index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz
Prasa polska
Prasa zagraniczna
Internet
Felietony
Wywiady
Biografie
Primavera
15.11.2000 12:34:43 | komentarzy: 0 | czytano: 1848 razy

Alessio Tacchinardi mówił o rozmaitych tematach, nie tylko o ważnym, ligowym meczu Biaconerich przeciwko Bresci. Przeczytaj co powiedział o...
Obecnej formie Juve:
W meczu z Lazio pokazaliśmy, że nie jesteśmy gorsi, pomimo, że zdajemy sobie sprawę iż jest to delikatny okres dla klubu. Kluczem (do sukcesu) jest odnalezienie elementu konsekwencji. Fizycznie jesteśmy dobrzy i wykazaliśmy to przeciwko ludziom Eriksson'a. Przed meczem patrzyliśmy na siebie i uznaliśmy, że nie możemy sobie pozwolić na jeszcze jedną wpadkę. Tacchinardi
Wyeliminowaniu z europejskich pucharów:
Może nie mieliśmy dobrego nastawienia do Ligi Mistrzów, ale jest to bardzo zacięta rywalizacja. Wszyscy musimy wziąć winę na siebie za to co się stało - nie można całkowicie winić piłkarzy którzy byli usunięci z boiska.
Presji:
Mnożące się plotki o tym, że niektórzy zawodnicy są podenerwowani i chcą opuścić Juve są nieprawdą. Wszyscy chcą zostać i wygrywać z Juve. Usuwanie piłkarzy z boiska było pojedynczymi incydentami. A co do napięcia, to najprawdopodobniej związane jest ono z faktem iż nie osiągamy w pełni planowanych rezultatów.
Wielkim składzie:
To, że bierzemy udział tylko w jednych rozgrywkach (Serie A), może być postrzegane za problem. Ale nie dotyczy on Juve, wszyscy jesteśmy inteligentnymi istotami ludzkimi i potrafimy zaakceptować taki obrót spraw. Zdrowa konkurencja jest zawsze dobrą rzeczą.
Drużynie narodowej:
Czy jestem zaskoczony, że tylko jeden Bianconero (Pippo Inzaghi) rozpocznie środowy mecz reprezentacji Włoch? To są tylko epizody; zobaczycie, że sprawy przybiorą inny obrót za kilka miesięcy. Jak dla mnie nie jest to wielka rzecz ponieważ wiem, że Trapattoni śledzi moje poczynania.

Przetłumaczyła: Dominika


Aby móc komentować, musisz być zarejestrowany i zalogowany.
KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone