index index sezon klub historia artykuły forum fanpage typer ksiazki kontakt
mapatop
Strona główna
Forum
Fanpage
Twitter
Archiwum newsów
Ostatnio na forum
Mapa strony
Regulamin

Dodaj do ulubionych
Startuj z JuvePoland


Drużyna
Mercato 2018/19
Piłkarz sezonu

Juventus
Terminarz
Lista strzelców
Lista kartek
Lista asyst

Serie A
Terminarz
Tabela

Liga Mistrzów
Terminarz

Pre-season

Juventus rozpoczął sezon 2006/2007 w sobotę 15 lipca. Pierwszego poranka niektórzy piłkarze przeszli testy medyczne, następnie o 11.00 oficjalnie rozpoczęli okres przygotowawczego w centrum sportowym w Vinovo. Stamtąd cała grupa udała się do Acqui Terme, gdzie przebywała do 22 lipca. [czytaj dalej]Sezon 2007/2008 dla piłkarzy Juve rozpoczął się 11 lipca obozem w Pinzolo (prowincja Trento). Od 22 lipca podopieczni Ranieriego trenowali w Vinovo.
Między 29 lipca a 4 sierpnia przebywali na tournee w Anglii i Niemczech. [czytaj dalej]Sezon 2008/2009 dla piłkarzy Juve rozpoczął się 5 lipca. Do 16 lipca zawodnicy przebywali w Pinzolo (prowincja Trento). W tym czasie rozegrali dwa sparingi. Pierwszym przeciwnikiem była Mezzocorona, drugim Piacenza. [czytaj dalej]Pierwszy obóz przygotowawczy piłkarzy Starej Damy do sezonu 2009/2010 odbył się w dniach 9-21 lipca. Podobnie jak w poprzednich czterech latach, miał miejsce w miejscowości Pinzolo, w prowincji Trento. Po jego zakończeniu piłkarze polecieli do Hiszpanii, gdzie wzięli udział w turnieju "Peace Cup". [czytaj dalej]Obóz przygotowawczy piłkarzy Starej Damy do sezonu 2010/2011, podobnie jak w poprzednich pięciu latach, odbył się we włoskiej miejscowości Pinzolo, w prowincji Trento. Trwał od 3 do 17 lipca. Po jego zakończeniu drużyna rozegrała jeszcze dwa sparingi z uznanymi w Europie drużynami i rozpoczęła eliminacje do Ligi Europy. [czytaj dalej]Obóz przygotowawczy piłkarzy Starej Damy do sezonu 2011/2012 odbył się we włoskiej miejscowości Bardonecchia, położonej w Valle Susa, nieopodal granicy włosko-francuskiej. Podopieczni Antonio Conte stacjonowali tam w dniach 7-17 lipca, a 19 lipca wylecieli na tournee po Ameryce Północnej. Po powrocie z USA stacjonowali w Chiusa di Pesio. [czytaj dalejPrzygotowania do sezonu 2012/2013 piłkarze Starej Damy rozpoczęli we włoskiej miejscowości Châtillon, położonej w Vall d'Aosta, 90 km od Turynu, gdzie przebywali od 12 do 23 lipca. Później rozgrywali sparingi z rywalami z silnych lig europejskich, a 11 sierpnia wylecieli do Pekinu, gdzie pokonali Napoli w walce o Superpuchar Włoch. Po powrocie z Azji rozegrali dwa kolejne mecze towarzyskie we Włoszech. [czytaj dalej]Podobnie jak przed rokiem, piłkarze Juventusu rozpoczęli przygotowania do sezonu 2013/2014 we włoskiej miejscowości Châtillon. Trenowali tam od 12 do 22 lipca, 23 lipca tradycyjnie wzięli udział w Trofeo TIM, a 26 lipca wylecieli do Stanów Zjednoczonych, gdzie wzięli udział w elitarnym turnieju piłkarskim Guiness International Champions Cup. Po powrocie do Europy drużyna rozegrała sparing z Primaverą, po którym przyszedł czas na potyczkę z Lazio o Superpuchar. [czytaj dalej]


KSIĘGARNIA WYDAWNICTWA SQN JPDROID - JUVEPOLAND NA ANDROIDA

Znaki towarowe JUVENTUS, JUVE i logo Juventusu są własnością Juventus F.C. Spa, Turyn, Włochy.
The trade names and marks JUVENTUS, JUVE and Shield Device are the exclusive property of Juventus F.C. Spa, Turin, Italy.
Copyright (c) 1997-2019 JuvePoland -- Wszelkie prawa zastrzeżone