili lokal długo po wschodzie słońca, żegnani przez otwartą i wyrozumiałą obsługę. Taki przebieg wydarzeń pozwala śmiało stwierdzić, że jubileuszowa X Warszawska Wigilia Kibiców Juventusu zakończyła się pełnym sukcesem.


Fino alla fine.

Zapraszamy Was na wszystkie wydarzenia organizowane przez Juventus Official Fan Club Bianconeri 48!

Autor: Alexxxxx

mrq | 15.01.2019 | 12:54:54
do następnego!

Kaczor_9 | 15.01.2019 | 14:17:31
Miło się dowiedzieć po 10 latach, że jest coś takiego w moim mieście...

Adam Mastalerz | 15.01.2019 | 19:42:19
Leti jak zawsze z uśmiechem... Szkoda, że nie byłem... Pozdrawiam
Forza Juve!!!Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.

KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone