index index sezon klub historia artykuły forum fanpage ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland

Juventus
Mercato 2019/20
Drużyna
Terminarz

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
Prasa polska
Prasa zagraniczna
Internet
Felietony
Wywiady
Biografie
Primavera
19.07.2001 11:44:00 | komentarzy: 0 | czytano: 1848 razy

Oto co ujawnił Alessio Tacchinardi na konferencji prasowej. Pomocnik Juventusu chce aby jego drużyna była sławna, silna i zwycięska.
Nowy Juventus:
Alessio Tacchinardi To ryzykowne wyzwanie. Ważni gracze odeszli, a przybyli inni, niezwykle utalentowani. To będzie mój ósmy sezon w Juventusie; będzie wspaniale brać udział w tej przygodzie, która daje nam nowe możliwości.
Jakie będą zmiany?
Nasza gra bardzo się zmieni, bo w poprzednim sezonie w każdej akcji uczestniczył Zidane. On łączył pracę pomocników z napastnikami. Dziś najważniejsze jest aby wszyscy byli gotowi poświęcić się dla drużyny. Będziemy musieli wykorzystywać okazje. Również my, pomocnicy, musimy starać się zdobyć więcej bramek. Teraz dużo pracujemy nad grą skrzydłami, gracze skrzydłowi będą musieli wykazać więcej inicjatywy, aby dodać naszej grze agresji i umożliwić nam długie podania.
Lippi:
Mówi, że się zmienił, ale czuje ten sam głód zwycięstwa i to jest dla nas najistotniejsze. Ważne, że wciąż daje z siebie wszystko. Kiedy mówiłem pod koniec sezonu, że nie będzie to dla niego łatwe, miałem na myśli, że trudno będzie powtórzyć wyniki jakie osiągaliśmy w ostatnich dwóch latach; musimy zwyciężać i odzyskać agresję, której ostatnio nam brakowało. To był nasz największy błąd. Czasami byliśmy zbyt naiwni, a poza tym, co jasno powiedział już Moggi, były także zewnętrzne czynniki, które wyszły na jaw kiedy zainteresowano się nimi w Juve. Mogę potwierdzić słowa Lippiego: chcemy być znów sławni, silni i zwycięscy!

Źródło: www.juventus.com
Przetłumaczył: XAVERY


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone